Хатинка в горах, опитування

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем phobika, 12 Березень 2012.

  1. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Хатинка в горах, опитування

    так ніхто не каже, щоб жити там постійно, но може до тижня...я б спробувала, хоч не гаратную :)
     
  2. hobbyhorse

    hobbyhorse Member

    Відповідь: Хатинка в горах, опитування

    У нас є приблизно така хатинка. Глухе село, зруб. Стоїть так, що сусідів не бачимо перед носом. В хаті з благ цивілізації лише піч та дрова. Вода в колодязі. Світла нема. Купатись велкам в гірську річку, яка гуркотить неподалік. Виглядаєш зранку у вікно... а там гори парують.. І мені це все так подобається... Аж серце щемить.. Раніше телефон там не ловив. Тепер вже зв"язок і туди дістався. Максимум який ми там зависали - 2 тижні, потім неохоче доводилось повертатись в місто. Але як варіант провести всю відпустку там, не розлядаємо. У відпустку хочеться всеж на моря-окіяни..
     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Хатинка в горах, опитування

    кажіть де, і ми до вас приїдемо:) я б з великою радістю пожила так, але не більше тижня:) Хоча не виключено, що в процесі я б змінила думку.
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хатинка в горах, опитування

    не в образу дівчата, але якісь ви всі розніжені)))))
    хоча, кожен вибирає відпочинок до вподоби, і той хто дуже любить комфорт - то скорше поїде в готель чи пансіонат на моря чи курорти.
    Я б в такій хатинці тиждень-два пожила б. Туалет надворі? Так, то не йти два метри як в квартирі, але це не біда. Літній душ надворі - супер! Я, живучи у Львові, постійно ставлю літній душ надворі(я живу не в квартирі)...І він класно вирізняється від кахельної ванни чи душу. Наколоти дрова - хороша фіззарядка для офісних чоловіків))
    Зате гори і тиша...краса...для мене принаймні...