Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Тобто, якщо після реєстрації пройшло 2-3 дні і нічого так і не прийшло, значить не зареєструвалось?

    Я реєструвалсь на сайті цнапу рівно в 00:00, вибило вільну дату і час, я швиденько вибрала першу вільну, натиснула зареєструватись, воно перенесло на сторінку, де було вказано дату і час, що ніби зареєстровано, і потім була ще якась кнопка, вже точно не пригадую чи роздрукувати підтвердження чи щось подібне, але з сайту мене викинуло, от і не можу зрозуміти чи відбулась реєстрація чи таки ні.
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Мені пригадується, на мобільний ще приходила смс з кодом, який потрібно було ввести в те віконечко, як підтвердження. Можливо, це воно і було?
    Виходить, що Вас не зареєструвало((..
     
  3. magic

    magic Well-Known Member

    У мене серед дня ніколи не показувало вільних днів((( тому тільки о 0:00 можна зареєструватися (це я про цнап пишу) і то за 3-5хв вже усі години розбираються.. я так малого свого зареєструвала, а себе вже не встигла - на наст. день для себе виловлювала.
     
  4. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    скоріше за все, що ні. Підтвердження мало би прийти чи на тел., чи на ел. пошт з № вашої черги, який бажано роздрукувати чи мати з собою на тел. (як підтвердження)
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2017 ---
    Пробуйте ловити, але це ще, мабуть десь добрий місяць буде важкувато. Зараз чимало людей із ЦНАПів та ДМС у відпустках. Я здавала свої документи ще 15 червня і досі мені не зробили паспорту. Коли телефонувала їм, то перепрошували, казали, що надзвичайно великий наплив і вони не встигають, а набирати працівників вони не будуть, бо через деякий час все владнається.
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Урря!!! Зареєструвалася!!!
    Значить, з собою беру український паспорт та ІПН, що ще?
    І ще раз поясніть мені, як з оплатою їхніх послуг?
    Анкета і фото на місці?
    І що з діючим закордонним, який хотіла б залишити?
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    копії того.
    оплата - або в їхньому терміналі або в банку.
    анкета, фото на місці.
    Закордонний паспорт можна залишити, Вас попросять написати заяву і все (жодних додаткових оплат).
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    а де саме банк? Відділення на території підрозділу ДМС? @Nyashka ще писала рекомендації підготувати кошти без решти, а яка там має бути точно сума (з урахуванням комісії банку?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    у відділені стоїть терміналі там можна оплатити. Скільки точно не пригадаю, вартість паспорта (тільки не робіть терміновий, зараз всі паспорти затримують, мій мав бути 20 липня, поки що ні слуху ні духу) + десь 20 грн комісія (не згадаю скільки точно). Знайомі оплачували в Приват банку, то комісія була менша.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Ще дійсний закордонний і копію першої розгортки
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    557 грн. В ДМС в терміналі з комісією виходить щось 570 грн.
    Ми робили паспорти в ЦНАПі, там приватівський термінал є, то без комісії.
     
    • Корисно Корисно x 2
  11. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Планую скоро оновлювати паспорт, алe чeрeз паспортний стіл (на б.хмeльницького). хтось можливо робив там?розкажe що і до чого.
    І щe, малим дітям на який тeрмін робиться паспорт?

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  12. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    y
    на 4 роки
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в п)ятницю здали на словацького за дві години документи на паспорт. прийшли біля 16.. 17.45 вже були вільні
    і та. нам наголошували, що паспорти видають з затримкою.. тобто чекати не місяць а півтори..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    То Ви реєструватися онлайн, чи на місці?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    на словацького все на місці. це сервісний уентр. такий як на хмельницького
     
  16. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    ціна на дитячий паспорт така сама як доросому?)

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    так
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Ех, ще один вечір намарно. Думала малого ще зареєструвати (себе і малу вже зареєструвала) але система видає, що мої можливості вичерпані. Типу на один номер телефону допускається реєстрація лиш одного дорослого і однієї дитини. Другу вже мушу реєструвати на якийсь інший... Журбинка... Години висіли, аж майоріли в мене під носом...
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Може хтось знає, паспорти закордонні вже тільки біометричні видають? Чи є ще можливість зробити звичайний старого зразка?
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    реєструйте на чоловіка..