Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я в суботу хотіла забрати, але мала мало часу, то не дочекалась. Треба було більше години чекати. А от в понеділок вранці черга вже була менша - за півгодини справилась.
     
  2. Zoscka

    Zoscka Well-Known Member

    Були в четвер, правда ми записалися через інтернет 9 числа, вибрала годину і прийшли за 20 хв...Номер талончика прийшов у смс після реєстрації.Страхівка коштує 400 грн а ле ми теж не робили..Терміновий коштує 1259 грн..Коли йшли то на видачі черга була велика а вже як поверталися то нікого небуло..
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Підкажіть,будь ласка,графік видачі паспортів у Франківському ДМС та ДМС на вул.Залізничній.
     
  4. Zoscka

    Zoscka Well-Known Member

    Забула написати ми були записані на 11,20 і 11,40 то після 12 вже черги не було. Робила паспорт дитині 2 рочки то фотографію 10*15 зробили в салоні (і то з другої спроби)
     
  5. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Хочу зробити дітям біометричний паспорт. Чоловік закордоном і можливості приїхати не має. Передав мені свій український паспорт. Нотаріального дозволу на виготовлення паспортів від чоловіка не маю. Чи можу я подати документи сама?
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Маріка я подавала без дозволу чоловіка. І без його паспорта.
    Мене питали з ким прописана дитина і все. Пра малий прописаний зі мною.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Діти також зі мною живуть і прописані. Але 2 роки тому я вже ходила сама подавати і мені відмовили, бо сказали що треба обох батьків.
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2018 ---
    Про це знаю. Тато має в посольстві зробити дозвіл на перетин кордону дітьми і передати мені.
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Маріка, Ви ходили тоді на біометрію подавати? Бо на біометрію точно можна одного з батьків без довіреності.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Tree

    Tree Member

    Я у березні подавала на двох дітей питали просто де прописані діти і все
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Ні, просто закордонний паспорт. Вони (працівники) не уточнювали який я паспорт хочу зробити дітям. В мене тоді була довіреність від чоловіка, але пройшло було вже пів рокі від дати її видачі, а начальниця відділу сказала, що якщо в довіреності не вказаний термін її дії, то вона діє 3 місяці. Тому просто відправили мене і все.
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2018 ---
    Я на сайті міграційної служби теж почитала, що потрібна довідка що діти прописані і проживають зі мною. Але боюсь, щоб знову не відправили. Я бачу, що у нас в районі (Жидачівський) займаються самодіяльністю на місцях. Бо сестра в Івано Франківську теж подавала сама і ви всі пишете що так можна.
    Думала, написати на гарячу лінію ДМС, щоб було документальне підтвердження,але мені прийшло повідомлення, що там скринька переповнена.
     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2018
  12. galagala

    galagala Member

    Насправді, згідно із Постановою Кабміну "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон", якщо паспорт для дитини оформляє хтось один із батьків, у нього повинен бути дозвіл від іншого, засвідчений нотаріусом, тільки в тому випадку, якщо оформлення відбувається в дипустанові закордоном. Про це йдеться в частині "ПОРЯДОК оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон" (п.7)

    У звичайному режимі, вдома, просто надається заява від одного з батьків (від вас відповідно). Хоча одне речення в Постанові таки можна трактувати як вимогу надання нотаріально завіреної заяви від батька, але не зовсім зрозуміло, чи це стосується домашнього оформлення чи в дипустанові закордоном. Довідка, що діти прописані з одним із батьків може стати в нагоді тільки тоді, якщо батьки не перебувають у шлюбі.

    Цитую: "Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обмін та видача паспорта для виїзду за кордон здійснюються: особі, яка не досягла 16-річного віку, особі, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, - на підставі заяви-анкети одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників (далі - законні представники); у разі оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта для виїзду за кордон у закордонній дипломатичній установі - на підставі заяви-анкети одного з батьків/законних представників та письмової згоди другого з батьків/законних представників, яка надається під час подання документів (заява від другого з батьків/законних представників не вимагається, якщо він є іноземцем або особою без громадянства чи за наявності виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців). У разі відсутності другого з батьків під час подання документів така заява подається нотаріально засвідченою. Якщо батьки не перебувають у шлюбі, оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обмін та видача паспорта для виїзду за кордон здійснюється на підставі заяви-анкети того з них, з ким проживає особа;".

    Це якщо по закону. Журналісти з Європейської правди також пишуть "Той з батьків, хто прийшов оформлювати паспорт для дитини, повинен мати із собою документи, що підтверджують його особу. [...] Жодні додаткові документи – свідоцтво про шлюб, довідка про прописку дитини тощо – не є обов’язковими. Якщо у вас їх вимагають – телефонуйте на гарячу лінію ДМС, вам мають допомогти."

    Якщо ви сумніваєтесь, спробуйте зателефонувати на Гарячу лінію Головного управління ДМС у Львівській області: (032) 261-09-30 або напишіть їм на FB: Головне управління ДМС України у Львівській області
    Ще є загальноукраїнська гаряча лінія: (044) 278-50-30 - можете сюди зателефонувати. Вам би мали тут роз'яснити, як правильно вам вчинити та чи діють наведені у Постанові КМ норми і як їх трактувати.
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  13. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    @galagala я Вам дуже вдячна за таку розгорнуту відповідь. Я телефонувала на гарячі лінії. У Львові чомусь не відповідають, а загальноукраїнська або зайнято або теж не відповідають. Буду пробувати ще.
     
  14. galagala

    galagala Member

    Пробуйте. То такі служби, що треба "наярювати" без перестанку :) Ще на Фейсбук спробуйте написати їм (посилання є в попередньому пості). Сподіваймося, що у вас все вийде якнайкраще!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Написала у ФБ на оф. сторінку. Відповіли мені, що можу подавати документи сама, бо діти подають з одим із батьків, з ким проживають.
    Так що, вже буде можливість предявити офіційну відповідь.

    Ще скажіть мені таке. Якщо оплачувати за дітей на паспорт, то квитанції мають бути на їхнє імя на кожного окремо? Оплатити можна в будь якому банку? Там вже є реквізити чи їх десь треба брати. Може онлайн є?
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. maty

    maty Well-Known Member

    я щойно спробувала зареєструватися- прийшла смс з підтвердженням і номером талона але на сайті написано . що потрібно оплатити попередньо. а я зараз не маю грошей на картці- то моя реєстрація буде скасована чи можна оплатити за кілька днів.
    далі зареєструвала сина, але вже в Червоноград, то тут про оплату нічого не питає
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2018
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @maty можна не оплачувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Скільки десь часу триває зараз та персоналізація?


    Подали 01.03, зараз пише, що 12.04 передано на персоналізацію...
     
  20. maty

    maty Well-Known Member

    @Leditanya дякую за відповідь. і ще одне запитанна, я розумію ,що вже не раз то все обговорили, але не знайшла відповіді- якшо дитині 16 років, то теж потрібна присутність батьків, чи він сам може подати документи, внутрішній паспорт має.