Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Покращення:vinsent:. Ще влітку за місяць робили.
     
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Сьогодні забрала паспорт малої, терміновий, подавала 09.12.2017.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Пробувала реєструватися вчора в 00:00 але нічого не виходить -ніби ловлю дату вводжу дані, але смс чомусь не приходить
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А де подавали? І які документи потрібні? Теж хочу малій зробити.
     
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Може спробуйте в цнапи реєструватися? Бо я теж ніяк не могла в дмс зареєструвати, а от в цнапи завжди були якісь години і дати навіть не за 2 тижні, а днів за 10.
     
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @Apelsynka а в Цнапі треба додатково платити за послуги?
     
  7. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Сьогодні була зранку у Личаківському ЦНАПі, але по іншому питанню, ніж закордонний паспорт. Ще перед відкриттям там була доволі велика черга, як виявилось, можна в той самий день взяти талончик і одразу подати документи на закордонний паспорт, але таких талончиків дають тільки десять штук. Тому люди приходили завчасу і займали чергу, біля терміналу стоїть працівник, все досить цивілізовано... головне потрапити в десятку... Тим не менше, ще варто уточнити деталі такої черги у самому ЦНАПі...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Sweet kitty ні, то лише у паспортних сервісах на Словацького та Хмельницького є додаткова оплата, але в них реєстрація не потрібна. А от в дмс та цнапах треба реєструватися через сайти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    ДП Документ, вул. Б.Хмельницького 212. Свідоцтво про народження, про шлюб, фотографія матова(в фотосалонах знають , яка саме), твій український паспорт.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хотіла здавати в паспортний сервіс на Словацького. Там же і сфотографувати малу. Там таких малих фотографують? Бо робили там же хлопцям моїм ще до безвізу, то іх там фоткали. І може ще хтось підкаже чи треба форму 2 з жеку про прописку-склад сім'ї? І я так зрозуміла, що краще йти десь після 12 години, щоб людей було менше. Чи там теж черга по запису?
     
  11. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Можуть там сфотографувати, а можна принести фото дітей і не брати їх з собою ( до 12 років присутність дітей не обов'язкова). Черга жива. Довідку про склад сім'ї потрібно, якщо батьки в різних місцях прописані.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Таких маленьких треба фото приносити, формат 10х15 здається. Форму 2 треба лише у випадку, якщо батьки не одружені(так мені сказали) і йти краще дійсно після 12, навіть 13.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Ні,557+комісія терміналу
     
  14. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Хочу подякувати усім,хто тут детально описував реєстрацію і саму подачу документів на паспорт.Сьогодні здавала за себе у Франківському ДМС за малого(сама,чоловіка присутність не обов'язкова і без дитини)-дуже гарно організовано,культурно.Є лише люди з талончиками на свої години.Були люди,що займали чергу в 5 ранку,щоб взяти талон через місяць(тільки 8-10 талонів).Просила жіночку ще мої документи взяти- не мають права,лише одна людина на один електронний запис.
    Після обіду мала ще один талончик у Залізничному ДМС-там такий хаос,поки мене приймали ще двоє прийшли-хто фоткатись,хто заяви дописувати.Одна жіночка бігає там просуває людей без черги-не люблю такого((
    Але,дякуючи Богові,все здала,чекала і там,і там до 30хв(система підвисала в першому випадку).За 3.5 місяці повинні бути паспорти.
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2018
  15. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Свій і чоловіка паспорт(внутрішній) і копії,свідоцтво про народження,фото 10х15 і два 3.5х4.5,якщо був дитячий закордонний-ще його принести
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    Закордонний паспорт до 16 - Паспортний сервіс
    Тут є достовірний перелік документів.
    А також інфа про фото - можна принести фото з салону, можна сфотографувати дитину на місці. Ми фотографували на місці, бо я не хотіла окремо йти в салон і переживала, щоб там не наплутали з пропорціями. Фотографували з танцями, але загалом нормально.
    Про "після 12" я писала, це було в суботу, як у будні не знаю. Записуватись заздалегідь не треба. Приходите, берете талончик, чекаєте своєї черги. Слова "черга" боятись не варто - там є 18 віконечок прийому документів, електронні інформаційні табло, термінали оплати в залі очікування, є де сісти, туалети нормальні, не душно. Все дуже цивілізовано.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    А в іншій області можна подавати чи можуть не прийняти? Бо я щось зловила дату але вона в іншій області
     
  18. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Зловила місце в Кам'янці, то можна ніби подавати не залежно від прописки?
     
  19. Melian

    Melian Well-Known Member

    Хтось подавав документи в кінці жовтня? У вас все гаразд з статусами?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  20. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Подавали малому 20 жовтня. Видає, що вчора, 11.01, відправлено до центру персоналізації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1