хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ми купляли на радіоринку, там принаймні ціни менш-більш адекватні можна знайти
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    На гуртівні посуду за арсеном на Зеленій гігрометри 2 роки тому десь 70-80 грн коштували.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи багатьом пригодився зволожувач повітря? Ми купили термо-гігрометр, ну я знала, що в кімнаті сухе повітря, але не думала, що 30-35%.
    Чи допомагав зволожувач в таких випадках?
     
  4. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Допомагає, на свій і метраж дії. Хоча б до 40% мінімальних нагнати треба)

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Нам дуже пригодився. Ми його купили ще за рік до малого. Я дуже чуттєво реагую на сухе повітря - очі сльозяться, шкіра свербить. А зі зволожувачем того не відчуваю. Щодо малого...Ми грудневі, то взимку ми були геть мацьопкі, тому дуже зволожувачем не зловживали. Вмикали на кілька годин на день. Але навіть того було достатньо, щоб відчути різницю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Колись один брала в бон- пріксі, а один - десь на сайті якомусь. Обидва з термометрами, бон- пріксівський ще й з годинником
     
  7. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, якісне і потрібне крісло для годування! З народження використовувати не плануємо, з піврочку. Мені радили Chicco Polly 2 in 1. Хтось мав таке?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. катенок

    катенок Well-Known Member

    В нас таке ще з донечки, купували 6 років тому, дуже рада, що воно в мене є. Класне, зручне. якісне.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В нас chicco polly magic з вкладкою для немовлят. Використовували від народження. Зручно, бо можна покласти малявочку, повішати іграшки і щось зробити. І по квартирі тягати зручно. Але мені бракувало гойдання якогось.
    Якщо не плануєте використовувати з народження, а вже коли малятко буде сидіти, то зверніть увагу на coto baby stars. Воно може бути кріслом для годування, або "льогкім двіженієм рукі" трансформується в столик і кріселко
     
  12. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    В нас такого плану але від Fisher Price, ми тільки починаємо гамцяти в кріслі але воно нам дісталось в спадок від родичів, то ті садили в нього малу з 4 міс і до 3 років і дуже ним задоволені.
     
  13. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member


     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2015
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

     
  16. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Скидала по скайпу, чи фейсбуку всім, хто питав, що нам подарувати на хрестини. Багатьом правда не довелося, бо як тільки скинула обом мамам, вони його гарно всім озвучили :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в нас зараз найбільш необхідні речі (крім одягу і тому подібного) це фітбол і слінг(+слінгокуртка)
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @VesnaKrasna а як куплять дві-три однакових речі? :)
     
  19. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2015 ---
    а як фізкультуру робите на фітболі і з якого часу? поділіться, будь ласка)
     
  20. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    І по темі. Ми ще мацьопкі. Поки нам згодились:
    1. ванночка і підставка під неї
    2. ліжечко (спить в ньому в день)
    3. пеленки одноразові для голопопення
    4. пеленатор і комод для пеленання (Комод дуже класна штука.Поки його не було, дитячі речі були по всій квартирі, де місце знайшлося. А тепер все разом, довго шукати не треба. І ще більший його +, це те, що згинатись до пеленатора не потрібно, бо до того він в нас на ліжку лежав. Вже спина боліти почала, то я перевдягала дитину стоячи на колінах.)
    5. каляска (на слінг не наважилась)
    ніби поки все, може хіба щось забула
     
    • Подобається Подобається x 1