Вживані речі, секонд-хенд

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем луіза, 4 Лютий 2009.

  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А ще кофтини/реглани довші за звичайні моделі і мають внизу резиночку, щоб на пуз натягнути :)
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Я тішусь, як дурник цвяшком. Випадково знайшла сандалики малому відомої фірми на секонді за 120 грн в ідеальному стані, буде на зміну. Залізла в нет, пошукала і ціна в 1000 грн.мене вбила)))
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Сьогоднішня знахідка ціною в 6 гривень і скількись там копійок
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Купила сьогодні дві пари джинсів і симпатичну спідничку. За все заплатила 15 грн. 45 коп.
    І ще туфлі в чудовому носибельному стані за 72 грн.
    Тішуся, як слон після купання)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. KazVika

    KazVika New Member

    Хтось знає завтра на балатоні буде завіз??
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Може хтось знає, що з Єврошопом на Чорновола?
     
  7. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Його вже закрили. Сказали що найближчий Єврошоп знаходиться або на Краківському, або на Б. Хмельницького біля Перехрестя.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. kristas

    kristas Well-Known Member

    Дівчата, а що зараз у Хумано (Чорновола). Який тиждень? (дуже джинси треба)
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    з 11 по 15 травня знижки 30 і 50%, на ексклюзив 20%
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    дівчата, хто має садочкову випускницю, в секонді біля Нептуна на Науковій на люксі є шикарні сукеночки - довгі, кілька білих з кольровими поясками і оздобленням і одна темно синя. Новенькі. Ціни в р-ні 400-450грн
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дівчата, поясніть, мені - туркові, як добратись до секонду десь на переїздом на Сихові в районі Зеленої? Так щоб від Довженка або Іскри зайти

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Зайшла в Єврошоп на Краківському. Не витримала там і 10 хвилин. Духота страшна. Реально я не мала чим там дихати. Це завжди там так?
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Проходите ринок Іскри вглиб, один, перетинаєте дорогу, проходите речовий ринок, буде перехрестя, праворуч церква, рухаєтесь вправо, вздовж дороги і доходите до переїзду. Ще можна карту глянути.
     
  14. SasHa Qvie

    SasHa Qvie New Member

    В нас на районі Лінкольна,10 відкрився новий секонд, є модні речі, скупилась, задоволена
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи траплялися комусь на очі сандалі -кросівки в межах 26р на секондах, на повну ніжку бажано. щось в межах центру. не по 400грн пара.
     
  16. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    дівчатка , хто знає коли завіз на секонді на сихові (Іскра) і біля готелю Львів (Планета секонд хенд, вниз по сходах)?або може десь в неті є інфа про оновлення товару у Планеті секонд хенд?
     
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    На Іскрі переробили секонд - той що був над Єврошопом. Тепер він в напівпідвальному приміщенні, завіз в пятницю й ціна 160 грн, на жаль не глянула на ціну в останній день. Можливо сьогодні там буду, то відпишусь

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Біля готелю Львів вже пару місяців закрито.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Melian
    той,що був на 2 поверсі Єврошопу ваговий ввдділ? Там раніше оновлення у вівторок було. А зараз на п ятницю змінили?
     
  20. Melian

    Melian Well-Known Member

    Так, там все переробили,перенесли його вниз і зробили днем оновлення пятницю

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1