Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. phobika

    phobika Well-Known Member

    Та ні, звичайні і далі друкують з 3-місячною затримкою, а то і більше. Просто почали термінові швидше опрацьовувати.

    А я їду по свій паспорт якраз. Здавала 23 грудня, 26 березня надрукували, вчора прийшла смс, що можна забирати.
    Останні дні я аж із завмиранням серця перевіряла той статус, так ніби результати якоїсь лотереї:girl_crazy:
     
  2. galagala

    galagala Member

    Робили чоловікові там нетерміновий. Це, правда, рік тому було, ще в очікуванні безвізу, то ми там одні були :) Потім ще марок пішли на пам'ять купили на радощах, що оформлення разом з фотографуванням і здаванням відбитків 10 хвилин зайняло. Собі робила ще раніше в такому ж закладі (це ДП "Документ"), тільки на Б. Хмельницького. Тоді ми, звичайно, не записувались. Зараз родичі робили паспорти також в "Документі" в Івано-Франківську, то таки записувались на їх же сайті (нічого складного насправді), бо очікування в живій черзі - до 4-х годин. Тому вони записались на зручну годину (кожен член родини мав окремий запис), прийшли, показали смс із зазначенням години запису, їх одразу прийняли і все оформили. Єдине що таки була черга на фотографування, то вони шось з годинку може по своїх справах поїздили, повернулись, сфоткались, та й по всьому.
    Якщо сумніваєтесь, чи варто записуватися, то перетелефонуйте їм, запитайте, скільки складає наразі очікування в живій черзі без запису. То й зможете собі вирішити. Хоча, повторюсь, в тому записі нічого складного немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zoscka

    Zoscka Well-Known Member

    А яка ціна закордонного паспорта для дитини 2 рочків така як і для дорослого .Дякую
     
  4. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Ціна така сама. Може бути перелік документів більший. Дивіться по своїй ситуації
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Для блондинок, у ДП Документ можна просто прийти і в живій черзі здати? Чи обов'язково е-реєстрація?
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Там немає е-реєстрації.Все там на місці.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. iracaryk

    iracaryk Active Member

    За яке число зараз видають паспорти в ДМС чи ЦНАПі?Сьогодні рівно 3міс. як здала документи,а вони передані на персоналізацію.
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я на свій нетерміновий чекала майже 4 міс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Близька родичка подавала на Руданського в ДМС 29 грудня. То 04.02. 2018 - написало, що персоналізовано паспорт і через 1-3 робочі дні прибуде в ДМС. Тому десь 3 міс.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Подавала в Документі на термінові, за 3 тижні були готові
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Можна попередньо зареєструватись на конкретний час. Але це не обов‘язково. На Словацького в черзі без попереднього запису довелось почекати хвилин 25. Досить швидко обслуговують.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в кінці грудня, на Руданського, але терміновий. був готовий за місяць. А от нетерміновий робили біля 3 міс.
     
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Так, то і був нетерміновий.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    львів'яни можуть здавати документи на паспорт лише у Львові?
    (в інших містах області?)
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    будь де можна подавати документи
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    підкажіть про страхівку. знаю, що в Документі таку дають за додаткову плату. Її варто брати? Бо я не маю досвіду їждження закордон, тому не дуже в тому шарю)
    і ще питання Документ на Словацького - то прямо в приміщенні Гол. пошти? центральний вхід? Якщо вони в суботу з 10, то на яку краще приходити? Трохи швидше, чи суттєво швидше?
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    страхівка має термін дії, починається у день видачі. Якщо ви не їдете відразу за кордон - то купляти вам страхівку, яка вже почала діяти, і взагалі до моменту виїзду спливе добрячий термін - не варто.
    А ще особисто я не люблю коли мені впарюють щось, в чому я не розібралася, і скоріш за все за вищою ціною.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Я б не брала їх страхівку, а колега робила в них паспорт давніше, то страхівку йде активувати лиш тепер (якраз їде у відрядження)
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Щойно з Залізничної. Робили паспорт дитині. Мала деякі побоювання щодо довідки про місце реєстрації дитини (взяла з осбб, але хто ж їх знає - може з Цнапу захочуть) - не питали. Але були зауваження щодо квитанції про оплату. Платником я поставила себе, а тітонька почала буркотіти що платником мала бути я від імені дитини. Так воно і є?
    Але нічо, побачила що я не дуже заметушилися і нікуди не свалю, тому пройшло)
     
  20. Princess

    Princess Well-Known Member

    я була кілька тижнів тому в суботу якраз. прийшла трошки по 10, то була трохи черга (хвилин 10 до потрапляння в приміщення і отримання номерочка, і хвилин 30 очікування прийому - але можна було піти собі погуляти той час). в 11 вже взагалі ніякої черги не було.
    це прямо з центрального входу, сходи на 2 поверх.

    але бачила довжелезну чергу на видачу - то вона завжди така велика?? а рухається швидко?
     
    • Корисно Корисно x 1