Все про кір

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Зорянівонька, 9 Лютий 2019.

1. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

@aknytsU нам лікар виписував. Без лікаря, звичайно, не бажано приймати.

2. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

@aknytsU без лікаря можна давати рибячий жир. печінку тріски наприклад. якщо малий схоче.
    з синтетичним віт А (ретинолом) тре бути обережним, передоз шкідливий.
    вітамін С тільки на користь

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Все якось так швидко. Ще не пройшло дві повні доби, як з‘явилась висипка.
    Чекаєм лікаря для підтвердження (чи скасування діагнозу).
    Поки просто Т висока і періодичний кашель, зі сьогодні ще нежить додався.

Вкладення:

4. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

а малий вакцинований? мож швидкий перебіг тому?

5. jalla

jalla Прогрес року 2013

Напишіть що скаже лікар, бо мені та висипка щось не дуже на кір схожа.
    Я свому малому в грудні як хворів безпрограшно діагнозтувала за характерним "манним" висипом на слизовій щік, хоча лікар сімейна казала що у нас просто алергія.
    Вже аж лікарі з швидкої підтвердили кір.

6. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Ні, невакцинований.
    Звісно. Слизова в роті нормальна, без характерних плям, висипок.

7. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

Дрібний іисип за вухами одна з ознак кору. І висипка в роті може довше триматися у вакцинованих - в мене по знайомих кілька таких випадків було, а от у невакцинованих воно в швидкій формі переходило

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. бетменша

бетменша Well-Known Member

вона на початку така в декого і є. непонятно шо. а вже по цілому тіло обсипає, то видно, що кір. Я думаю теж, що таки кір. Дуже вже характерна картина. А то що швидше, може й краще. Але готуйтесь, що стан може суттєво погіршитися з тими висипаннями

9. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Висипка за словами лікаря не корова. Просто інфекційна. Але конюктивітні очі, кашель нагадують їй картину саме кору...

Тільки за вітаміни вона нічого не казала. Аевіт з 12 років. Даю Омегу 3 з iherb малому. А які там правильні дози при корі віт А і Е хз...

10. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Ми всі перехворіли чимось з кашлем і коньюктивітом. В мене 2 дні текли сльози і після ночі не могла розкрити повіки. Висипки і температури не було, правда. То може й у вас ця інфекція, просто трохи по іншому проявляється.

11. aknytsU

aknytsU волошкова...)

В малого 1,5 місяці тому був аденовірус з кон‘юктивітом, болями у вусі, нежиттю. Дивно, що знову щось з очима.
    А, ще чоловік мав жахливий кон‘юктивіт два тижні тому, тепер додався гавкаючий сухий кашель.

12. бетменша

бетменша Well-Known Member

Розумію, шо то у всіх по різному, але з мого досвіду - при аденовірусі характерні виділення з очей+почервоніння. При корі - запалені, червоні, але не сльозяться/гносяться (або наабагато менше)