Все про кір

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Зорянівонька, 9 Лютий 2019.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU нам лікар виписував. Без лікаря, звичайно, не бажано приймати.
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @aknytsU без лікаря можна давати рибячий жир. печінку тріски наприклад. якщо малий схоче.
    з синтетичним віт А (ретинолом) тре бути обережним, передоз шкідливий.
    вітамін С тільки на користь
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Все якось так швидко. Ще не пройшло дві повні доби, як з‘явилась висипка.
    Чекаєм лікаря для підтвердження (чи скасування діагнозу).
    Поки просто Т висока і періодичний кашель, зі сьогодні ще нежить додався.
     

    Вкладення:

  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а малий вакцинований? мож швидкий перебіг тому?
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Напишіть що скаже лікар, бо мені та висипка щось не дуже на кір схожа.
    Я свому малому в грудні як хворів безпрограшно діагнозтувала за характерним "манним" висипом на слизовій щік, хоча лікар сімейна казала що у нас просто алергія.
    Вже аж лікарі з швидкої підтвердили кір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ні, невакцинований.
    Звісно. Слизова в роті нормальна, без характерних плям, висипок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Дрібний іисип за вухами одна з ознак кору. І висипка в роті може довше триматися у вакцинованих - в мене по знайомих кілька таких випадків було, а от у невакцинованих воно в швидкій формі переходило
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    вона на початку така в декого і є. непонятно шо. а вже по цілому тіло обсипає, то видно, що кір. Я думаю теж, що таки кір. Дуже вже характерна картина. А то що швидше, може й краще. Але готуйтесь, що стан може суттєво погіршитися з тими висипаннями
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Висипка за словами лікаря не корова. Просто інфекційна. Але конюктивітні очі, кашель нагадують їй картину саме кору...

    Тільки за вітаміни вона нічого не казала. Аевіт з 12 років. Даю Омегу 3 з iherb малому. А які там правильні дози при корі віт А і Е хз...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ми всі перехворіли чимось з кашлем і коньюктивітом. В мене 2 дні текли сльози і після ночі не могла розкрити повіки. Висипки і температури не було, правда. То може й у вас ця інфекція, просто трохи по іншому проявляється.
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В малого 1,5 місяці тому був аденовірус з кон‘юктивітом, болями у вусі, нежиттю. Дивно, що знову щось з очима.
    А, ще чоловік мав жахливий кон‘юктивіт два тижні тому, тепер додався гавкаючий сухий кашель.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Розумію, шо то у всіх по різному, але з мого досвіду - при аденовірусі характерні виділення з очей+почервоніння. При корі - запалені, червоні, але не сльозяться/гносяться (або наабагато менше)
     
  13. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Ми пережили недавно кір. Почалося все з високої температури 38,4 і сильних болей в животі, погнали в лікарню виключати апендицит, хірург оглянув, здали кров, сечу, зробили узд. Виявилось не апендицит, аналіз крові вірусний, в сечі білок і ацетон ++++, збільшені печінка і підшлункова. Гарячка валить до 39,6, свічки анальдим не збили, укол анальгіну не збив гарячку. Нас положили в інфекційне, поставили систему з капельницею. На другий день почався пронос, до 10 разів і гарячка знов висока, плюс в крові підвищений С-рекактивний білок - 65. Зробили рентген, на знімку правобічна пневмонія, кашлю не було до того, різниці в диханні, крепітацїї, хрипів лікуючий лікар не чув....Так ще наступеі два дні ми прокапались в інфекційному, додали антибіотик Браксон, точного діагнозу не було - пневмонія (нізвідки), гарячка, інтоксикація. На п'ятий день в лікарні зранку прокинулися і малий весь на лиці і за вушками в червону цяточку, в горлі характерний висип, я зразу зрозуміла що то кір, лікарі підтвердили...далі ми написали відмову від подальшої госпіталізації, адже знаючи вже діагноз і подальшу тактику, не бачила причин лишатись в лікарні, ловити нову інфекцію і розносити свою. Нам дали рекомендації додому - віт А 100000 од, 2 дні, стоптусин краплі від сухого кашлю, промивання носа, протиалергічне Еріус, окомістин каплі, Тобрекс - чергувати, інгаляції 3 дні Пульмікортом, далі три дні чистим фізрозчином...слухали знову легені, відмінили антибіотик. І чао, додому. Вдома поки сипало , то ще півтора доби трималася висока температура 39,6, збивалась максимум до 38. Дитина була в'яла, постійно сонна, проявилося печіння в очках, почервоніння, важко було дивитись на світло, особливл ввечері, коли освітлення штучне. Вже на сьому добу зранку, коли висип пішов на стопи, гарячка впала до цифр 37,4, і вже на 8 добу не було....Червоно-рябі ми ходили ще зо пять днів, трохи кашляли, дуже багато пили. Ну і малий був ще пару днів трохи ослаблений, хоча апетит весь час мав добрий. На 12 день хвороби ми ще поїхали на огляд до інфекціоніста, вона послухала, оглянула, сказала що все йде типово, ускладнень нема, відкашлюж нормально. Виспка вже набрала стану пігментації і скоро почне бліднути....отак ми боролися з кором....Доречі,дитина вакцинована, 4 роки.не знаю, скільки сивих волосків в мене появилося за ті два тижні...зараз ми здорові, слава Богу.
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2019
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2