Все про заняття у фітнес залі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем hen party, 15 Квітень 2013.

  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    По 3-4 підходи, в залежності від вправи. Наприклад, якщо присідання, без ваги, то по 50 раз- 3 підходи, з вагою (5-6кг.) 2-3 підходи. Правда між підходами 30сек.відпочинку.
    Прес, то там роблю мульти вправи. типу без перерви на різні групи м"язів.Щобпрес після підходу відпочив, роблю дупку)
    На руки в основному також мульти вправи, в основному 4 підходи, від 15 до 30 повторів.
    Отак, якщо загалом)

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:37 ----------

    Я пробувала, мене хватило на 2 рази. Ні мойо)) Хочу нормальні спортзальні тренажери, і щоб тренер на ді мною стояв і "гавкав")
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    то хіба лише коли берете персональні тренування, бо в іншому випадку ніхто не буде з Вами особисто "бавитись":sad:
     
  3. Furiya

    Furiya New Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Ну це можливе лише у випадку, якщо у ролі тренера виступає ваш хлопець/чоловік. А так тренер раз покаже, як робити вправу, раз "гавкне" і на цьому вся "педагогіка" закінчиться...)
     
  4. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Ну,чому хлопець-чоловік. Персональні заняття ніхтоне відміняв. От таким заняттям я і надаю перевагу.
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Дівчата, нагадайте мені, що робити від тонусу м"язів - сьогодні з фітнесу ледь виповзла, чую моїм ніжкам завтра буде "весело". Гарячий душ прийняла, ввечері спробую ванну з морською сіллю.
     
  6. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    Здається мені, що контрасний душ помічний, а не гарячий.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    від крепатури тепло добре, мені колись радили в сауну піти після моцного заняття
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Все про заняття у фітнес залі

    гарна гаряча (не окріп, звичайно) ванна (не душ, а щоб добре полежати-відпочити) або сауна - це найефективніше
     
  9. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчатка, я дуже дуже дууууууже потребую поради.
    Ситуація наступна - я багато років ходила на шейпінг, мені подобалося бо допомагало в основному не набирати зайвого та і з харчуванням не тре було тримати залізну дисципліну.
    Цього року вирішили з мужом що тре малому ходити в басейн, живемо недалеко від спортлайфу, тож і взяли туди абонементи - мені і малому.
    і вже тепер мені якось не випадає їздити на той шейпінг а абонемент щоб тупо пропадав на малого заняття.
    Вирішила спробувати займатися в тренажерному. Якшо чесно то завше того боялася, бо маю в кількох місцях трохи зайвих мязів, які не дуже так мені і пасують. Не дуже мені хоцця стати квадратною тумбочкою із закачаною(відсутньою) талією.
    Так от - порадьте з якого боку до того підійти. Я так думаю що можна б тренера персонального на перші рази взяти, щоб толкову програму склав і проконтролював правильність виконання.
    Може хтось з вас більш досвідчених знає тренерів в спортлайфі на Героїв УПА? Краще обрати чоловіка чи жінку?
    Порадьте бубласочка! бо от вже і заняття б починати а я щось боюсь туди іти :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    @innamorata, ну, щоб стати квадратною тумбочкою то треба добряче постаратись неправильно харчуватись і пару років піднімати штангу). Там тренажери хороші, але мабуть таки варто піти на кілька хоча б індивідуальних занять, щоб склали вам програму нормальну і показали як правильно на тих тренажерах займатись, які ваги піднімати. Ну і ще я бачу, що на індивідальних заняттях з тренером дівчата мало займаються на самих тренажерах. більше з мячиком, гантельками, роблять багато присідань під наглядом тренера, випадів.
    Щодо тренерв в самому залі - не скажу, бо не займалась там із ними, + ціни їх відрізняютьс, тому вам краще самій придивитись - порівняти. Зрештою, ви завжди тренера можете собі змінити.
    А Ви не хочете на групові заняття? Якщо ходили на шейпінг і Вам подобалось, то там є непоганий вибір занять групових. Зранку та вдень людей менше :girl_wink:
     
  11. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Та от, власне, шейпінг допомагав мені лишатися в формі і не набирати вагу, але от захотілося ще щось крім того зробити - трошки "зліпити" кращу фігуру - де треба підкачати трохи м'язики
    --- дописи об"єднано, 5 Жовтень 2015 ---
    @Monopoliya, а ви на які заняття ходите? бо по описі на тих їхніх листочках нічого не зрозуміло що робиться на тих заняттях
     
  12. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    @innamorata там гарні заняття, я ходжу на силові - бодіскульпт, АВТ - силові, ТБВ - більше аеробіки + силові, Тай-бо - з вправами боксу, з гантелями, функціональна сила - з м*ячиком на різні ваги, аппер боді - на верхню частину тіла - всі оті заняття силові, цікаві. Вони важчі за шейпінг, але навантаження силові з кардіо - фігура буде ляля) я ходжу власне на отакі силові. Якщо не пропускати і ходити бодай 2-3 р/тиждень - спортзал з тренажерами і не дуже потрібен - тіло стане рельєфне і точно не перекачане.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @innamorata шейпінг то таке відносне понятья , але переважно то такий дууууже лайт варіант, для гарного настрою :). Піди на якесь з тих, що пише @Monopoliya , якщо добрмй тренер, то вижме всі соки не гірше тренажерного, а в дечому навіть краще
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Missis Smith

    Missis Smith New Member

    А куди ви саме ходите на заняття?
     
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    @ Missis Smith, я ходжу якраз на ті, що перераховувала, я по вечорах ходжу, після 18. А там в різні дні - різні заняття. Найбільше люблю бодіскульпт, АБТ, тай-бо. Крім того іноді ходжу в басейн на Акву.
     
  16. Missis Smith

    Missis Smith New Member

    Це в Спорт лайфі? Вибачте не знайшла Вашого повідомлення куди саме Ви ходите))
     
  17. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Так, на Героїв УПА
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    яких місцях? Просто якщо ви не хочете там додавати, то вам треба додавати в інших місцях. А тут вже залежить який тренажер чи засоби використовувати.
     
  19. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    маю зайві на гомілці і після пологів появилися зайві м'язи на талії. тобто чисто теоретично щоб зрівноважити гомілку можна набрати на бедрах, а от з талією що робити?
    Піду як радила @Monopoliya на групові поки що, подивлюся що і як.
    Доречі, може хто знає. мені коліжанка дуже радила ТRX. цікаво що воно таке.
    --- дописи об"єднано, 7 Жовтень 2015 ---
    доречі раз я вже тут....
     
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    це круте заняття) але якщо робили довгу паузу в фітнесі, то не варто з нього починати) То заняття на таких спеціальних петлях, з допомогою яких виконуються різні вправи - качаються м*язи всього тіла, особливо прес, ноги. Але там досить високе навантаження, тому краще почати з меншого))
    Ну і ТРХ - то платне заняття - ніколи не пізно спробувати.
    Щодо спорт. одягу - якщо потрібен топ з підтримкою для грудей доброю, то варто купувати в спорт. магазинах. Там ціни не сумісні з життям, але якщо почекати на знижки, то можна попасти на гарну пропозицію.