Все про кір

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Зорянівонька, 9 Лютий 2019.

  1. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Для правильної статистики, якою потім як віялом перед очима всіх махають.
    Я веду свою окрему карточку, яку тримаю вдома ) І там є всі записи лікарів профільних. Правда, туди я сама внесла записи про хвороби. А та, що в сімейного, в основному для довідок і для сімейної.
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2019 ---
    Саме так, дітей четверо. А щеплені в нас "не хворіють". А потім отака статистика, що щеплені не хворіють ))
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2019 ---

    В трубу, бо те, що то був кір, це точно.
    Ну розборки були, але більше не з сімейною, а з медсестрою в школі )
     
  2. Mika

    Mika Active Member

    Мами діток, які перехворіли на кір, чи не помічали ви випадіння волосся у дітей після хвороби? В листопаді перехворіли кором, у грудні скарлатиною, у січні гнійною ангіною і всі рази був антибіотик. І сьогодні вичесала малій жмут волосся... Не можу заспокоїтися...

    Надіслано від мого SM-G960F, використовуючи Tapatalk
     
  3. sherry

    sherry Well-Known Member

    Ось і у нас кір. Почалося все з нечастого покашлювання, в той же день темп 39,6 нанаступний день 40,3 - повіки підпухли у роті на внутрішніх поверхнях щік дрібна біла висипка, далі 39,5 і поступово пішла на спад. Далі як в книжці раптово підвищилась температура, не знаю до скількох, бо як при 37,5 і холодних кінцівках побачила мармуровість шкіри почала збивати. Зазначу що температура вкрай погано збивалась, збивала її тільки мефінамінка, і то через 2год аж. Навіть анальдим свічки практичного нічого не давали. До 38 ще помагав ібупруфен. З перших днів у малої страшенно боліло горло, на ковтання, говорити з 2-ого дня вона не могла, тому пили антибіотик. Зараз 12 день після початку хвороби, то далі захрипає.
    Висипки було мало. Я бачила червоні щоки і висипку за вухами. Педіатр на 6 день показала мені її на тілі, вона просвічувалась крізь шкіру, йшла маніжкою під шиєю. Починаючи з 3-ї доби мала почала увісні чухатись.
    Ліки: сирп від кашлю, проти алергічне, абсорбент, бетаргін, 0,5мл амброксолу щоб не злиплись альвеоли. Сама даю риб"ячий жир.
    Аналіз крові показав вірус, але лейкоцити були нижче норми, що ніколи у малої не було (характерно саме при корі), все решта в межах норми, але кров у неї реагує повільно.
    А тепер ще веселіше стало - захворіла і я) Хоча хворіла в 17(написали краснуха), прививку мала 1 єдину в 18 від кору (бо не давали в інституті путівку на море - прийшлось зробити)). Спочатку я опухла - аж педіатр звернула увагу, турбувало ніби як закладеність бронхів і утрудненне дихання (аж дивилась на дексаметазон), потім висипало в роті - білі прищики і почала покриватись плямами. Тоді все попустило. Але так само як і у малої їх не дуже добре видно, хіба щоки пашіють. І до висипки мала світобоязнь, а мала не мала взагалі. П"ю сорбент, протиалергічне і аєвіт. Також чухаюсь))

    Мала не щеплена.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. maty

    maty Well-Known Member

  6. sherry

    sherry Well-Known Member

    Питання скільки часу дитина була вдома після хвороби? Чи після ви помітили зниження імунітету?
     
  7. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Дівчата, таке питання. Чи залишались в дітей сліди від висипки? Якщо залишались, то скільки часу сходили?
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мушу дати уточнення щодо свого допису нижче, власне про імунітет.
    Хворіли вдома всі діти, 5-ро дівчат. Спочатку думали, що найстарша (15 р.) не підчепила, але в результаті була прихована форма.
    Сам кір не так страшний, як наслідки після нього. Вже другий місяць всі безвилазно сидять вдома через хвороби: запалення нирок (в найменшої), бронхіти (у всіх), запалення легень (в двох здається), стоматит (в середньої).
    Тобто імунітет садиться жостко.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    В мене немає жодного сліду, хоча пам'ятаю як я то терла, бо дуже свербіло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    В нашого слідів від самої висипки нема, а от в кутиках рота, ті, що ранки були після кору, ще шкіра не відійшла ( 2 місяць вже)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, знаю, що десь вже така інформація згадувалася, але ..Якщо співробітниця колись перехворіла кором, а сьогодні виявили кір в її сина, то чи потенційно я можу заразитися?...Мені здається, що ні. В дитинстві я була всім щеплена.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То нічого може не означати на даний час. Тільки, коли здасте аналіз, будете знати.
    Заразитись малоймовірно так. Але, я б побереглась.
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    якщо ви контакту з її сином не мали, то дуже навряд. Можна лиш від хворої людини, треті особи не передають
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    та як?....вже пізно. То хіба на роботу не ходити взагалі, а я не можу зараз брати відпустку чи щось таке.
     
  15. porIra

    porIra Well-Known Member

    Наших друзів молодша дитина хворіла на кір, а старші наші діти - друзі-однокласники, поза школою теж спілкуються багато і часто, періодично бувають вдома одні в одних. Ніхто з них кором не хворів, і цього разу минуло. (це було рік тому).
    Я захворіла на кір у 24 роки. Де я його підхопила у 2001-му? Питання ритричне :)

    Вже що сталося - то сталося.
    Залиште все на Божу волю. Все буде добре.

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ризику практично нема, крім того кір і так всюди - ви вже з ним могли зустрітися багато разів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Малий зі вчорашнього вечора температурить 38,5-39+. Інколи кашляє (зовсім нечасто). Лиш збиваю за потреби.
    Щойно написали, що в нашій садочковій групі хлопчик на кір захворів. Не факт, що в нас те сама (дай Боже), але поки вияснимо що то за вірус (і чи вірус взагалі) пройде немало часу.
    Для профілактики і полегшення перебігу може варто приймати вітаміни А, Е, C?
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Маю вдома Аевіт, але в інструкції пише, що дітям він протипоказаний. І лікар сімейна написала, що дітям від 12 років можна приймати.
     
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мені лікарка казала,що від 10 вже можна. Але раніше-ні.
    @NataliaFed , подавайте віт.С. Навіть якщо це просто вірус, то віт.С буде в поміч.
    А вітаміни А та Е , мабуть краще окремо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Можна давати риб'ячий жир, омегу 3. Нам так рекомендувала лікар при корові. Синові 5 міс. було. Я спробувала дати, якраз мала mollers для вагітних і дітей, та в нього трохи була реакція з боку шкт, болів живіт. Старшому би точно давала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1