Все про заняття у фітнес залі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем hen party, 15 Квітень 2013.

  1. hen party

    hen party New Member

    Пропоную у цій темі обговорювати різні нюанси про заняття у тренажерному та фітнес залі.
    Наприклад у якому одязі та взутті найкраще займатись, коли і як харчуватись до та після тренувань, чи вартує приймати спортивне харчування, які найчастіше допускаються помилки на заняттях, також можна обговорити техніку виконань вправ на різних тренажерах та групових заняттях.
    Цікавить мене таке питання: кардіо тренування потрібно робити до силового заняття чи після? Чи до і після? Читала потрібно робити розминку і заминку перед тренуванням. А заминка як має виглядати?
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Я тут часто бачу, як люди після тренувань беруть на рецепції протеїнові коктейлі, одна дівчинка з якою я ходжу на функціоналку після заняття розчиняє порошок в воді і п'є, я так розумію протеїн певно. Я проти того, але то я для себе проти-приймати того не буду. Розумію, що воно дає кращий результат, швидше змінює тіло, дає більше енергії. Але я стараюся внормувати харчування, взяти корисне там, а не пхати хімію в себе, бо хоч всюди в неті пишеться про те, що то ніяка не хімія і воно не шкодить організму. Але як розчинна речовина може бути не хімією?

    ---------- Додано в 22:27 ---------- Попередній допис був написаний в 22:23 ----------

    моє тренування виглядає так-15 хвилин бігу на біговій доріжці, легка розминка тіла, потім основне тренування, яке цілий час змінюється, видозмінюється, про то багато писати. І по тренуванню ще 15 хвилин або бігу в одному темпі (десь так 9-9.5 км/год), або орбітреку 15 хвилин, або 5 хвилин орібтреку-10 хвилин бігу. То вже залежить від настрою і бажання :) Ну і після того розтягуюся добре. Зауважу , що під час основного тренування я після кожного сету трохи тяну ту частину тіла, яка працює, то теж важливо.
     
  3. hen party

    hen party New Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    А на рахунок пиття води. Пити під час тренування? Чи тільки якщо хочеться?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    я п'ю, але різно пишуть. Правда п'ю так, по ковточку, щоби горло змочити.
     
  5. hen party

    hen party New Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Також думаю над питанням чи можна після інтенсивного тренування йти плавати в басейн? Все таки м'язи нагріті сильно. Чи не зашкодить такий перепад температур? :girl_in_dreams:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    ну думаю по розтяжці вже би мали заспокоїтися. Та й то не дуже перепад, адже в воді м'язи теж працюють.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    власне, дуже контролювати треба
    бо випити хочеться галон, а неможна
    ну і стараюсь не пити під час вправ, де сильне навантаження на прес-живіт
    бо раз аж тренування мусила перервати (але то може індивідуально, чи то я таки перебрала)
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    може забагато води? Бо я і при роботі над пресом попиваю, коли чую, що хочеться. Ніколи не було відчуття якогось дискомфорту чи переповненого живота. У мене взагалі враження, що під час тренування та вода десь в мить зникає в мені :)
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

     
  10. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Аналогічно - навіть не зникає, а миттєво випаровується ! :girl_crazy:
    Під час тренування маю велику потребу у воді (я взагалі багато п"ю) - в роті пересихає і мені дуже дискомфортно так займатись. Але тренер забороняє - радить краще вже після заняття.
    Поки було відносно прохолодно, займалась в майці-футболках і спортивних штанах.
     
  11. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Так і має бути, за час тренування людина втрачає літр води. Пити під час тренування треба обовзяково. Однак не пити багато, а так - горло змочити так би мовити. За період під час і одразу після тренування треба ту втрату води поновити.

    ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

    Синтезується з природнього білка. Зміст в тому, щоб спожити певну норму білку, яку тяжко спожити з продуктами харчування. Протеїнові коктейлі не є небезпечними (не плутати то зі стероїдами).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Що краще їсти до тренування і після? :girl_in_dreams: бо читаю-читаю... Стільки різних теорій :girl_impossible:
    І ще не можу дочитатись: бігти-ходити на доріжці краше з п'ятки чи з носка? І чи взагалі це важливо? Бо також повно теорій на цю тему...
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    не дуже уявляю, як би то мало бути з носка. Ясно що з п'ятки )

    ну за 1.5-2 години складні вуглеводи (крупи різні), бо їм треба час аби дати енергію, можна за півгодини якісь прості вуглеводи. А після більш білкову їжу. Але то так взагальному дуже та й треба собі самому підбирати, як краще. Кожен організм настільки індивідуальний
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    в неті повно суперечок на цю тему, деякі признають лише техніку бігу з носка :girl_impossible:
    http://gordonpirie.narod.ru/technique.htm. - багато цікавого в статті.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    не знаю, може я щось плутаю, буду наступного разу бігати-зверну увагу і тоді напишу, бо то складно так-сидіти на кріслі і писати про біг :D, я так не вмію
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Бо я декілька днів побігала-походила на біговій доріжці значно більше ніж завжди і тепер дома як ходжу на босу ногу відчуваю біль в п'ятках, чи крепатура чи не правильно бігаю? Кросівки в мене хороші, тому причина не у взутті...
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    в п'ятка то не думаю, що крепатура, не знаю, у мене такого ніколи не було.
     
  18. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    І я би не сказала, що дуже так сильно на п'ятку наступаю, не понятно...
     
  19. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    До вам Віта написала.
    Після тренування утворюється так зване вуглеводне вікно, десь в межах 20 хв по тренуванню. Всі спожиті вуглеводи у цей час не підуть в жирові відкладення, а підуть на поновлення енергії. Також у цей період відбувається активне руйнування жирів, але разом із тим і руйнування мязів. В цей час можна зїсти, наприклад, банан або випити виноградний сік, що знизить оцей катаболізм (руйнування). Зважаючи на те, що багато хто б хотів аби горів жир, а не горіли мязи - то треба спожити білок. Наприклад, у вигляді того ж таки протеїнового коктейлю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    При спринті з носка, при повільному з п"ятки на носок, а при середньому темпі на всю стопу. А ще я вчора вивчала тему бігу, зокрема інтервального. От що для себе винесла:
    1.Якщо бігати в повільному темпі, то жир не спалюється, хіба більше години бігати. Повільний біг тренує серцево-судинну систему і витривалість. Початківці повинні збільшувати час пробіжок поступово.
    2. Найкраще для похудання такий режим бігу 100м спринт, 100-ходьба,100-трусцою (або 200)
    3. А ще найкраще чергувати день бігу в повільному темпі, день в інтервальному, бо організм звикає до нагрузок і адаптується, а в такому режимі буде максимальний результат.

    Сама наразі бігаю в повільному темпі по такій прогамці
    [​IMG]
    І поступово збільшуватиму час пробіжок, а потім вже перейду на інтервальний біг