Вживані речі, секонд-хенд

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем луіза, 4 Лютий 2009.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, хто в курсі чи сумуються знижки, що зараз дають (ну,той барабан, що треба крутити) до дисконту в Єврошопі?
     
  2. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Сьогодні була в Хумані, на Сихові. Сукеночок багато, можна було вибрати, то я собі дві взяла, а от з футболками облом. Знайшла одну нічогеньку, і жакет взяла, типу курточки легенької. По 30 грн сьогодні.
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дівчата, порадьте, бо не можу визначитись. Знайшла ось такі босоніжки. Не зовсім такі, але ідентичних не можу знайти. Дуже схожі на ці. Танкетка, колір шкіри, полосочки.
    Lauren Ralph Lauren. 450 грн. Нові. Вартує забрати?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kristas

    kristas Well-Known Member

    В мене схожого фасону, в Плато брала. Вже третій сезон ношу. Мені зручні і універсальні...до спідниць, до джинсів.
    Як на нові ціна хороша.

    Надіслано від мого Lenovo A6000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Lyudvig подивіться добре чого вони там впинились, чи браку ніде нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Зайшла сьогодні в Єврошоп, а там :girl_impossible:люду тьма! Перший день знижок. на багатьох бірках -50% - 60% чи навіть -80%. залагом можна щось вибрати, але треба вистояти добрих 2 черги. Першу в примірочну, а другу на касу.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я сьогодні знову зайшла в єврошоп (Краківський). Тільки цього разу без малого і в 10 годині ранку. Людей ще не було. Можна було спокійно приміряти одяг. Але після 11 години знову почався сильний наплив. Думаю, що після обіду знову були черги.
    Купила собі 2 сорочки просто по смішній ціні, 33 і за 38 грн )))) на одну знижка -60%, а на іншу -80%. І ще одну футболку і сорочку малому по 78 грн ( -60%. Загалом дуже задоволена. З тих речей, які собі вчора запримітила залишилась лише дитяча сорочка. Розбирають все на очах.
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, що там зараз в Хумані на В. Великого?
     
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Новий завіз буде 01 серпня, а вчора була ціна 40 грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    вже сьогодні там побувала. і дещо прикупила:girl_dance:
    до речі, є джинси для вагітних, якщо комусь треба
     
  11. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    О! Я також ходила в Єврошоп на Сихові. Так класні речі купила! Навіть не очікувала на такі хороші покупки, хоча реально часу не мала і це все дуже швидко поміряла, купила і погнала до дитини Хочу ще піти
     
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    До речі, про Єврошопи. То їх всі з Обновами об'єднали чи ні? Мене цікавить на Чорновола. Він ще там є? Чи теж став Obnova Euroshop?

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
  13. siriuska

    siriuska Member

    На Чорновола Єврошоп закрили ще перед Великоднем, зараз там Планета секонд-хенд.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @OxyFoxy нема. Та то і була одна мережа, під різними назвами. Набридло їм різні бірки робити чи що)))
     
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Мережа то одна, але цінові категорії різні. Мені Єврошопи більше підходив в тому плані. Шкода:sad:

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
  16. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Єврошоп залишився на Базарній і на Сихові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Я шукала своєму Володі тапочки в садок і на вулицю, на олх або якісь полинявші або по розміру не підійшли, а вчора потрапила на Любінській у світ секонд-хенду, знайшла 2 пари чорних тапочок- одні на липучку, другі- балетками, майже нові, за обидві заплатила 86 гривень. :good:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Хто в курсі, чи є зараз нові завози в Планеті? Останні рази я була, що перший, що останній день - нема різниці (одні тряпки).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Я зайшла в неділю на В. Великого, то одні тряпки були. Чи то може люди все розібрали за пів дня

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Я вчора була на Чорновола (перший день), то пусті вішаки, людей нема, нема на що подивитися, сказали, що мало привезли, мені здалося, щ навіть ніц не привозили
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1