Вживані речі, секонд-хенд

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем луіза, 4 Лютий 2009.

  1. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    я теж там сьогодні була, сподобалося, тільки з розмірами(маленькими) там і правда туго... і ціни досить високі, а ше там сходи.... тому треба ходити без дитини... хоча сьогодні малий був зі мною(ніколи не брала малого в подібні місця, але там поки що чисто і приміщення велике), то вони там з дітьми погром влаштували, то я толком нічого не подивилася... А щодо люксу... моя сестра купила собі кофточку в оцінених речах в тому секонді шо в маг. Наш, в чотили рази дешевше ніж в Єврошопі..хоча вони однаковісінькі... :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    круто. навіть дуже. зважаючи на те, що я в магазині МЕХХ купила блузку за 220грн. правда то був розпродаж, але все одно...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    думаю на Іскрі вам розкажуть , що тільки в них справжній МЕХХ, тому така ціна.:xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Сьогодні бачила там оголошення на вікні:ціни від 65грн(1ДЕНЬ)до 8грн(в останній),завіз в суботу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kleopatra

    kleopatra Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    дивчата дийсно скажить про той таэмничий особняк де вин
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Я сьогодні потрапила в Єврошоп!!!! Які там шмотки:eek: Половина є в Космополітан (я про журнал) Супер!!! Хоч ціни і не найнижчі, але там якість! Купила собі футболку Mexx за 280грн:y::y::y:
    Може то і розраховано на таких дурненьких як я, бо ціна бірці стояла 35євро, а тут секонд і 280:confused:
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    за 2000 рік?:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    та ні... 1980 рік!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nastya

    Nastya Active Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Футболка за 280 это как то и не так уж дешево..в обычном магазине и на базаре наверно можно за такие же деньги купить...:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    я вже писала, тут може й справжній МЕХХ страої колекції 280 грн., а на базарі - Туречинна, Китай, але все рівно як на секонд ЦЕ ДОРОГО!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Ото заінтригували тим особняком. дівчата, мені здається я знаю про який саме ви говорите. Там Оксана тим одягом торгує. Чесно кажучи речі в неї хороші, але як вам пояснити навіть не знаю, бо в тому районі тільки до неї і їжджу. То як повернути на Левандівку з вулиці Сяйво, є перша зупинка майже навпроти базару, на ній вийти, потім піти на право і звернути в першу вуличку на ліво, йти йти попри особняки, які знаходяться справа, коли вони закінчуються, повернути направо і там через пару метрів починається другий ряд особняків, і то в першій хаті, зайшовши в підїзд (то такі двохповерхові хатки з декількома квартирами швидше) зразу перші двері по праву руку. Туди й заходити. Ну не знаю чи зрозуміли, але попробувати можна. Хто може там живе, то б пішов у розвідку і може б краще потім всім пояснив.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    А ще казали на левандівці є якийсь суперовий секонд над поштою на другому поверсі. Як туди добратися?
     
  13. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    А я нині собі класні нові джинси купила на Куліша в Євромоді, там часто привозять щось оригінальне:), але за розмірами мені рідко підходить, бо здебільшого везуть великі
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    І я нарешті дійшла до Єврошопу біля Іскри. Прекрасно, що магазин великий і вибір великий. Раніше такий одяг можна було знайти в окремих малих будках при базарчиках...
     
  15. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Розкажіть про асортимент і ціни,коли завіз?Чи можна зайти з дитиною?Чи таке стовпотворіння,як на секонді зранку в перший день?:xaxa::xaxa::xaxa:
     
  16. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Не часто буваю на секондах, бо не терплю того запаху, що "стоїть" в магазинах. Але іноді там можна купити набагато кращі речі, ніж в магазинах і за прийнятнішими цінами. Моя сестра часто вдягається на секонді на Левандівці (за базаром), була там один раз нею, є дійсно хороші речі, хоча за мірками секонду він вважається дорогим. але все відносно, вона наприклад, купила нові джинси за 45 грн., коли в магазині такі ж дешевше 200 не знайдеш. я вже зробила їй замовлення :) А ще нове (і деколи вживане) взуття нормальної якості і за нормальними цінами можна знайти в маленькому магазинчику за "Міленіумом" (щоправда, останній раз була там давно, не знаю що там тепер твориться)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Мені про нього розповідали. Я туди на днях заходила і там тільки нове взуття, за такими цінами :8: що я звідти чемно вийшла. З такими успіхами я піду в Честер :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    і я нарешті поьувала в тому єврошопі. З дитиною можна спокійно зайти - особливого столпотворіння не було - мабуть, через ціни.....Ассортимент мене не вразив - всі речі якихось великих розмірів. Тільки знайдеш щось дійсно цікаве, так ціна "приємно" вражає. Навіть як для стокового магазину це задорого. Є два відділи - з суто новими речами і ті, що на вагу. Там де на вагу не заглядала, тому ніц не можу сказати. Ну а про другий відділ написал авище... Обурило те, що шльопанці, вкриті зверзу прозорим пластиком, коштують 380 грн.! За що?.....Вони ж і парити будуть, та й той пластик може деформуватись з часом і відлетіти...Ну але то таке, справа смаку......
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    Я давно там не була, може щось і змінилося, а раніше там за нормальну ціну можна було придбати шкіряне взуття, часто фірмове.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі, секонд-хенд

    взуття в єврошопі на Іскрі жахливе, таке враження, що явно зношене і дуже старовинне... одяг значно кращої якості. Ціна, звичайно, не мала, але я краще там куплю, аніж на південному ринку.
     
    • Подобається Подобається x 4