Все про москітні сітки. Які вони? :)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Rosohan, 30 Травень 2017.

  1. Rosohan

    Rosohan New Member

    Відгукніться, будь ласка, дівчатка! Як кріпляться до вікон, зокрема дерев'яних. Як поводяться при використанні:) і т.ін.
     
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Замовили нове вікно, в червні буде монтаж. Зараз в нас звичайне дерев'яне вікно, до якого причіпляємо звичайну москітну сітку канцелярськими кнопками. Тепер сиджу читаю в інтернеті які ж бувають москітні сітки для металопластикових вікон. Прочитала що є:
    - із внутрішнім кріпленням (рама із сіткою) (багато негативних відгуків, бо резина на вікні деформується)
    - із зовнішнім кріпленням (рама із сіткою)
    - ролетна москітна сітка
    - сітка на магнітах.
    А в кого які москітні сітки? Чи задоволені Ви?
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @smilechyk в мене всюди рама з сіткою. Я задоволена, бо в хату не лізе комашня. Нюансів не знаю, навіть не знаю чи вони існують, бо конструкція дуже примітивна, головне дуже точно зняти заміри з вікна. Краще хай це робить виробник сітки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене теж звичайні, замовляли разом із вікнами, то нічого їм не бракує.
    А у мене питання - чи хтось має на двері москітні сітки, такі типу на магнітах посередині, щоб можна було пройти?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я)
    На дверях, якими користуємося не дуже часто все ідеально. Двері, якими користуємося постійно, а діти що 5 хв- на один сезон. Сітка з епіцентру , 150 грн коштує. Може є кращі, але я не знаю де
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас такі з Епіцентру. Сезон відслугували добре.
     
    Останнє редагування: 29 Травень 2019
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую за відповіді, зайду з компа - знайду їх на сайті та перепитаю вас про ті з Епіцентру.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  8. UlyanaS

    UlyanaS New Member

    Дівчата, відгукніться у кого на мансардних вікнах москітні сітки. Я подивилась, вони кріпляться не на саме вікно, а на відкоси. Як то вживу виглядає? Бо на фото мені шось не дуже ((