Все про колготки та панчішки :)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vероніка, 23 Грудень 2013.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я якраз втягуючі не хочу. Мені тисне на живіт, хочеться зняти. Тим більше ті втягуючі під грудь ми мають закінчуватися, чи як, щоб не було видно.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я ше подумала, шо можна боді вдягати під плаття. Вони теж зараз різні є, і безшовні теж. Мали би гарний силует робити. але то теоретично, не з досвіду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Ну так і закінчуються :) і мають силікон, щоб не зкочувались.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    У мене інше питання виникло. Яка то зимова сукня, з якої тканини, що пробивається мереживо на панчохах? (Я би панчохи взимку з голими сідницями не носила)
    Ще може бути розмір колгот невдалий. Може шукати шерстяні тоненькі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    розмір колгот ніби ок.
    сукня з тонкого трикотажу (відносно тонкого), то навіть етикетка з білизни пробивається - треба рівнесенько її класти.
    я ж тільки на роботу в сукні, ніде мерзнути не треба (максимум 5-10 хв почекати транспорт) + пальто закриває. хоча я не пробувала ще в панчохах, мо і справді холодно буде.
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Almariel я ніц не кажу, то є особиста справа кожного, що носити, хоч голим ходити. Та мені здається такий тонкий трикотаж сукні не буде "грати" з зимовим взуттям, хіба перевзуваєтесь.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я відрізаю в таких випадках.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    та вродь нормально. я іноді перезуваюсь, іноді залишаюсь в осінніх чоботах (про зимові мова не йде, я їх вже давно не носила).
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дівчата, потрібна допомога залу. Провалився мої колготки сьогодні, які я носила всю осінь-зиму через день як мінімум. Що то за фірма - не знаю. Вони лежали без діла років 5. Враховуючи, що я не дуже обережна у поводженні з речами, то це були супер-стійкі колготки, бо прорвалися вони у місці, де мені черевики натерли.
    Допоможіть впізнати фірму: це десь 40-50 ден, мають такі шортики і ступні:
    [​IMG][​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Inalav

    Inalav Member

    А що скажете про колготки Conte? Як вони в носінні чи якість пристойна у них?
     
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Цілком пристойні ))
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я їх купую протягом років трьох напевно.
    І якось мені виглядає, що останнім часом якість трошки підпсувалась.
    Останню пару одягнула і через пару годин побачила на колінах оці такі не гарні смужечки, типу як уплотніння ниток.
    Вони може не рвуться так швидко, як деякі, але зношуються чомусь останньо мені занадто...((

    Взимку брала собі 70 ден якісь дешеві, українського виробника (точно не пригадаю якого, вони у Ватсоні часто на акції бували), то носилися нічим не гріше і там ціна 70-ки в ціну Конте 20-ки. Різниця суттєва. Як пригадаю фірму, напишу.
     
  13. MissO

    MissO Well-Known Member

    А нам колись на роботу приносили колготи, по яких спокійно протягували вилкою і вони навіть затяжки не мали. Я в них дуже довго проходила, але нажаль фірми не пам'ятаю. Ніхто такого не зустрічав?
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так отож, оті мої, які я фотала вище, по них не тільки виделкою можна було: липучки від дитячого взуття, зачіпляння за сидіння в транспорті, щоденне прання - їм на все було байдуже.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MissO

    MissO Well-Known Member

    Якщо виясните, що то за фірма, то дайте знати)))
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Одна стиліст російськомовна з Бельгії зробила огляд тілесних колгот, непомітних на нозі :) https://instagram.com/p/BRlV967DQRn/
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Inalav

    Inalav Member

    Колготки то важливий елемент образу. Мої улюблені кольори беж, мокко і графіт та антрацит, чорні ношу рідко, тільки плотні на холодну пору року. А які зараз в молі кольори на колготки?
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Своїх супер-розрекламованих у попередніх постах колготок я не знайшла. Але знайшла інші дуже не поганої якості. Це Кельвін Кляйн. Але у них дивна система товщини. Написано 7 ден, але я би сказала, що там всі 20. Також дуже гладенькі. Я зачепила за дерев'яний стілець - лише маленьких слід залишився (типу як потертість), але ні дірочки, ні затяжки не утворилося. І навіть ці тонесенькі колготки мають виражену п'ятку - це дуже подовжує час життя колготок.
    Зразу попереджую, що оригінальна ціна просто вражає (16 Євро!), але якщо ритися по знижках, то я відтяпала собі одні за 4Є, а інші за 6Є.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відео про колготи
     
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Де в оффлайні можна купити жіночі бавовняні колготи ТМ "Акцент" (так щоб був достатній вибір кольорів і розмірів)?