Вживані речі, секонд-хенд

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем луіза, 4 Лютий 2009.

  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    так на Повітряній
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Jarina

    Jarina Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    100%, і речі там досить і досить пристойні можна надибати.:y: Взяла малій курточку NEXT, новісінька, модняча. Задоволена як слон:):xaxa:
     
  3. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Надійко, то ,мабуть, в особняку на першому поверсі? Будинок зліва від дороги? Я там частенько бувала літом, тепер ,щось не виходить заїхати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Дівчата,я сама живу на Левандівці,поясніть а де там то на Повітряній секонд ?Знаю на Широкій,на пошті (вул.Низинна),навіть пішла в розрекламований магазин "Антикриза"(з такою ціною за кг-160,00грн-можна йти сміло на Краківський і торгувати).Тільки ноги намочила,заким доперлася туда(запхали дуже далеко його).
    Собі купляю футболки на секонді-раз попала на три новесенькі футболки і дала за них 2(!!!!!)гривні.Перуться в машинці не один раз і навіть не посіріли!А малому накупліла там цілу купу кофтинок тоненьких-він їсть без слюнявчика,тому маю їх штук шість,якразщоб кожен день не прати.Штани вельветові купляла йому ,джинсики-все недорого,і саме головне-не шкода колитам якась пляма з"явиться.Бо в мене коліжанка купує тільки нове у Пелікані,Антошці,і трясеться коли мала сяде дупцею в пісок-воно ж може не відіпратися.
    Знаю,де у Львові продають взуття секонд-дуже хороші кросівки купила малому за двадцятку,причому шкіряні,фірмові,прала і були як новенькі(хоча вони і так були новенькі).
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    І де? Часом не на ПРовесні?
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    а я недавно купила салому в планеті таку штуку для моря-незнаю як вона правильно називається...потипу як в серфінгістів кофтинки еластичні......я таких в наших антошках навіть не бачила,а вони мені дуже сподобались у діток на морі( майже всі польки,німки,чешки вдягали такі своїм діткам на сонце)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Ні,на Галицькому Перехресті-там є такий магазинчик,з тої сторони де стають автобуси
     
  8. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    І ще я бризгаю свяченою водою-мені так мама казала робити-кожну нову річ до хати заносиш,а особливо дитячі речі-нові,чи даровані-треба покропити свяченою водою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    :eek: А то навіщо?
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Ну напеввно, тому що річ пам"ятає попереднього господара, і може спутати долі:), недавно таке по телевзору почула, повна єрунда як на мене. То певно до теми забобони:)
    Водою не кроплю, але всі речі рительно перу і прасую, навіть нові, але думаю, таких багато:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Спутати долі?:confused: Як на мене також повна фігня. То, дійсно в гілку про забобони! Хоча, може комусь і спокійніше від такого ритуалу....:confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Може і фігня але кропити нові речі, хату і предмети побуту священники радять. У молитовниках навіть молитви до того випадку є!
     
  13. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Не буду спорити, можливо в даному питанні я не дуже компетентна. Та чомусь не уявляю собі, щоб я при купівлі, ну припустім чайника (це ж предмет побуту?) його кропила....:confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Ми в суботу зранку були в Хенді біля Південного,взяла собі 5 футболок,сестрі суперську блузочку,татові і чоловікові по футболці,мамі футболочку,малій три кофтинки, блузу-платтячко,і ще деякі дрібнички,все новеньке,особливо після того,як попрала-пропрасувала з паром,+новесенькі гумаки рожеві,з квіточками якраз на весну і іграшку Фербі,в робочому стані,все як новеньке,чистенька,тільки на носику гума зачеплена легенько,я її щипчиками обрізала і вже не видно....За все заплатила 150 грн...Тільки Фербі коштує в магазині понад 400 гривень...
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  15. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Я люблю прийти в день завозу-тільки головне,щоб не затоптали :)Я коли ще працювала,то на роботу їздила повз Південний.Черга в суботу могла досягати метрів 100 ,а то і більше .
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    А коли там завіз зараз?
     
  17. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    в неділю найвища ціна за кг- 65грн.
     
  18. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    То ви про Планету на Виговського?:ninja:
    Там завіз в п'ятницю по 65грн за кг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Якщо про ту Планету,що між Кульчицькою і Південним,то завіз-в П'ятницю,ціна 65 грн. за 1кг.Ми були в суботу-53(чи 54)грн. за 1 кг.
     
  20. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Ну то ви там закупились?:ninja: