Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    О, це болюче питання. Я теж не можу збагнути: ну як при таких довжелезних чергах, при такій довгій обідній перерві, при тому що обслуговування здійснює 1!!! жінка вони приймають документи лише в середу та п'ятницю і то у визначенні години.
    Насмішило: один мужчина, який їхав через половину Львова, щоб забрати паспорт жінки, не додзвонився до ВВІРу (хотів запитатись чи він може сам забрати це паспорт чи потрібна особа, якій цей паспорт роблять). Їхня відповідь: наш телефон не працює, його відключили за несплату/борг. Ну тут я вже не втрималась, розсміялась :girl_haha:
     
  2. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Всі районні відділення (принаймі у Львові) працюють з 10 до 19, приймають документи від 10 до 18 і обід мають 13-14. Якщо десь не так:
    1. Телефонуйте на львівську гарячу лінію: (032) 261-09-30
    2. Телефонуйте на київську гарячу лінію: (032) 261-09-30
    3. Напишіть електронного листа керівнику прес-служби ДМС у Львівській області
    4. Телефонуйте начальнику ДМС у Львівській області: Скиба Ярослав Дмитрович (032) 226 49 22
    5. Телефонуйте на київську гарячу лінію: (032) 261-09-30
    6. Йдіть на прийом до начальника ДМС у Львівській області:
    Скиба Ярослав Дмитрович
    Телефон: (032) 226 49 22
    Графік особистого прийому громадян:
    понеділок 9.00–13.00
    вівторок 14.00–18.00
    середа 9.00 – 13.00
    четвер 14.00 – 18.00
    п’ятниця 9.00 – 13.00

    Чому приймають лише в середу і п'ятницю мені пояснив начальник ГУ ДМС у Львівські області (Скиба Я.Д.) - в інші дні працівники ДМС працюють з паперами і кореспонденцією. В прийомні дні - виключно прийом документів і передача інформації електронними каналами безпосередньо під час прийому. Коли приймали кожен день - інспекторам доводилось сидіти до 12 ночі. Кажуть, що дуже великий наплив відвідувачів (видається 10% паспортів від загальної кількості по Україні) і недостатньо працівників.

    ---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:05 ----------

    Є внутрішнє розпорядження Скиби - документи приймати в будь-якому випадку.
    Це буде підставою для звернення в прокуратуру або відразу в суд.
    Ті пані взагалі мало що можуть пояснити. Ні на відео, ні "вживу" ще не доводилось бачити пані, яка б принаймі чула про ПКМУ №231 (Правила), не те що читала...
    Хамить - звертайтесь на гарячу лінію. В неї тоді не тільки робочий день, а й стаж закінчиться.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    А що робити на стандартне - нема бланків?
    В Залізничному дитячий проізний терміново не роблять, лише за 30 днів, послали на вул. Залізничну. Там спочатку послали мене туди, де прописана, Львів як думала пані не входить в територію обслуговування міжрегіонального центру. Я її переконала, аргумент був, що попередній проїзний робили тут і прописана була там же.
    Наступна стандартна відмазка - нема бланків, скоро вже будуть нові паспорти а бланків на старі і далі нема. Я сказала що написала заяву письмово, нехай мені у письмовій формі відмовлять - нема бланку. Послали до начальника, і о чудо! я до нього потрапила, також порекомендував іти в Залізничний ОВІР, коли я сказали що мене звідти відправили, пообіцяв допомогти, але завтра, бо з походами по кабінетах, закінчився робочий день. І це я була з повним пакетом документів!
    :girl_bye2: Піду здавати ще раз, але чесно напрягає, що таким ставленням прямо провокують до того, щоб шукати інші варіанти, щоб не ходити і стояти там. А за це ще платиш " за послуги"...
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Мені сказали - приходьте через три місяці.На питання "чому так довго?" аргументовано відповіли: ну бо так!
    :) уміляюсь...
     
