Все про заняття у фітнес залі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем hen party, 15 Квітень 2013.

  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    оооо, таки сталось чудо - підняла дупцю і пішла в спортзал. Тепер маю більше питань ніж відповідей - основна мета зігнати жирок (його в мене 20-25:wacko:, для цього потрібно:
    - кардіо (скільки часу?)
    - які саме навантаження (менша вага і більше повторів, чи більша вага і менше повторів?)
    - знову кардіо (бігова альбо орбітрек - кіко часу?)
    - розтяжка
    І чи реально вкластися в годину?
    З позитиву: почала снідати, беру перекус на роботу (десь 10:30-11, бо в зал на 13), потім їм десь о 16 (але вже знаю, що маю вікно у 20хв щоб перехопити злегка).
    З негативу: багато чаю з цукром, не вечеряю
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    та реально, але це якесь дивувате тренування виходить.

    Оте що у вас пише кардіо, то хіба розминка-заминка, і всередині силова (менша вага і більше повторів - для жінок краще, хоча програму можна всіляко з часом міняти) - тоді година вийде, а в інший день повноцінне кардіо - теж година.

    саме більше люблю ці проценти )))
     
  3. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    З того, що випробувала на собі для зниження ваги, зменшення об"ємів - кардіо чергувала з силовими вправами, однозначно менша вага і більше повторів, це якщо скинути треба, з більшою вагою і меншою к-стю повторів закачуються м"язи відповідно збільшується вага і об"єми. Суто для мене бігова доріжка була ефективнішою ніж орбітрек, хоча це індивідуально.
    Ідеальне тренування виглядало так: 25-30 хв. біг на доріжці, потім заняття типу тай-бо або ТБВ (це якраз поєднання кардіо і силових) це 1 год. Разом півтора години.
    Після йшла в сауну+басейн+джакузі.
    Відповідно тіло підтягнулось супер, але й часу то займало купа... Тепер не знаю чи зможу собі таке дозволити...
    Коли вже схудла до бажаного, то вже не бігіла на доріжці перед тренуванням і в спа не ходила, залишилось тільки заняття тай-бо, або ТБВ (від яких просто кайфувала) 2-3 рази в тиждень.
     
  4. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    мені не дуже, маю багато улюблених суконь, а одягти не можу, то усьо видно
    ніколи бігати не могла, а зараз дуже коліна від того страждають. На біговій хіба в дуууже швидкому темпі ходжу
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    мене сам факт визначення процентів дуже веселить, але це таке...
    ну от і ходіть. Просто біг/ходьба - це найбільш фізіологічно (якщо без фанатизму).
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    хіба таке буває?
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    не офтопте - по-перше з чоловіками в яких суттєво інший обмін речовин, а по-друге шо це має до занять в клубах,
     
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

     
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    А в мене з кардіо така халепа, шо капець.... дуже швидко починається задишка. Зараз щоденно їжджу на велосипеді, надіюсь потрохи натреную дихалку)
     
  11. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    А в кілограмах?

    ---------- Додано в 17:02 ---------- Попередній допис був написаний в 16:57 ----------

    Я колись про біг і чути не хотіла, задишка біль в боці. Зараз бігаю 4 рази на тиждень 3,5 км і мені супер. Починала з п"яти хвилин. Ну і можу точно сказати, що на біговій доріжці мені подобається більше ніж на вулиці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    А чому ж не буває, купую в магазинах обезжирений, або з низьким відсотком жирності творог Молокія або Добряна.

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:06 ----------

    Мінус 10 кг., це відколи я наважилась зважуватись :xaxa: бо з самого початку тренувань навіть не хотілось знати ваги, там був явний перебор... Разом десь 13 напевно. Весь період інтенсивного схуднення зайняв 6-7 місяців. Потім настав період, коли досягнула бажаного, а вага далі знижувалась, називається захопилась :girl_crazy: доречі, спостерігала таке не тільки в себе, але й в ще декількох дівчат, які зі мною тренувались. Тоді почала навіть голова крутитись часом, та й на тренуваннях вже не така активна була...
    Зменшила темпи, набрала пару кг. і тоді почувала себе супер, залишалось тільки підтримувати форму, 1-2 кг. завжди бігали туди-сюди.

    ---------- Додано в 18:19 ---------- Попередній допис був написаний в 18:16 ----------

    В мене спочатку також задишка страшна була, але то дійсно з часом проходить, головне систематичні тренування.
     
  13. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Я в спортзалі спочатку 15-20хв. "йду" на біговій доріжці "під гірку", а потім йдуть силові вправи. Правда ми з тренершою чергуємо, ноги-попа-верхній прес, наступного разу руки-нижній прес. Після вправ їм щось білкове, якщо не встигаю то банан гамаю. За 1,5 місяці результат суперський, тіло підтягнулося, м"язи з"явилися (навіть мої руки-патики стали виглядати по-людськи))
     
  14. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    а скільки підходів ти робиш і кіко раз за підход? чи працюєш з вагою? якою?
     
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Хто що скаже про Фіт кйорвс?
    Мені тут пропонують купити абонемент, але або на півроку або на рік. Мені наче і сподобалось, те що вони показували, але і суму виходить чимала, от я і не знаю що робити :girl_in_dreams:
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Чула, що то майже секта:girl_blum: В хорошому розумінні:) Мало хто кидає заняття, результати кльові...
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    це кругові - якщо в принципі таке подобається бачиш що скоро не знудишся, то вперед
     
  18. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Це правда. Працюють за принципом мережі по франшизі. Програма тренувань розроблена в США, гідравлічні тренажери специфічної конструкції, тренування триває 30 хвилин. Умови в клубах (чистота, душ, роздягальні тощо) мали би відповідати однаковому рівню стандартів, хоча тут якраз часто трапляються огріхи з боку власників. З плюсів також те, що нашкодити собі такими заняттями складно. Займалася десь 3 роки: спершу скидала вагу, а потім просто тренувалася. Однозначно стверджувати, що заняття чудодійні не можу. Але знайома з людьми, які скидали там по 10-20-30 кг, переважно поєднуючи тренування і їхню програму здорового харчування. І таки не лишила би заняття, якби клуб не переїхав в інше приміщення.
    Крім того влітку в них, зазвичай, проводиться акція "літо в подарунок" - якщо купуєте абонемент, то літні місяці займаєтеся безкоштовно. Поцікавтеся, можливо і в клубі біля вас є така пропозиція.
     
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    власне, що є)
    але не знаю що то робити...
     
  20. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Може спробуйте одне заняття, то принаймні відчуєте чи підійде, чи шукати щось інакше:girl_smile:.