Хімічний пілінг ТСА у Львові

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Андрій Островський, 26 Вересень 2013.

  1. Добрий день! Скажіть будь-ласка, хто робив ТСА серединний хімічний пілінг у Львові?
     
  2. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Хімічний пілінг ТСА у Львові

    знайшла цю темку, вирішила її підняти - це для мене як раз актуально - чи може хтось надати детальну інформацію? ціну?
     
  3. Seppy

    Seppy Active Member

    Спитаю і я про цю процедуру. Як там? Робив хтось?
     
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    пізно вже його робити..
    його рекомендують осінь-зима+ крем з високим вмістом сп захисту.
     
  5. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    я робила минулого літа кілька процедур після перенесеної вітрянки. дійсно, його рекомендують робити тоді, коли ще сонце не сильне. але мені треба було як то кажуть "по свіжим слідам"... я просто масила лице що 3 години дитячим сонцезахисним кремом, і ніяких проблем з пігментацією не було. ефекту на вітряночні ямки сильного не вийшло. хоча загальний стан шкіри суттєво мінявся після кожної процедури (шкіра здорова, блискуча, без недоліків). пробувала я з різними кислотами
     
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Пізно-не-пізно, а стала гостра потреба і немає можливості чекати до осені.
    bobryha, який стан обличчя після першої і подальших процедур? На роботу можна ходити? Яка ціна була минулого року за 1 процедуру і де робили?
     
  7. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Можна на роботу) принаймі я ходила. Жодних почервонінь-подразнень не було. Але напевно є нюанс -яка у вас шкіра ,і до якого майстра попадете. Ціна здається 200 грн була. Салон на левандівці на низинній. Косметолог Світлана
     
  8. Snegana

    Snegana Well-Known Member

    Привіт, Пілінг ТСА робится тільки в період не активного сонця, це десь починаючи з жовтня, цей пілінг вибиває з соціального життя і на роботу ви не зможете ходити , тобто зможете, але обличчя буде не " ахті", ось так приблизно це буде виглядати
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 27 Травень 2015 ---
    Цей пілінг не є рідкістю ))) просто не всі хочуть його робити, тому що шкіра дуже травмується і досить довгий період реабілітації. Якщо вам цікаво я можу надати координати.
     
  9. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    цікаво!
    будьте добрі, це все ще актуально для мене!