Вживані речі, секонд-хенд

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем луіза, 4 Лютий 2009.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Чула, що там щось на кордоні з товаром. В інших містах завози є, а в нас((
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    можливо хтось був нині в планеті на виговського-був завіз?
     
  3. Morozilnik

    Morozilnik New Member

    Завтра на володимира великого є завіз і на яку годину ? і як взагалі з завозами в планеті ?
     
  4. Yalena

    Yalena New Member

    Всім привіт!
    Я сама родом зі Львова, а зараз живу в Грузії, в Батумі.
    Памятаю, я львівські секонди на вагу, багато чого могла там знайти та ще й за копійки. От в мене зявилась ідея відкрити в Батумі такий магазин. Тут всі секонди на оцінку, дуже маленькі і все там дуже дорого.
    Підскажіть, бо вже не памятаю - львівськи ваговики якого розміру приблизно мають приміщення? Там все-все на вагу, включаючи і взуття? І ще одне питання - вони вішають тільки сезонний одяг, чи все підряд, тобто влітку вішають також зимовий одяг, а взимку - літній?
    Буду вдячна, якщо отримаю відповіді
     
  5. avokado

    avokado Well-Known Member

    Точного розміру не скажу, але маленьких магазинів немає. Площа потрібна щоб побільше виставити товару. Майже у всіх таких магазинах є оцінений товар(майже новий, або в ідеальному стані), решта все на вагу, взуття також. Продають не лише сезонний одяг, але і інших погодніх умов, якщо звичайно є місце. Мені подовається ще й те, що зменшується ціна відносно дня завозу. Тобто наприклад повне оновлення у понеділок- тоді найвища ціна, а потім щодна до неділі зменшується.Успіхів вам.
     
  6. Yalena

    Yalena New Member

    Дякую за відповідь
     
  7. mavpena

    mavpena New Member

    Хто знає,що то за магазин ЕкономКлас на Богдана Хмельницького?
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    сьогодні порадили відвідати секонд "каламбур" на сихові біля дит.поліклініки - кому треба теплих безрукавок на будь-який вік, зимові і демі куртки, купа комбінезонів роздільних та теплих штанів, є суцільні, прорезинені штанці і на флісі купа всього - йдіть туди.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    То де саме? з якого боку? а ціни які?
    --- дописи об"єднано, 22 Вересень 2016 ---
    я була в нд, коли все було по 20 грн - вибір був величезний, а от вчора - по 126 грн - то вибір був такий же, як тоді в неділю. куртки/теплі речі напевно перекупщики повигрібали в 1-й день, майже нічого не було.
    --- дописи об"єднано, 22 Вересень 2016 ---
    то ж "Планета" колишня, а взагалі магазин дуже класний, бо - просторий, світлий, море місця :girl_yes:
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    між колишнім магазином ШОК і стоматологією - посерединці на 2 поверсі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    От маю якусь маніакальну залежнысть до тих хендів. Нині йшла з малим гуляти. В кишені 20 грн, більше спеціально де брала. Зайшла на хенд, а там останній день. Відхапала там піджачок отакого плану, тільки в мене підкладка бордова і оті голубі полоски на піджаку бордові, і гудзики 3 іншої форми. А так крій такий самий.

    І ще якийсь такий набір кофтинок для спорту. Знизу майка, а поверх футболка з рукавами до ліктя.
    За все заплатила аж 12 грн. Щастя нема меж.
    Отак інколи зайдеш і вийдеш зі скарбом, а інколи і в перший день нема що мацнути.
    Тепер то попрати і заникати між лахи щоб чоловік не сварився :connie_pull-pigtail
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 10
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    ходили ми в ресторан на вихідні
    до чоловіка приїхав профестор з Данії по роботі
    був з дружиною
    бабця, а бабцею не назвеш, років десь 70
    штанці помаранчеві, блузочка фіолетова, струнка як тополька, маленька худенька, а на шиї намисто з гудзиків!
    і так воно майстерно зроблене, очей не відірвати
    погуглила я цього пана потім в дома, а він світило-легенда
    кажу, ой-вей з ким же-ж я водичку за одним столом пила!
    а сьогодні ми пішли з дитям на заняття і бачим йде вона по протилежній стороні вулиці, радічно нам махає
    заблудилася
    пройшлися з нею до центру, а вона така - приїхала до вас і не взяла достатньо одягу теплого, так оце знайшла секонд і такий кардиганчик за 3 євро відхватила і рада-радісінька
    і я візьми і насмілься спитати за те намисто
    а вона - сама, каже, зробила. власноручно

    і тут мені візьми і згадайся наша тітка, що перукарем працювала і частково прибиральницею
    коли я для її внука приносила речі від мого молодшого брата вона завжди так зневажливо тягнула -- аааа, обноски, і кидала в кут - на село відвезу, кури будуть спати

    то на тему носити чи не носити


    а ще у нас тут є ідея
    не секонд а recycling
    якщо у когось є зайві речі, і він їх може просто віддати, то то зноситься у один магазин, а вони потім ці речі задешево продають
    там насправді є кілька джерел збуту, дещо віддають бідним задарма, дещо театр забирає на реквізит
    а решта за символічними цінами розпродують
    причому там все - одяг, книжки, меблі, посуд і т д
    я в їхніх вагітних джинсах за 1 євро всю вагітність відбігала
    і штанці вагітні теж некст з біркою, за 4 євро, видно комусь не підійшли
    я лінива, мені як щось не підходить то лінь продавати, я їм відношу
    і деколи пробігаю по рядах
    от зробити б таке у Львові
    і речі непотрібні є куди подіти, і людям робота, і справа добра, і сміття менше
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    то є синдром бідності - стидатись і намагатись показатись багатими. Ну але в б/у одягу є і інші аспекти, тому я розумію, що не всім це підходить, і не лише тому, що "принизливо" і "жебрацько".
    є таке, і виглядає досить популярним - два тижні тому здавала, то ящик був переповнений, заледве пристроїла ті речі.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  16. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    а що то і де то?
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Akina а на сихівському переїзді буваєш? Я вже давненько там не була, а ото минулого тижня трапилось, і пожалкувала, що забула дорогу в таке "хлібне" місце.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. basia

    basia Well-Known Member

    Моя знайома мешкає якраз позаду Оселі. Розповідає ,що тепер осміліли працівники, вивозять цілими тюками. Раніше боялися. Тепер, як п.Лесі не стало, її ідею, мабуть, підкоригують " чесні" українці.((((
    А речі все одно віддаватиму, тримати не хочу, тай може щось потребуючим таки залишиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1