Вживані речі, секонд-хенд

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем луіза, 4 Лютий 2009.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Akina там нема хімічних запахів, то досить великий ринок під відкритим небом і там багато нових речей.
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Rona хіба що якось екскурсію мені проведеш :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    І то ще вміти треба, я не вмію абсолютно щось шукати. Була там кілька разів, то як на мене, багато нових речей таких самісіньких на краківському є. Тобто то не сток. І зовсім не якісний. На ношене навіть не дивлюся, ну не можу я то на себе вбрати і все. Хоч купу раз переперу, ніяк. Коли купую в реальних любей, яких я знаю чи малому чи собі, то без проблем, а от коли отак секнд то не можу. Часом в єврошоп заходжу, але ціни там нівроку тепер. І знову ж та проблема, зовсім не вмію шукати (((. Хіба колись собі дуже класну шаль купила і чоловікові сорочку. На тому і все. Та й підмішують вони там трохи. Сподобала там собі сумку, зразу в нет що за фірма, а то російське. Так що і в марках тре а добре розбиратися, ну то не про мене.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Якби ж то хтось з наших дівчат взявся за таке. 100 % магазин би наповнився за кілька днів. Маю купу речей з себе і дітей, і хотілося б щоб вони принесли комусь ще користь. Вторговані кошти можна було б частково віддавати на благочинність,купувати щось для сиріт чи інших потребуючих. Долучитись до доброї справи, дати речам друге життя та й самим часом придбати щось недорого.
    Щодо секонду, на Заході це ціла філософія. Люди купують речі в цих магазинах ще й з "екологічних" міркувань. Щось схоже на вегетаріанство, відмову носити одяг з хутра чи оті екологічні багаторазові торбинки замість кульків. Є перевиробництво одягу, і проводились дослідження, що якби зараз припинити його виробляти, того що є вистачило б принаймні на 50 років.
    Тому купуючи в секонді, долучаємось до доброї справи, зберігаємо ресурси і екологію :girl_wink:.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    це так

    є дизайнери які зі старих речей роблять дизайнерські речі
    і коштують вони до слова огого

    одну знаю, то вона дуже крута
    там речі дуже стильні і вона в Лондоні філію відкрила
    сукні від 120 євро
    це наприклад її робота
    reet6.png

    а інша ось наприклад, містечкового рівня
    129 євро між іншим кардиганчик
    і популярна
    14732170_1405756932775416_6319969046275449308_n.jpg



    ну і все таки тут народ незалежніший ніж в Україні
    діти поступають в університет і йдуть з дому на власні хліби
    на стипендію можна і прожити і квартиру зняти, але дуже грошима не порозкидаєш
    мама картопельки не передасть і ввечері борщика з вареничками під ніс не підсуне :)
    тому секонд, звісно

    та й філософія життя зовсім інша
    ніхто не перейматиметься що нема третьої пари зимових чобіт, або сумочки до от-оцього плащика
    таким хіба росіянки тут переймаються
    а місцеві зекономлять і подорожуватимуть, чи відпочити поїдуть кудись, світу побачити
    бо це внутрішній світ збагачує, кажуть :)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Навпаки, на машини зараз gps поставили. І слідкують за їх пересуванням. Чого не було до того
     
  7. basia

    basia Well-Known Member

    Напевне, є причина
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Власне, що вже ніхто нічого не вивозить. Та і колись тюками не вивозили
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дуже треба чоловічу куртку The north face. Можливо хтось бачив десь Львові?
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Бачила на сихівському переїзді, але давно, правда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Cypress

    Cypress Active Member

    А хто знає коли 1-й день завозу в стоковому магазині/секонд-хенді (той, знаходиться на 2-у поверсі перед ювелірним магазином на вул. Шпитальній)?
     
  12. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    У мене з секондом працює закон чітко знати за чим йдеш, що тобі потрібно. То якась магія, яка почалася ще в студентські роки. Була мені потрібна коричнева вовняна вязана спідничка трошки за коліно до короткого хутерка, з тою думкою зайшла в секонд на краківському і там вона висіла точно така яка була в мене в уяві. І таких випадків було часто. А в суботу повезла в той магазин що вище писала чоловіків одяг який не носить, і думала про гості які в нас мали бути ввечері. Раптово виявилося що буде їх вдвічі більше а в нас вічна проблема з посудом, вірнвше з десертними тарілочками. Їду і думаю, наступна зупинка таки десь треба тарілочок підкупити, пиріг спечений, вийшов шикарно, з морозивом зверху то на паперових не піде. Заходжу в той секонд і стоїть стопочка якраз таких як мені треба, прості з легенькою паву тинкою узором. Заплатила аж євро двадцять за 12 штук, встигли помитися в посудомийці і вечір пройшов на ура. Не знаю чому той закон працює, прямо якийсь запит до всесвіту :)))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
  13. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Мені щастить на секонді знайти улюблені сорочки в клітку, літні плаття. По суті більш нічого там не купувала. Колись часто навідувалась на секонди, а зараз і на ринок, в магазин не особливо часто ходжу. Певно зламався механізм, що відповідає за бажання шопитись. Купую виключно все по потребі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Дівчатка, може комусь треба джинси 26 розмір?
    Нові або майже нові. Є до 150грн. і є до 200грн. Дуже класні. В комісійному на Маршала Рибалки, відразу біля базарчику. Минулого разу собі купила там джинси за 120грн., нові, задоволена, як слон. а сьогодні свою дупцю не впхала, розмір замалий... До речі, там ще поторгуватись трошки можна)
     
  15. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, в секонд на перехресті Стрийська-В.Великого, якось потрапити з віком можна? Там на другий поверх ліфт чи пандус є?

    Отправлено с моего Lenovo P70-A через Tapatalk
     
  16. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Вчора купила собі біля нас в Секонд міксі 2 бюстики (на оціненому)- нові по 65 грн, -тішуся страшенно, по розміру підійшли мені добре і якість гарна :)
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    я пригадую, що там сходи...ліфту точно нема...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Можливо хтось підкаже свіжу інформацію, де можна здати одяг на вагу, на яких умовах і за яку ціну?
     
  19. Melian

    Melian Well-Known Member

    Де на Сихові є ремонт сумок і рюкзаків? Треба в тюристичному рюкзаці поміняти замок

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  20. Melian

    Melian Well-Known Member

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk