Взуття: догляд і проблеми

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Златка, 14 Жовтень 2008.

  1. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    і він тримається ? чи то кожного разу клеїти треба?
     
  2. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    мені в дитинстві мама клеїла, але вони відлітали швидко:girl_nea:о
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Я цього року вперше купила чоботи з замші. До того боялась як носитися будуть і думала що шкіра надійніша. Тепер думку змінила - дуже тепло і зручно в замшевих і не промокають. Цікаво чи всю зиму так протримаються
     
  4. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Не хвилюйтесь. У мене замшеві витримують. А таку зиму, як нинішня то взагалі без проблем. Тільки SMS-кою обробляйте час від часу.
     
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Можливо, хтось має таку ж проблему, як і я. Весною, коли я починаю носити взуття, яке стояло від осені в шафі, не можу його розносити. Це стосується, в основному, шкіри. Знов починають терти задніки, нагризають різні пасочки (хоча за попередній сезон все в муках розносилося, і було вже добре. А після зими - знов все натирає). Пробую оцтом на шкарпетку - помагає не завжди, а точніше рідко. Як з цим боротися? Може, є майстри, які натягують шкіру, розмякшують її? (як наприклад, обручки збільшують). Співробітниця розказувала, що вона мочить пятку в взутті і стукає молоточком довго :), ну але це, напевно, не всім підходить - мені точно ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчатка, порадьте будь-ласка як ви доглядаєте за взуттям з світлої замші.
    Маю на цю весну дуже гарненькі мештики на білій танкетці, в середині шкіра, з верху замш кольору світлого хаккі, але чогось мені виглядає, що тієї краси на раз-два, припаде все пилом і що з ним робити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Після вулиці треба протерти чистою губкою, змоченою в холодній воді, губка має бути вогка, ні в якому разі не мокра! Це забере пилюку. Коли висохнуть - зачешіть щіткю для замші ворс в одну сторону (губкою теж легко протирати в одну сторону!), а потім наніч треба напшикати спреєм водрвідштовхуючим.
    Тоді замша буде завжди як нова :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ага, то таке продається, я наваіть не знала.:girl_blush2: Щодня треба пшикати? А якщо в такому взутті зненацька попадеш під дощ та й болото, є шанси йому вижити? Бо мені кажуть, що таке взуття практичне тільки на суху. теплу погоду. Ну, але ж буває вийшов з хати в суху, а прийшов вже в мокру, води в капці набрав, та ще й болота наліпив..((
    Я для своїх зимових, замшевих купувала таку пшикалку спеціальну для чорної замші, то проблем не було, протерла губкою, висушила, пшикнула і як нові, а тепер думала треба якусь світлу пшикалку шукати, хоча для кольрового напевно попробуй знайди, щоб в тон підібрати.
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2015
  9. Siania

    Siania Love Life

    Я так доглядаю за своїми світло-сірими угами. Другий сезон - як новесенькі. І коли всі ходили в мокрих від снігу угах, то мої були завжди сухі, дякуючи водовідштовхуючому спрею. Так, в ідеалі в світлій замші бажано ходити в суху погоду, але ж всяке буває...Та й в сушу погоду в мене взуття постійно в пилюці, через те що наші дороги і тротуари рідк миють. Власне таке вологе протирання губкою і забере акуратно весь бруд.
    Якщо знаєте що будете їх взувати. Але треба пшикати не перед самим виходом, а хоча б за 2 годинки, а найкраще наніч.
    Це трохи не те, то Ви просто чорним спреєм замальовували дефекти. А той метод що я пропоную вбереже Вас від тих дефектів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    хтось користвався спреєм що розтягує взуття? Чи справді взуття стає ширшим і який спрей вартий уваги?
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Мала саламандр. Мені не допоміг, малому допоміг розтягнути задники на туфлях. Коліжанка пробувала туфлі в пальцях в ширину, то теж не помогло.
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, хтось здавав шкіряне взуття в хімчистку? Це ефективно? Маю бежеві туфлі, міцні, добротні, ще носити і носити, але брудні((( спрей для чиски шкіри не допоміг.
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Прийшла питати поради про замшеве взуття, а вище купа толкових порад. Дякую :girl_yes:
    Робила вчора порядок на поличці зі взуттям, знервувалась капець. Розкажіть мені, а як ви миєте своє взуття? З переїздом в село на черевиках з вулиці можна таке принести, мене вже від того миття теліпає. Може є якісь швидкі і ефективні способи, лайфхаки якісь? Бо я чекаю, щоб підсохло, зішкрябую або вистукую болото (якщо багато) з підошви, а тоді беру тазик і ганчірку... і 15-20 хв вбито((( і це я перестала мити підошву, тільки згрубша, не залазячи в ті всі шпарки. Замахало.
     
  14. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    порадьте хорошу майстерню, яка займається розтяжкою взуття.
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Купила за кордоном кросівки-фірма ніби непогана-тільки один нюанс-не шкіра-але кросівки так мені сподобались, що на якість уваги не звернула. Одягнула перший день на згині зявилась мікротріщина:girl_cray:спершу на одному згодом до кінця дня на іншому:girl_cray:. Занесла в майстерню-майстер обіцяв підшити, але що робити щоб воно не тріскало далі-шкода до сліз-бо не поверну-за кордон не маю як поїхати зараз, і тріщини латати постійно не маю бажання:girl_cray:. Хто з такою неприємністю мав справу? Може є якийсь крем, чи ще щось аби не було тріщин на шкірі молодого дермантина:girl_flag_of_truce:
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Маю дилему: в цьогорічні дощі почали протікати честерівські черевички. І от думаю нести в майстерню чи самій клеїти? Якщо самій, то який клей брати? Раніше користувалася суперклеєм, але він насправді ніби випалює шкіру. А в майстерні ніби відривають всю підошву обробляють склеювані поверхні і наново клеють. Шкода черевичок, бо носила дуже мало:cry: Колись клеїла зимові чоботи в майстерні, то всеодно виявилося ненадовго
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Найкраще Десмакол (то спеціальний "взуттєвий" клей), він продається швидше за все в спец. магазинах . Тут магазини, але треба питати за взуттєвий клей в маленьких тюбиках (бо найчастіше вони продаються літрами) :girl_smile:.
    Отут інструкція до десмоколу.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2015 ---
    Не відривають повністю, частіше підклеюють місцево. Просто гарно обезжирюють, шкурять поверхні і тоді приклеюють відповідним клеєм :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Akina, а ви маєте досвід використання того клеєю?
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тільки в промислових масштабах (при виробництві взуття підошву клеять або десмоколом, або наіритом) , а вдома - ні, бо я лєнтяй і завжди знайду того хто зробить то за мене :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, може хтось підкаже мені...
    Маю дві пари босоніжок, замовляла через інтернет. Незадоволена в обидвох парах танкеткою. Чи можна зняти верх взуття і пришити його до нової підошви(танкетки)? Таке взагалі практикують? Може підкажете, де є такі майстерні...Хотілося б самій придбати в спецмагазині танкетку(перед тим порадитись з майстром) і вже з нею віддати в роботу в майстерні. Щось з того буде, як думаєте?