Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Popi

    Popi Well-Known Member

    лише біометричні
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. maty

    maty Well-Known Member

    син - студент, минулого року з гуртожитку переїхав на квартиру. відповідно, виписався і наразі живе без прописки. хтось стикався з таким - йому не приймуть документи на закордонний паспорт?
     
  3. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Документи не приймуть, якщо він виписався з гуртожитка, то тепер потрібно знову прописатись вдома, і тільки тоді подаватись на закордонний паспорт.
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Зустрічала на офіційному сайті міграційної служби вартість не біометричного закордонного паспорту. Чи це просто застаріла інформація, чи такі паспорти ще видають точно сказати не можу. Треба питати в міграційній службі.

    Як воно працює на практиці не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. maty

    maty Well-Known Member

     
  6. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. maty

    maty Well-Known Member


     
  8. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Я не маю української прописки і не живу в Україні, минулого тижня подала документи у Львові, думала не приймуть, але зробили нараду щодо моєї ситуаціі і вказали всюди останнє місце реєстрації.
    Взимку приймала спадщину, то теж нотаріус всюди вказувала останнє відоме місце реєстрації.
    Але якщо в Україні буває раз на рік, то насправді краще робити в консульстві.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Ваш випадок щвидше рідкісне виключення, ніж правило. Не за місцем прописки роблять, це так, а от взагалі без прописки відправляють, це я бачила на власні очі, коли подавала сама, 10 днів тому. Не встигла податись до обіду через заробітчанина, який працює в Польщі і тут не має прописки, дуже довго скандалив, і таки документи не прийняли.
    В студентські роки, коли робила свій перший закордонний, мала таку ж ситуацію, як у сина форумлянки, не прийняли документи, відправили спочатку прописуватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене питання до людей, які вже подали документи і чекають готовий паспорт. Скільки часу виробляють тепер паспорт? Мені сказали що буде готовий після 20 липня, до сьогодні він ще не готовий і коли буде - невідомо.
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Теж з 20го чекаємо на дитячі паспорти. Свої отримали через 27 робочих днів.
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а Ви робили терміновий чи звичайний?
    Мій ще 25 числа відправлений у центр персонізації даних (якось так) і все. А Ви дітям в один день подавали з своїми?
     
  13. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Мені минулого тижня сказали, що затримка з видачею зараз 2-3 тижні.
     
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    ні, дітям через два тиждні після наших.
    А центр персоналізації - це що? друк?
     
  15. Golgy

    Golgy Member

    Яким чином відбувається отримання біометричного паспорту в цнап? При подачі сказали, що прийде смс де буде все вказано. Чи вказується там дата і час коли можна забрати? Чи просто повідомляється що паспорт готовий і треба ще раз записуватись в цнап на отримання паспорта?
     
  16. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    То вже мабуть скоро :) У нас від 22 липня був відправлений у центр персоналізації і вже вчора прийшло повідомлення, що паспорт готовий.


    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    як ви про це довідуєтесь?
    Свої документи на паспорт я здавала ще 15 червня. І до сьогодні ні слуху, ні духу. Тиждень тому мені сказали (в ЦНАП), що обробляються дати від 12 липня. Де ще можна запитати коли буде паспорт?
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 2
  19. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    видало мені таке: вже скоро і 7. Складні погодні умови – цікаво що це у них таке?. Ще почекаю до завтра ((
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Читала у ФБ, що люди ходили у ЦНАП по паспорт, а їм казали що немає, після скандалу паспорт знаходився.
     
    • Подобається Подобається x 1