Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    з дитиною такого віку на піраміди їхати буде дуже важко. То добрих 6-7 годин автобусом в одну сторону ( більше 400 км).А ще дорога- по розпеченій пустелі пролягає
    тому і ціни найнижчі , бо літом в Єгипті- то пекло. Клімат там набагато сухіший, ніж в Туреччині і спека при однакових показниках Т якраз легше переноситься. Але якщо Туреччина в липні- це +33+36, то Єгипет в липні- найспекотніший і найпосушливіший місяць у році. Там в липні температура вдень нижче 40-45 не опускається.Особливо в Хургаді.В Шармі легше трішки переноситься, хоча спека така ж. Ви з готелю реально зможете вийти або до 9 ранку, або увечері. А весь день будете сидіти під кондиціонерами чи в хлорованому басейні.З дитиною в липні в Єгипет летіти то взагалі самогубство.КвітенЬ,травень, жовтень- найоптимальніше.
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2015 ---
    серпень нічим по погоді від липня в Єгипті не відрізняється. То два найгарячіших місяця у році
     
  2. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    А я так ще й не побувала в Єгипті... наша поїздка туди відклалась, бо цього року вирішили відвідати Грузію:girl_smile:
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Як завжди, в мене буде цілий роман. Звиняйте:girl_blush2:
    Єгипет, для мене то "ооооо, то моє море":girl_yes2: Для "неплавающіх птіц:girl_blush2:" - тобто для мене - тільки Хургада:girl_claping:. В Шармі глибоко і страшно:lol:. В Марса-Алам скучноватенько. Тому все написане буде про Хургаду.
    Про готелі. Я потребую спокійного відпочинку. тому мені найбільше пасує СіСтарБуріваж - італійський маленький 5-зірковий готелик з люксовим обслуговуванням і шикарним піщаним пляжем. Були там вже 5 разів. Нам супер, були наші друзі, які хотіли подвіжувати - сказали, що для пенсіонерів і сімей з дітками:girl_haha: Тому, на смак і колір олівці різні:girl_yes: Є кораловий риф. Суперова дитяча анімація. Раніше на рос. мові анімації не було, тепер ніби є. Було дитяче меню. Загалом меню європейське, враховуючи те, що готель італійський - багато пасти.
    Штаєнбергер - круто, дорого, двіжнячно. Величезна територія, від номера до їдла або до пляжу можна тусувати 15-20 хв. Були раз і більше не хочемо.
    Хілтон Хургада - супер готель. інфраструктура на 1000 балів, але є одне але - багато морських екскурсій відправляється з Хілтона і на вузенькому пляжі поміж постійно прибуваючих і відбуваючих яхт- морський відпочинок перетвоюється в г....но.
    Софітель - величезна територія, здохнути можна поки кудись доповзеш.
    Готелі з аквапарками мають мінус в тому, що постійно тусується купа чужого народу, які приїздять в аквапарк:hang1:.
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2015 ---
    Екскурсії. Я "Плюшкін" і тому не викидую різні рекламки, а складаю в коробочку. Через гідів в готелях однакова ціна і однакові екскурсії
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
  4. Milady