  5. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Ось Вам і відповідь. Мій проїзний виготовлявся ще років 10 тому, а нічого так і не змінилося. Треба було терміново, а бланків не було і все. З'явилися вони тільки після піднятого шуму в обласному ввірі і кількох дзвінків вищого керівництва.
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    вул Липинського 44
    Приходите туди з паспортом, заповнюєте бланк запиту і віддаєте його тітонці.
    Ще треба мати з собою ксерокопії здається 1, 2, і 11 сторінки паспорта. Я точно не пригадую які то сторінки, бо зробила копії всіх, де були якісь записи, вони самі собі взяли що треба.
    Ось детальніша інформація http://milicialviv.gov.ua/Dokumenti_6009.html
     
  7. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Продзвонити вказані мною номери.
    Зайти на прийом до Скиби Я.Д.
    Написати скаргу (не заяву).
    З проїзним мені пояснили так: вони перейняли функції по оформленню паспортів і проїзних від ВВІРів, а ті чомусь в кінці минулого року саботували роботу, от ДМС тепер і надолужує.
    Всі відділення тепер рівні незалежно від прописки. Це офіційно!
    "пані" повинна мати бейджик з іменем. Записуйте собі її дані, це їх швидко приводить до тями. Навіть начальники вже всі ходять з бейждиками. Якщо бачите людину без бейджика - з'ясуйте хто перед вами, швидше всього це працівниця ДП "Документ", яка ні за що не відповідає. Ігноруйте її.
    Згідно нового порядку видачі документів дитячих проїзних не буде взагалі! Тільки паспорти, і дорослим і дітям. І коштувати цей дитячий паспорт, наскільки я зрозумів, буде так як і дорослий.
    Сміливо топайте безпосередньо до нього (я так розумію це Брославський М.М.) і не стійте в жодних чергах.
    Або до того, щоб людей "вкур...ло" і вони перестали бути пасивними, почали відстоювати свої права.

    ---------- Додано в 16:02 ---------- Попередній допис був написаний в 15:51 ----------

    Увімкніть відео на мобільному і попросіть повторити. Запам'ятайте, такою термінологією ("бо так") можуть користуватись відвідувачі, які не зобов'язані досконало знати законодавство. А держслужбовець зобов'язаний діяти в межах чинного законодавства і надавати відповідь з обгрунтуванням.

    І зверніть увагу на присягу:
    Причому, присяга - це не просто текст "ніачьом":
    Тому при відповіді, яка вас не задовільняє, пропоную в розмові висловлювати припущення про порушення працівником присяги, можливо це їх поверне в правове поле.
     
  8. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Я б теж хотіла здати документи на ЗП власне на Залізничній, але теж є львівянкою. Неодноразово чула, що львівяни без блатів здавали там документи, і також чула, що відправляють деяких в районні служби. Може хтось ще з таким стикався - які аргумети можуть бути в цьому випадку?
    Де саме можна знайти цю інформацію?

    ola-lyola
    чи великі зараз черги? може порадите в який час краще приходити?
     
  9. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    В будь-якому відділенні можна здати "без блатів" документи і отримати паспорт через місяць за 377,15 грн.
    Коли я був в Головному управлінні ДМС (на Руданського) минулого тижня, при мені якраз роздрукували повідомлення про це, щоб розвішати в відділеннях. Якщо хтось вас кудись відправляє - телефонуйте на гарячу лінію і в приймальню Скиби Я.Д.

    ---------- Додано в 12:19 ---------- Попередній допис був написаний в 12:14 ----------

    З тим не вгадаєш. За словами Скиби Я.Д., невиправдано великі черги у Франківському районі, досить мало людей в Галицькому. Я ходив в Галицький (на Мартовича) в п'ятницю, прийшов 9:30, до 10 підійшло ще 5-7 людей, я відповідно був першим. Перед цим ходив в залізничний (Я.Мудрого), прийшов в 11, було біля 10 людей, черга моя підійшла в 13.
    раджу домовлятись ще з кимось і йти разом здавати документи - хтось може чергу зайняти, хтось пізніше прийти. Або паралельно в різні місця піти і потім зкоординуватись де менша черга. Та й в випадку неправомірних дій інспектора ДМС легше гуртом оборонятись.
    Можна зголоситись на сайті zahyst-prav.com.ua або в групі http://vk.com/za170
    Ще одна перевага групового відвідування - поки хтось піде платити, хтось може піти копії робити, хтось чергу "тримати")
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Він начальник головного управління ДМС у Львівській області, а в їх структуру тут не входить міжрегіональний центр видачі паспортів на Залізничній, а скаржитись треба у вищестоячий орган. Колись міжрегінальний центр був у підпорядкування МВС, а зараз навіть незнаю кому.
    Хороший дядько, дійсно допоміг і документи відразу прийняли, і потрапити до нього легко - двері не закриває і туди ходять і ходять. Бо в інших не в прийомні дні і не потрапиш.
    На Залізничній на скільки я зрозуміла найбільше "мутять" оті консультанти - дівчата які приймають документи, а вони здається навіть і не є держслужбовцями, а документи приймають інпектори, вони є держслужбвцями але до них відразу не потрапиш.
    Коли мене пробували "відшити" я сказала написати відмову письмово, адже я письмово подаю заяву, нехай письмово відмовлять з формулюванням "нема бланків", щоб можна було оскаржити у встановленому законом прядку. Це подіяло, і мене послали до начальника:girl_in_dreams:
    - На підставі чого йти в районний відділ?
    - На яку територію поширюється підвідомчість міжрегіональног центру і чи входить туди Львів?
    Я також помітила що мало людей зі Львова, всіх відправляють за місцем прописки.
    Була два рази - близько 11 ранку та о 16.45 - на подачу документів було людей 5-7 не більше, зранку багато було на отримання паспорта. Після обіду там вільніше, найбільше людей зранку після відкриття.

