Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Це вам продиктують в ДМС, напишете на місці.
    Не забудьте звернути увагу на бейджик працівника. Нема бейджика - нема розмови)
    Чекатимемо розповіді про ваш візит.
     
  2. blin

    blin New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Підкажіть робили собі паспорти і вписали та вклеїли фото дитини 4років. Зараз дитині вже 6 років. Хочемо їхати за кордон літаком(так простіше візи не тре), але паспорти закордонні потрібні. От і цікаво чи тре зараз обновляти фото дитини в 6 років? Чи пропустять із старим фото?
     
  3. Autolike

    Autolike New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Обновляти в паспотрті не потрібно бо ви при здачі на візу будете робити фото дитини теперішнього віку.

    то куди без візи, якщо не секрет?
     
  4. blin

    blin New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    як варіант без візи Чорногорія. Якщо з візою то в Туреччину, а там візу відразу в аеропорту відкривають. На Грецію тре багато паперів для отримання візи, тому Греція відпала.

    ---------- Додано в 09:15 ---------- Попередній допис був написаний в 09:14 ----------

    А якщо без візи теж обновляти НЕ потрібно?
     
  5. Autolike

    Autolike New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    як варіант можете подзвонити у їхнє консульство або ж запитати митника в аеропорту. З таким наразі не доводилось стикатись, може ще хтось щось підкаже.
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    отже, звітуюсь перед шановним товариством))
    сьогодні ходила подавати документи на закордонний паспорт на Донецькій. Прийшла ще перед 9 годиною, була 17 в списку. До обіду назбиралось більше 50 чоловік, тому раджу йти поскоріше зщаймати чергу, або відсилати когось щоб зайняв. Зайшли в середину, тітонька в коридорі сказала всім що перегляне нашу папери чи все у нас є. ЕНу в мене не виявилось квитанції про оплату за послуги 87,15 та бланк 120. Та жіночка сказала що нічого у мене не приймуть і як хочу, то можу йти до начальника. До начальника я не йшла, спочатку вирішила спробувати з самого низу. Дочекалась своєї черги, заходжу. даю свою документи:
    паспорт український
    копія ідентифікаційного коду
    фотографії
    квитанцію про сплату держмита 170 грн
    довідку про відстуність судимості.
    Дівчинка відразу зауважує що інших платіжок нема. Дзвонить до когось по телефону. Приходить пані з коридору і каже щось типу:" Я ж Вам казала що нічо з того не буде, ідіть платіть" Я питаю на основі якого документу я маю платити, звідки така сума, за що? Ну за бланк то ясно, а 87,15?? Відповідь: послуги ДМС в т.ч. фото. Питаю що входить в перелік послуг? Відповідь: робота програми. Геніально!!!
    Правда я ще казала що фотографуватись за 87 грн не буду і маю своє фото (до речі мала його навіть і в цифовому варіанті, скинула собі на диск). Дівчинка сказала що їм треба робити фото саме тут, бо воно відразу йде в програму. Прохання вказати на якій підставі вони вимагають фото на місці проігнорила. Правда сказала що за фото ніхто грошей не бере))))
    Коли зайшла та "коридорна пані", вона почала доказувати що не казала мені що фото платне. Тоді я роблю писок цеглою і кажу: "Дівчата, я зараз витягаю диктофон і все записую, щоб потім не було а я казала, а я не казала". Відразу замовкли, але попросили вимкнути диктофон (зі страху подумали що він вже записує), бо на дверях є табличка про заборону зйомок та фото. Довелось пояснити панянкам що відео/фото та диктофонний щзапис то різні речі, а про запис на дверях ні слова)))
    Результат такий: документи в мене взяли, пообіцяли що до 15 днів отримаю роз*яснення чому мій паспорт не виготовлється і що я ще маю доплатити.

    ---------- Додано в 14:42 ---------- Попередній допис був написаний в 14:14 ----------

    Я так думаю що тільки за 170 грн я паспорт можу отримати через суд, а на нього в мене ні часу, ні грошей нема(((
    Тицьніть мене ще разочок в поясненні незаконності 87,15 грн. Щодо бланку я в к4урсі, тут постанова КМУ №292 від 11 квітня 2012.
     
  7. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Та й то, поки не дають, навіть рішення апеляційного оскаржують.
    87,15 законне. Але не обов'язкове, а добровільне. Аргумент - ні в старих правилах (постанова 231 http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/231-95-п) ні в нових (постанова 185 http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/185-2013-п) не вказано, що є якісь обов'язкові додаткові послуги і якісь додаткові обов'язкові платежі крім мита.
    Аргумент ДМС: в постанові 795 і 1098 ці послуги написані.
    Відповідь: на паркані також написано, яке це має відношення до мене?
    Детальніше можна почитати на сайті: http://zahyst-prav.com.ua/zakordonniy-pasport/skilki-koshtuye-zakordonniy-pasport/
     
  8. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Сьогодні, я здавала документи на закордонний паспорт в Галицький р-н, не оплативши 120 грн. за бланк паспорту, мені відповіли, що паспорта не бачити мені ні через місяць, ні через 2 місяці, а чекати листа з роз"ясненням про оплату 120 грн.
     
  9. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    будь ласка, який це наказ МВС
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    №292 від 11.04.2012
     
  11. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    На сайті ДМС написано що інвалідам 1 та 2 груп держмито "сплачується "з 100% пільгою. Тобто в такому випадку виходить паспорт безкоштовний?
     
  12. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    А в мене таке питаннячко: дитина вписана в зак. паспорт чоловіка ( з фото 2-річної давності), я нарешті поміняла свій зак. паспорт на прізвище чоловіка і хочу вписати дитьо собі в паспорт, відповідно треба фото, але ж вона помінялася за 2 роки, чи не буде проблем з виїздом за кордон? Чи не вписувати взагалі її собі, хай буде лише в паспорті чоловіка, але при виїзді треба буде нотаріальний дозвіл від мами, а це кожного разу як мінімум 80грн.?
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    дозвіл буде потрібен тільки тоді, коли дитина буде їхати з татом без мами.
     
  14. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Прочитала на офіційному сайті Державна міграційна служба України про видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон[/
    Вартість послуги та пільги
    Держмито – 170 грн. (Декрет Кабінету Міністрів України від 21.01.1993 № 7-93 «Про державне мито»).
    Вартість послуг – 87,15 грн. (Постанова КМУ від 4 червня 2007 р. N 795 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання")
    Вартість бланка – 120 грн. (п. 4 Порядку надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 «Деякі питання надання підрозділами МВС та ДМС платних послуг»)

    У разі термінового (протягом 10 днів) оформлення:
    Держмито - 340 грн. (п. 6 "л" статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.1993 № 7-93 «Про державне мито»).
    Вартість послуг - 174,30 грн. (п. 5 Порядку надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 «Деякі питання надання підрозділами МВС та ДМС платних послуг»)
    Вартість бланка - 270 грн. (п. 4 Порядку надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 «Деякі питання надання підрозділами МВС та ДМС платних послуг»)
    Чому за бланк потрібно платити, якщо є Постанова № 292 від 11.04.2012?
     
  15. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Мене найбільше пре від того, що в разі терміновості вартість паперу значно зростає... Логічно ж....
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    було б дуже непогано якби перший допис зробили закріпленим, і там були всі роз"яснення за посилання на закони і акти:girl_curtsey:
     
  17. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    А для того, щоб здати документи на паспорт - то треба спочатку оплатити квитанції, тоді вже займати чергу, чи можна приїхати зайняти чергу і тоді вже оплатити квитанції? І де їх взяти, де їх видають?
    Дякую
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Можете спочатку зайняти чергу, головне її не прогавити. Квитанції видають при сплаті в банку. Реквізити для оплати в банку мали б мати, але не факт.
    Сьогодні подавала документи на паспорт в ЦМС, за готелем Жорж. Платила 170+120+87 грн+18 грн за вписання дітей в паспорт. Відділення приватбанку в центрі мають реквізити, а в новому цумі наприклад поняття не мають які там реквізити в міграційної служби. Принесла копію свого паспорта, копію ідентифікаційного, копії свідоцтв дітей і по два фото дітей ну і квитанції. Мене фотографували там. Довідку про несудимість казали брати на Липинського(де саме?). Більше нічого не платила. Процедура зайняла хвилин 10. Єдине, що черга. Мені пощастило прийти коли людей майже не було. А після мене провели трьох жіночок поза чергою(((.
    Підкажіть, то паспорт має бути готовий через 30 робочих днів, тобто фактично через 1,5 місяці? І де його там забирати?
     
  19. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    В ідеальному світі - так. В нас - все одно "здеруть" 87,15+120.

    ---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:20 ----------

    Коли я зустрічався із Скибою (нач. львівської ДМС), він бився в груди, що у всіх популярних банках ці реквізити є, які банки ДМС вважає популярними - таємниця. По факту, перевірка кількох банків (поруч з ДМС!) виявила, що вони не особливо обізнані з реквізитами.
    Детально розписав тут: http://zahyst-prav.com.ua/pitannya-vidpovidi/dovidka-pro-nesudimist/
    30 календарних
    Якщо ви не попросили про інше, то там, де здавали, можливо в сусідньому кабінеті.

    ---------- Додано в 17:30 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    Видають в ДМС, теоретично можна й так знати, але раптом зміняться, то краще взяти "на місці". Якщо є черга, то можна без черги зайти попросити реквізити, дають.
     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    а мені цікаво чи про готовність паспорта якось повідомляють чи то треба самому пильнувати коли минув місяць і тоді приходити?