хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я вам скажу по великому секрету, що ще місяць тому могла її там тримати по пару хвилин без стояння поруч. А нам без пару днів 10 місяців). Просто всі діти різні. Вона в нас така «лежача» була дууууже довго. Все індивідуально.
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Буває. Моя мала в місяць перевернулась з животика, була в своєму ліжечку без бортика, але я завжди присувала до нашого ліжка. Заходжу в спальню, а вона на нашому ліжку!
    Більше таке не повторювалось, аж до 4 місяців...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Розвиваючий килимок потрібна річ?
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Так. Зручний зокрема тим, що можна на ті дуги навішати іграшок і дитинка лежить і бавиться ними
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    Як на мене, то річ не першої необхідності, але цікава дитині. Але я би не купувала. Ми брали в прокаті двічі - спочатку один на місяць, потім інший ще на місяць.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    сподобався ось такий килимок. Як думаєте, трохи старшим діткам буде він ще цікавим?
    [​IMG]
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Звісно, буде цікавий, але не довго))) Це не є дуже необхідна річ, але якщо є лишні фінанси і місце в домі, тоді чому б ні)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    така штука цікава немовлятам, а старшим лише в тому разі, якщо там знахожиться малюк. уже після 2-х років вони туди не залазитимуть. Старшим діткам хочеться уже простору, адже вони дуже рухливі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Щось дратує мене наша коляска
    Хочу нову

    До якого віку дитина в люльці лежить? Десь до 6 місяців? чи довше?
     
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Десь +- так.
    Моя сестра лоханулась, купила візок і не обдумала нюансів, живуть біля трамвайної колії, візок не проїжджає, треба переносити або топати до переходу, далеко, тому візком гуляла хіба на подвір'ї, а в світ зі слінгом. Продала той візок, купила прогулянку, легша, можна перенести, але нема положення до мами та й дитина в ньому не дуже сидить, далі ходить зі слінгом)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Коли починає сідати, ні? Але треба враховувати довжину люльки і дитинки. Синочку 3 міс. а він вже так бачу скоро і не влізе в ту люльку, особливо в зимовому одязі. Ехх, і так він в тій люльці їздив кілька разів, а далі , напевно,прийдеться його в прогулянку пересаджувати.
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ми їздили до 9 місяців включно.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В люльці мої лежали до:
    - 6 місяців (в 6 місяців торжествєнно пересів в прогулянковий блок :)
    - 4.5 місяців (далі - прогулянкова та слінг, ерго)
    - 3 місяці (далі - слінг та ерго до 7 місяців, після 7 - прогулянковий блок).
    Старший гуляв гарненько, а молодші ледь вилежували в тій люльці :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Вожжі - потрібна річ? Хтось користувався?
     
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Є окрема тема про них, почитайте ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вік живи — вік учись.
    З третьою дитиною виявила таке: для висаджувальної дитини купа штанів — то ясно, але що ж вдягати на верх? Шерстяні кофтинки! Бо вони майже не вбирають вологу і достатньо змінити лише штанці, якщо дитина напісяла. Достатньо двох кофтинок і якщо на зиму вдягати підгузник на вулицю — то один бодік шерстяний для вулиці. Плюс якась товстіша шерсть, якщо дитину в автокрісло (в конверті спеціальному), а не в слінг.
    І не треба ніяких комбезів.
    Штани мають бути всі з відкритими ступнями — тоді не сповзають, якщо сильно махає ногами. Купувати розмір 68 і більше — у менших нема сенсу.
    Ще слюнявчики мають бути двошарові: бавовна назовні, синтетика всередину — не промокає наскрізь так швидко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ітого, минуло 5 років, дитина N2 для порівняння і статистики
    №1 Цього разу мали майслінг шарфовий і слінг шарф. . Знову заслужено то п.1 списку. Замість слінгокуртки цього разу - слінгонакидка.
    №2 шезлонг. Хто б там що не казав, а вже вдруге стверджую, що для мене то - супер річ. З народження і місяців до трьох Яся в ньому спала вдень, я її тягяла по всій хаті. Потім вона лежала -любувалася зо 10 хв поки я варила їсти. Тепер сидіти не хоче, втікає, але досі саме в ньому їсть (бо ще не сидить). Коли купаюся з нею, то дістаю і кладу в рушнику на той же шезлонг (поки сама вилізу з ванни і витруся).Тому знову (як і зі старшим) використовували шезлонг щодня майже 8 міс.
    №3 багаторазові підгузки (в нас Кулабейбі).
    №4 звичайні пелюшки – байкові і ситцеві десь по 3 шт кожних. Яся зригує значно менше. на ліжко не підстеляю вже давно, але пелюшки все одно час від часу використовуються (особливо поки дитина ще не повзала). Для літніх та весняних дітей пелюшки - ще більш актуальний пункт, ніж для зимових.
    №5 одяг. Ми не перебірливі :girl_haha:Але штанці - лише з відкритими стопами (і в слінг, і вдома зручніше, бо повзати-ходити Яся більше любить босоніж (якщо геть холодно то можна шкарпетки одягнути залежно від Т - чи тоненькі, чи товстіші). Ще цього разу, дякуючи кумі :girl_smile:, я зацінила шапку-шолом, бо з Владом в меншому віці мали лише звичайні. Комбези нам практично не знадобилися - мало їздили у візку. А коли їздили - то все ж у демісезонних, а не зимових . Як то не дивно, але навіть для повзаючої дитини, сукенки вдома - цілком зручна штука, а сарафани - взагалі супер одяг :girl_smile:
    №6 Візок. Влітку трохи каталися в люльці біля дому. Якщо дитина осіння чи зимова - вкотре переконуюся, що люльку цілком можна пропустити. З 4 міс їздимо в прогулянковому варіанті візка (з розкладеною спинкою).
    №7 іграшки брязкальця, не хоче вона брязкалець :girl_crazy:. Слінгобуси (силіконові і деревяні) Яся зацінила (а Влад ігнорував начисто)
    Ліжка (відповідно і бортиків, балдахінів і т.д), пеленального столика, розвиваючого килимка, мобіля, манежу... не маємо і ні разу не шкодуємо про це :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 3
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мала лише один раз з трьох), з малою. Реально сама кльова штука, яку я мала і маю досі. Але є уточнення))): маю проблеми з спиною, тому на ліжку всі маніпуляції мені фізично були недоступні). Наступний момент - стоїть у ванній. І він там найпотрібніший. Маю самий простий. Мега простий! Поруч маю підвіконня, на якому тепер все). Бо з нижніх полиць доня все згрібає за секунду. Отже, на тому столі ми перевдягаємось, підстригаємось, чистимо всі дзюрки), довший час вона в мене там лежала поки я милась у душі (воно поруч). Одним словом я за таку штуку). До речі, купили на олх свого часу за 300 грн))).