Вживані речі, секонд-хенд

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем луіза, 4 Лютий 2009.

  1. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Ага,і вас там колись бачили...:)Тіки то було в день завозу і ще десь осінню,я ніяк не могла малої вложити,думала засне-підійду,але потім до вас ще багацько дівчат приєдналося,то я вже з каляскою не пхалася...:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    то значить мене засліпило, бо я заходила в неділю і напевно недобачила:confused:сорі:cesored:тепер сама буду знати, бо рідко там буваю
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    В п"ятницю завіз на Виговського і на Котлярській(то біля Магнусу),а у вівторок-на Левандівці
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Дівчата зі Стрия!!! Розкажіть про стоковий супермаркет одягу в Стрию. Чи варто зі Львова їхати дивитися? Які там ціни? (вул. Дрогобицька, вул. Успенська)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Natalo4ka

    Natalo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    дівчата, виручіть якщо знаєте - чи є десь пристойний секонд взуття???? а може хтось знає, де могли б на мої нозі і щось пошити????
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. iruska

    iruska Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Ми живемо біля Краківського і в нас як не ювілірні магазини то секонди... І на Шпитальній є магазин взуття(секонд) там попадаються навітьдуже пристойні речі і ціни не кусючі. Є ще один на Джерельній в ТЦ АНТЕЙ, там теж досить непогане взуття. А зразу біля нього відкрили якийсь новий пише "Євро взуття" чи щось таке, але що то за маг. незнаю, бо був закритий
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Natalo4ka

    Natalo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    iruska, дякую велике. спробую на вихідних поїхати глянути що ж там доброго є і по скільки - а то весна йде повним ходом, а в мене залишилося тільки зимове і літнє взуття, і то не в найкращому стані....хм, треба знайти собі компанію :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Дівчата, а на Повітряній реально самому потрапити? Чи то тільки з Оленкою? Коли наступний завіз повідомте, плііііііз ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    була в новому Єврошопі на Іскрі.
    нічого так , одягу багацько.
    проблема для мене - ніц нема маленького розміру. подобається, що все СУПЕРОВО розсортоване.
    єдиний мінус -як тільки файну річ знайдеш - то фірма і ціна - блюзка MEXX 280грн., шорти 150 і т.д.
    для секонду - то ЗАНАДТО
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Кася аналогічно! була там вчора, футболочки що мені приглянулись -220 грн:8:. троха дорогувати як для стока...
    правда є непогані речі дитячі, штанці, сорочки, капрі-50-60 грн, футболуи 40-50 грн
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Купила собі мештики шкіряні за 190 грн на низькому ходу в стоковаму магазині на Антоновича (біля привокзального базару), їх магазин також є на Шота Руставелі на кінцевій тролейбуса. Взуття мені подобалось, єдина проблема воно в основному 37 розміру, але можна натрапити і на більше! Я задоволена покупкою і магазином :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Ой то не на Антоновича, а на Тургенева :no:
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    А я нинька таку файненьку туніку на люксі прикупила і сумочку..задоволена до "не можу":y::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    В нашому районі на Пасічній адреси не памятаю ( де колись був магазин "Бережанське шкло" відкрили секонд. Речі пристойні на вагу, завіз в четвер
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    І я про те ж!!! Ну напишіть вже про місце розташування того таємничого особняка з секондом!!!
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Уляночкащо за ЛЮКС???
     
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Люкс -це нові речі з бірками,з ціною.не на вагу ,а за кожну річ окрема ціна.Речі Люкс.:)





    На новому львові відкрили Секонд хенд"ШИК"здається минулого тижня,там де розвилка біля школи №80,ціни від 55 (в 1день)до 12(в останній).Речі непогані,були і некст і зара і еспріт.Правда коли завіз я не питала!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    ніфіга не зрозуміла.....це такий магазин є ЛЮКС ? чи шо?:xaxa:
     
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    ні! це є відділ в кожному хенді -де продають речі нові.з ціною за окрему річ-а не за кг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    це той самий магазин, що був на науковій. просто вони переїхали, а на їхнє пісце(на наукову) заїхала планета секон-хенд.
    в шику новий товар був з вівторка. зараз певне так само.
    ну і маленький відступ. так як маю певне відношення до цих приміщень, то хочу поділитися своєю думкою щодо власників. в планеті ну дуже неприємні люди , а от в шику навпаки, привітні, хороші дівчатка.
     
    • Подобається Подобається x 6