    ---------- Додано в 13:39 ---------- Попередній допис був написаний в 13:33 ----------

    Розгляд заяви протягом 30-ти днів тут
    Там ще цікава інформація стосовно ціни і перелік документів, куди до речі не входить ні облікова картка, ні заява які необхідно завіряти за місцем навчання чи ЖЕКом, а ці документи мені попсули нервів, як робила попередні проїзний дитині, бо завіряти документи в садку, було весело.
     
  11. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Зараз (з 01.01.13) цей центр підпорядковується ГУ ДМС, а Брославській - Скибі.
    Став хорошим після попередження керівництва (до речі, ГУДМС):
    Ці дівчата мутять всюди. Вони не є держслужбовцями і якщо надумаєте скаржитись на них, то нічого не вийде - вони просто консультанти і роблять що хочуть.
    ЦЕ ПРОТИ ЗАКОНУ!!! Приймають незалежно від прописки. Це 100%. Якщо вас відправляють - дзвоніть на гарячу лінію.

    ---------- Додано в 14:31 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ----------

    Отут полюбуйтесь на цього "хорошого дядька": http://vk.com/video9773959_164598521?list=e212cc2a35f3911aee
    Коли я з ним зустрічався, він казав, "як до мене по-доброму, то й я по-доброму", тим не менше така поведінка не гідна держслужбовця, клятву я вже наводив...
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    нарід, хтось думає здавати документи в Шевченківському районі? Планую з понеділка йти з паперами. Хто за компанію?)))
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Не відкривається посилання...
    А дядько все одно хороший-маю проїзний за два дні за офіційну плату з мінімальними нервовими втратами:girl_claping:
     
  14. AnnaManna

    AnnaManna New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Проїзний маєте на увазі на дитину, так ? Ск. заплатили? бо треба малій зробити ( не Львівська прописка) документи на виїзд за кордон, то так нормальу суму озвучили:girl_flag_of_truce:
     
  15. Denebola

    Denebola New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Здавала на початку березня документи на закордонний паспорт у Франківському районі( поміняла після одруження прізвище і нарешті зібралась поміняти паспорт Сума по квитанціях 454грн.
    Дуже повезло здати за один день, хоч прийшла зранку десь по десятій і була 71 в черзі...Це просто мені ДУЖЕ пощастило:)
    А так, то з 7-8 год ранку займають чергу ( правда тоді ще мороз і сніги були-то я б боялась ризикувати здоров"ям і мерзнути до 10год поки вони відкриються..)
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Так робила проїзний документ на дитину, оплатила 84,70 бо робила терміново.
     
  17. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    http://youtu.be/XTnVR67Df6Q
    Поспішіть, бо згідно нового порядку видачі такого документу не передбачено взагалі.
     
  18. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

     
  19. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Ви можете звертатись в будь-яке відділення ДМС по всій Україні, в т.ч. і будь-який міграційний центр.
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Підкажіть, будь ласка, як дається той дозвіл на обробку персональних даних. то є якийсь бланк який треба заповнити, чи можна у довільній формі, може десь є зразок. Хочу здати документи, не хотілося б по кілька разів ходити. За тих 120 грн. воювати таки не буду. А от "документу" - жодної копійки :girl_cool: