Все про колготки та панчішки :)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vероніка, 23 Грудень 2013.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    От і в мене аналогічно,ніколи не можу ці колготки нормально пристроїти до якогось одягу.А на комусь дивлюсь і мені дуже подобається,як інколи їх компонують з чимось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. veronka

    veronka зла друзя

    так-с, а питання "Як визначити чи колготи матові чи з полиском" - лишається відкрите. Часом нема можливості витягнути продукт і глянути, то може направду є якісь написи, які вказують на матовість-блискучість?
     
  3. halmi

    halmi Well-Known Member

    а де у Львові можна такі колготи купити?
     
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Колись на форумі читала про "рідкі колготки". Шукаю де їх можна купити у Львові. Завтра йдемо на ДН, хочу одіти сукню, згадала про цей спрей, бо ноги вже давно сонця не бачили . Може хтось користується і може поділитись відгуками?
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ого, в нас є спеціальна тема про колготи!
    питання:
    * яке призначення тілесних колгот?
    * сукня сіра, взуття чорне. колготи мають бути сірі і світліші за сукню? а якщо вони різних відтінків? наприклад, колготи віддають трохи синюватим відтінком у порівнянні з сукнею. то ж не ясно, якого вони точно кольору, поки не вдягнеш колгот.
    * сукня шерстяна, то до неї лише товсті колготи типу 40 ден+?
    * чи можна колготки вдягати до балеток (конкретно в мене - чорні балетки)?
    * чи вдягаються колготи до літніх спідниць? ну не геть шифонових, а просто не зимових грубих.

    якщо так, то підберіть мені, пліз, колготи до цієї спідниці (взуття буде - чорні балетки, футболка - яскраво рожева, спідниця - бавовна):


    а ще до такої:спідниця темно зелена льон+синтетика, біла футболка льон (як на першому фото) або кольорова льон (як на другому фото: я друга зліва), взуття знову ж чорні балетки або червоні:
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Almariel шукайте тілесного кольору капрони без блиску. В наших магазинах дозволяють розпечатати пачку і глянути в'язку на руці. Внутрішній бік руки погано засмагає, то приблизно буде колір як і на нозі. Вважайте аби колір капронок не віддавав жовтизною. Часто в магазинах лампи погані і викривляють сприйняття кольору, тоді прошу у продавця дозволу вийти на вулицю чи до вікна, аби побачити справжній колір, ще мені не відмовляли. Найкраще буде максимально тонкі. І до грубого плаття теж. Хіба навмисне робите акцент на колготах (або аби не позбивати вертикаль), тоді інший варіант.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А не порекомендуєте якісь конкретні марки? Бо я вже змучилась такі колготи шукати...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Я недавно шукала колготи без блиску і нарешті купила Gatta Julia 15 den (в маленькій коробочці). Не скажу, що вони зовсім без блиску, але блистять менше, ніж інші, які я бачила. Хоча самою якістю тих колгот я не задоволена, якісь вони нееластичні, не дуже добре прилягають до ноги.
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Купила я Conte - Natural 40 ден. Жахливий відтінок, в мене ноги, як у мерця :girl_sad: Хоча, можливо, тому, що я сама смугляла. Ще спробую їхній відтінок Bronze. Якість колготів мені дуже подобається, блиск при денному світлі взагалі не помітний, а при вечірньому для мене допустимий. Але ось з відтінками - катастрофа :girl_in_dreams:
    Хочу спробувати Мокко і Капучіно, але тут така справа, що в мене є багато світлого одягу, і тоді ці відтінки не підійдуть. До світлих спідниць-плать які тоді колготи брати? :scratch_one-s_head:
    А якщо ноги загорілі?
    На осінь такі не підходять, холодно :blush:
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

     
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Мені до вподоби панчішки і колготи тм "Mura".В них, по-моєму, вироби від 8 ден. А яке мереееживооо на панчішках...)
    Я люблю до 20 ден. Якщо 40- то "мишачого" кольору під високі сапожки.
    А моя улюблена блогерша любить експерементувати так: Screenshot_2016-09-22-10-43-21-1.png Screenshot_2016-09-22-10-42-47-1.png
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, а я бачила магазинчик у Форумі, там всяких кольорів тьма-тьмуща, ну так мені ззовні видалось - може є нормальний вибір тілесних відтінків, а не лише стандартні Natural і Bronze)? Я тоді не придивлялась, бо не мала часу, може хтось там купує, розкажіть? Що то за виробник?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    То очевидно Кальцедонія, але їхні ціни абсолютно не френдлі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я знову в ступорі. Отже, переходжу на сукні, тому треба колготки. На разі на температуру до 0 градусів вдягаю 40 ден. І стикнулася з проблемою: якщо сукня гарно прилягає, то видно шов від колготок на животі. Плюс колготки перетискають живіт трохи і видно межу, де на животі закінчуються колготки.
    Поміряла з панчохами - знову видно кружево на панчохах зверху. А без кружева поки мені панчохи не потрапляли на очі (такі, щоб без підтяжок носити). І що дєлать?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    шукайте безшовні і з утяжкою. тоді буде гарна лінія фігури
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ого, безшовні! Оце я село... Не знала, що такі є.
    Якісь конкретні фірми порадите?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    виробника не пораджу, по не пам"ятаю. але от наприклад тут Omsa Superlativa 40 бесшовные колготки, купить колготки omsa Superlativa 40, омса суперлатива 40 в Киеве Украине є такі. думаю і в магазинах вони не рідкість, просто треба питати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Бесшовные колготки Golden ledy 100 den: продажа, цена в Киеве. колготы и чулки женские от "Интернет-магазин "Любава"" - 411320256
    Теплые колготки ORI Perfect Shape 100 den купить онлайн в интернет-магазине
    Правда, то безшовні тільки. Шоб безшовні і втягуючі, то треба пошукати ще. але думаю теж бувають. чого тепер тільки нема))
     
    • Подобається Подобається x 1