Хатня робітниця

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Юкола, 23 Вересень 2009.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Давно вже хочу знайти людину. яка б 2 рази на тиждень приходила б на пару разів допомогти мені з домашньою роботою: вікна помити, попрасувати і т.п.:girl_spruce_up:
    Хто має досвід співпраці з помічницями по господарству, поділіться: де шукали, на що треба звернути увагу при виборі людини, скільки зараз коштує це задоволення...
    ************************
    Застереження! Тема не призначена для конкретних замовлень чи пропозицій! Для них є інша тема і ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Лютий 2012
    • Подобається Подобається x 4
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    ми у серпні брали знайому, яка займається прибиранням уже давно, то за 3 км. квартиру взяла 200 грн. після 1,5 міс. неприбирання :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2015
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Але деякі хочуть окрему оплату за вікна.
     
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Зараз ціни не дуже то і змінились. Хоча за вікна беруть окрему оплату.
     
  5. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    А за вікна як рахується, площею? Маю три віконця різних.
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    казали 40 грн за вікно. Але мені більше подобається погодинна оплата і не важливо що прибирати.
     
  7. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Якщо погодинна, то, мабуть, є ризик що робота буде затягнута по часі.. Краще ж на результат?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    В знайомої спитала. Так от в неї хата 300 квадратів, прибирає жінка раз на тиждень, 8 годин. Оплата 300грн. Робить все, що господиня каже. Обов'язково завжди протирає-натирає меблі, підлога, кухня і санвузли на глянц. Вікна, люстри, сування меблів, чистка килимів - та робота визначається на розсуд господині.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Дівчата, я НЕ маю контактів робітниць і порадити конкретно нікого не можу.
     
  10. Matrechka

    Matrechka New Member

    Доброго дня! Я шукаю хатню працівницю, чи можете порадити порядну та чистоплотну жіночку? Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. Matrechka

    Matrechka New Member

    Доброго дня всім! Шукаю хатню робітницю. Прибирання раз на тиждень. Три кімнати, оплата 250.00грн. Миття вікон окрема оплата. Всім буду вдячна за відповідь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    А я в роздумах, чи шукати няню-помічницю, чи двох окремих людей. Наразі чоловік повністю займається малям у мою відсутність, їжу замовляємо частково, залишилося прибирання. Порадьте в пп когось, з ким ви мали справу і залишилися задоволеними настільки, що хотіли б допомогти людині знайти додатковий підробіток ;) Поки що разовий :)

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. karagiz

    karagiz New Member

    Доброго дня всім ! Поділіться контактами - шукаю хатню робітницю- прибирання в квартирі , по домовленості , м.Львів . Пишіть в пп. Дякую )
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Дівчата, всіх кого цікавить прибирання пишіть в пп, дам контакти
     
  15. Santi

    Santi Member

    А наш ремонт на стадіі завершення і мені терміново потрібні контакти людей/людини, що відмивають квартиру після ремонту, мають власну спеціальну хімію, приладдя, роблять якісно і ціна не захмарна :))) Дівчата, хто користувався такими послугами поділіться, будь-ласка, контактами в ПП. Буду дуже вдячна.
    І ціну якщо можна напишіть, якщо це було відносно недавно.
     
  16. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Шукаю хатню робітницю,яка б мені допомогла прибрати та помити вікна перед святами.Пишіть в ПП.
     
  17. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Дівчата, порадьте будь ласка в ПП перевірену хатню робітницю на постійній основі раз на тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mira Jur

    Mira Jur New Member

    Доброго дня!!!Мені також ДУЖЕ потрібна хатня помічниця(1 раз на тиждень).Маю двох діток і вже просто розримаюсь між ними і хатніми справами.Якщо хтось має кординати і може порадити чесну і порядну хатню помічницю буду дуже вдячна!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. kolotova

    kolotova New Member

    маю таку прибирає дуже гарно старанно. Я її за вікна окремо платила її номер 0970527748 пані Ірина
     
  20. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дівчата, а зорієнтуйте, які ціни на послуги хатніх робітниць зараз. Цікавить прибирання двічі на тиждень, квартира двокімнатна 70 м.кв., плюс прасування. Бачу, що миття вікон оплачується зазвичай окремо, тому теж цікавить ціна.
     
  21. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, поділіться, будь ласка, контактами. Шукаю людину для прибирання квартири