Вживані речі, секонд-хенд

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем луіза, 4 Лютий 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я так розумію, що у нас вони лише відкривають свою мережу. Бо кияни давно хвалять Хуману серед секондів, особливо щодо дитячих речей.
    паролі-явки. хдє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дівчатка, Ви так про нього знаєте, а я дещо скептично віднеслась спочатку але справді там речі практино всі- відомих брендів і мені так здається, що відсотків 50-нові.
    Отже, далі за Арсеном, в напрямку з центру є Приват банк- на одній сходовій площадці з ним є той магазин, практично двері в двері)
    Переді мною на касі люди закуплялись на 1000-2000 грн- це не перекупки, бо сім"ями були і з примірочної виходили.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Якось зайшла в цей магазин і побачила штани за 130 грн. такі самісінькі як я колись купила собі в Євросеконхенді на вагу за 10 грн. Дуже шкода що цей секонд майже всюди позакривався, дуже багато класних речей там купляла за смішну ціну. Доречі, в цьому приміщенні також до того був Євросекондхенд.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Чесно, я не в курсі про ціни на секондах(єдиний магазин такого плану, що відвідувала був Єврошоп) і, що там було до не знаю, бо випадково натрапила і була там зовсім недовго, бо спішила, лише спитала, де дитяче і пішла пошукала, що цікавило. Потім оком кинула лише на штани але там багато вього є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Morozilnik

    Morozilnik New Member

    Хто знає коли оновлення товару в секонді де готель Львів ?
     
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    В середу
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, а як називається секонд, той що позаду Скрині - там можна щось толкове знайти?
    --- дописи об"єднано, 3 Березень 2015 ---
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ніякі в не затуркані- Посиденьківські абревіатури- зе бест))
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І в мене то саме. Ви не одна:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    І я думала про пологовий, а вже потім про банк
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Morozilnik

    Morozilnik New Member

    Хто знає чи завтра працюють секонд-хенди і де завтра є завіз ? :ThankYou:
     
  12. Osya

    Osya Active Member

    В центрі, той що на словацького, завіз в понеділок, ніби працюють
     
  13. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Звичайно працюють, завтра вроді ніякого свята нема) Знаю що перший день в секонді на початку Краківського.
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Єврошоп? Якщо він, то у вівторок в них завіз. Ніби...
     
  15. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Навпроти Єврошопу):girl_blush2:
     
  16. Morozilnik

    Morozilnik New Member

    Дякую. Можливо ще знаєте який то секонд-хенд, Планета( Економ клас ) чи якийсь інший ?
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Мережа Євросеконд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    На В. Великого в неділю завіз. Думаю на другий день теж багато речей можна знайти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я щось ту Планету на В.Великого найменше люблю. Там і в перший день немає чого вибрати, а в другий- тим більше. Єдине, що оцінені речі тут в понеділок оновлюють. Але і з оціненими зараз халепа . Поки серед того, що пропонують Планети, то ще біля Південного і біля Краківського так ще "може бути" ( якщо брати локацію центр- Південний). А взагалі, зараз в деяких комісійних можна знайти цікавіші і дешевші речі, ніж з тими цінами в звичних секондах. І ще інколи можна щось путнє нарити в "Бомбі" на Дорошенка ( тій, що більша за площею) - там лише оцінені речі, але так їх багацько. Хоча, і там ціни зараз підняли.Платтячка- від 150, джинсики- від 130,спіднички- від 60 грн. В них немає днів завозу- вони просто постійно підвішують якісь позиції.
     
  20. Morozilnik

    Morozilnik New Member

    Майже всі мої речі куплені 15хв після відкриття в перший день ) На другий день вже нічого нема підходящого )