    Milady Well-Known Member

    Чесно,я б не їхала.. ми відпочивали в Golden 5 Paradise, в Луксор ми виїжджали близько 6 год ранку і ще 2 години їздили по Хургаді і збирали людей на екскурсію з інших готелей, потім цілий день були на екскурсії і знову повернення і розвіз людей. Може то нам так "пощастило" і зараз щось змінилось, але нас сама дорога дуууже вимучила. А Луксор, гробниці і т.д. дуже цікаво подивитись, згадка на все життя)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я продовжую:girl_haha:
    Найголовніше - не брати екскурсії в тих, що бігають по пляжу.Т\ак, в них дешевше, але сервіс:suicide: і відповідальності 0.00. В тих, що в готелі ватро брати тільки уроки дайвінгу - не ганяють з басейну.
    З дітками я би радила тільки морські екскурсії і обов"язково СіСкоп - підводну лодку - суперово видно корали і рибки.
    На різні екскурсії в пустелю з дітьми однозначно не варто їхати - душно і голодно:facepalm:
    Поїздки безкоштовні в магазини з хутром і парфумами - не для слабонєрвних - наполегливо спонукають щось купити. Якщо у Вас залізні нерви - спокійно можна їхати, все помряти і перенюхати - хутро купувати не варто, а ароматизовані масла я купую завжди.
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то стандарт. Для того, щоб їхати на екскурсії, то відпочинок у Єгипті планувати в оксамитовий сезон .Ну і екскурсійні поїздки- то не для дітей.
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Через роботу у мене кожен рік відпустка буває тільки в період липень-серпень)) То ми в цей час і в Греції з малою були, і в Туреччині не раз. Жару я загалом переношу добре:girl_yes2:. От перерила вже купу форумів про відпочинок, і люди переважно пишуть що Єгипет через сухий клімат нічим не відрізняється в липні від Туреччини. Так що в принципі вибір невеликий. А ще лікарка (дитячий алерголог, і пульмонолог) нам порадила країни саме з сухи кліматом (вона і про Туніс казала:girl_crazy: - але від того мене одразу відмовили, казали що там нічого цікавого з дитиною, і багато незазадоволених чомусь після відвідит тої країни). Ще зауважила, що в Греції мені краще дихалось (а я теж алергік, іноді маю бронхоспазм), ніж у Туреччині:girl_in_dreams:. То може не так все страшно з тим Єгиптом? Ну і Піраміди то однозначно з дитиною ми не поїдем дивитись, туди по-перше дуже довго їхати, і вони закриті для нормального відвідування. А от щось інше то чому б і ні? Єдине що у всіх тур-фірмах сказали - щоб обирали Хургаду, а не Шарм (саме через море). Чи знов їхати у Туреччину? Просто чогось нового теж хочеться :girl_smile:, гарного відпочинку від всього буденного, і щоб ніяких готувань-прибирань, нормальний сервіс)) З малою ми їздили на різні екскурсіїі на о. Крит, іншим разом теж з малою брали там машину на прокат (і то вона менша була), переїхали весь острів зверху вниз, купались на південному "дикому" узбережжі. В Туреччині теж з нею брали екскурсії. Ну не можу я весь час сидіти в готелі))
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    для "верхньодихальників" власне показаний сухий клімат. ТОму для лікування ЛОР органів Єгипет є дуже добрий. Але не літом. На власному досвіді можу сказати, що спека в Єгипті власне у липні-серпні переноситься важче, ніж в Туреччині.Це все-таки пустеля. З Т показниками для цього сезону відповідними.Вони градусів на 10 відрізняються від Турецьких цього ж періоду. З дитиною в липні-серпні у Єгипет- не рекомендую ( дорослі то ще тако-сяко). Хіба , якщо маєте бажання основну частину дня проводити в готелі під кондиціонерами- то так. Бо навіть носа висунути на вулицю з 10 ранку і до 18 вечора - то максимум пару метрів до наступного затінку.А для малих дітей таке активне сонце навпаки протипоказане.Путівки зараз на літо сюди одні з найдешевших. Бо це для відпочинку- не сезон. Як не сезон узимку.
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2015 ---
    Туніс для ЛОР теж показаний. Але що саме цікаве ви хочете знайти в Єгипті,якщо не їздити на екскурсії? В Хургаді немає навіть звичних пейзажів, притаманних до тої ж Туреччини.Це- пустеля. Чому незадоволені після Тунісу? Бо це не той відпочинок, на який розраховують. В Туніс їдуть і думають, що це буде рівень "олл" 5 зірок звиклих Туреччини і Єгипту. Бо сподіваються на класичний сімейно-дитячий готельний відпочинок.Туніс має зовсім інше призначення.
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Про спеку мені сказали що от "що точно не порадим влітку - то Емірати, отам влітку капець-прекапець:girl_crazy:" (там я не бувала), а Єгипет чомусь багато спокійно рекомендують. Ну от і куди краще тоді їхати, якщо відпусктка все одно буде саме на цей липневий час? І малу б перед першим класом хотілось на море повезти, і самі вже так хочемо поїхати кудись (але щоб було оптимально ціна-якість)
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2015 ---
    І ще - недавно (минулого місяця) знайомі їздили в Хургаду (молода пара), то кажуть що взагалі сподобалось, клімат нормально підійшов, але багато руцкіх, і по красі Шарм більше їм подобався (для ниряння очевидно). Ну але то таке, мені головне щоб і дитині все підійшло. От теж думали про Грузію - але туди тільки з Києва виліт, з дитиною мені не радять, про Болгарію - теж краще своїм авто і нічого особливого. То що знов обирати щось в Туреччині?? Досвідчені мами, що ви порадите? І ще цікаво - от усілякі Іспанії-Італії теж такі важкі в липні по жарі (по ціні думаю що точно дорожчі, тому їх не планувала)?
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2015
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Шарм з Хургадою не до порівняння.Але в Шармі практично немає пляжів, які були би пристосовані для дітей.
    Емірати влітку не лише спекотні , а і мають 90% вологість. В готелях навіть забороняють вікна відкривати. Путівки сюди зараз теж одні з найдешевших.
    Ну а стосовно Єгипту-знаєте, краще спробувати на власному досвіді.
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2015 ---
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2015
  11. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    А чому не хочете в Чорногорію, ми були минулого року - то дуууже задоволені. Так, там вілли, а не великі готелі, але кімнати прибирають (ми одного разу залишили непомитий посуд, то нам і його навіть помили). А готувати не обов"язково, там ціла купа кафе і ресторанів (ми були у Будві). І з перельотом не так вже й дорого виходить. Ба дійсно багато відгуків чула, що Єгипет улітку не найкращий варіант (одні знайомі майже цілий відпочинок просиділи в номері з мокрими рушниками на головах:girl_crazy:), туди всі рекомдують їхати в жовтні.
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ми завжди шукаємо щоб готель був краще "під іноземців":girl_smile:
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2015 ---
    Порахували що вона дорого виходить по ціні, а на машині не хочемо зараз їхати.
     
  13. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member


    А в кого найкраще брати екскурсійні поїздки десь в пустелю (піраміди, Луксор, на квадрациклах і т.п.)?
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор


    в того гіда, що буде від вашої туристичної фірми.
    для мене то "небо і земля". В Чорногорію їхала би на екскурсії, а в Єгипет на море.
    я в жовтні там мерзну:girl_blush2: Мені подобається 35-40 вдень і 25-30 вночі. Особливо, коли на потанцульки можна вийти вночі і не мерзнути.
    В березні-квітні мені теж не добре - вода зимна, ввечері треба вбиратисяв щось тепліше.
    треба вибрати "правильний" готель, щоб не 20 хв по спеці, а по тіньочку і 2-3 хв. Ну, люблю я тепло і нічого мені не зробиш:girl_haha: А водичка тепленька - взагалі кайффффф:girl_yes2:.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Оль, для дорослих- то нормально. Ми раніше з чоловіком взагалі подорожувати мали час лише влітку в найбільш спекотні місяці і то не було ніколи проблемою.Але форумлянка їде з малою дитиною. ТОму тут є нюанси.
     
  16. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Може бути, бо я хіба по розповідях чула - сама не перевіряла. Якщо такі справи, то мені також треба туди їхати влітку, бо я змерзлючка ще та:girl_crazy:і водичку теплу люблю:girl_smile:
    Мені там сподобалась дуже чиста вода (я в цьому плані гурман:girl_haha:), заходиш по шию у воду і бачиш свій педикюр:girl_dance:Ну і екскірсії я люблю, не можу весь відпочинок провести готель-пляж... тягне мене на пригоди:connie_pull-pigtail
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та я то паніме:girl_yes2: Ми їздили з друзями і з дітками до 2 років. То важливо було вибрати не велетенський готель. Я дуже люблю сонечко але воно мене ні:girl_cray:, тому завжди ми (дівчата) і дітки вбрані в спец. одяг з рівнем захисту від 50+
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    для діток активне сонце з високими Т показниками небезпечне не так у плані, що можна "обгоріти" і т.п. Як у плані того, що ослаблює імунну систему малюків. І в результаті маленькі дітки від такого відпочинку отримують не користь Для літніх найспекотніших місяців для відпочинку з дітьми дійсно оптимальним варіантом стає Адріатика. Як варіант ( кому показаний сухий степовий клімат) - то вже Греція. Хоча тут Т в липні-серпні на окремих островах теж далеко за 30 градусів, але оптимальна вологість.
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, я взагалі в тому напрямку не маю права нічого казати, бо свої відсутні. Але з племінниками і похресниками відпочивали суперово.
    І важливо не забувати про спец. взуття. В нас воно досить дороге, в Єгипті можна купити дешевше. Я маю спец. "чешки" для дайверів на гелевій основі, а там продають на твердій гумі. Тим, що не росте нога - варто купити тут і ті дорожчі, витримують купу сезонів.
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2015
    • Корисно Корисно x 1