хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

  1. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    до 10 місяців (поки не навчився повзати) розвиваючий килимок, синочок дуже любив там бавитись
     
  2. Asda

    Asda New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Моїй доці 5 місяців. Ми живемо в будинку без ліфту на 4-му поверсі. Коли постало питання про вибір каляски і як її "тарабанити" на 4 поверх - передивились багато варіантів. І вибрали, як мені зараз здається, найоптимальніший. Це Chicco Trio Enjoy Fun. Порівняно з іншими калясками дуже легенька. Дуже легко знімається люлька, яку сама виношу на 4 поверх разом з доцею. В комплекті є ще прогулянковий блок(який ми поки що не використовували, бо ще малі) а також є автокрісло, яке я використовую, як автокрісло і як крісло-качалочку. Ставлю в кухні на столі, маля дригає ногами і воно катається.

    ---------- Додано в 19:55 ---------- Попередній допис був написаний в 19:29 ----------

    Це іграшка, яка кріпиться на ліжечко (деколи називають ще мобілі), На ній причіплені якісь маленькі іграшки, які крутиться перед очима малятка, допомагають дитині навчитись фіксувати погляд. Бувають мобілі простенькі-лише з іграшками, які крутяться, а бувають з музикою і підсвіткою чи нічничком. Нам ця іграшка сподобалась, десь з 2 місяців і ще по сьогодні (5 міс.) маленька полюбляє на неї дивитися і я можу її залишити на хвилин 10-15 саму в ліжку під іграшкою
     
  3. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    а в нас мобіль особливого інтересу не викликав
     
  4. Asda

    Asda New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    :)) а в нас розвиваючий килимок щось не використовується, хоч я вже там і різні іграшки вішала, малій там чомусь не цікаво. Чи дитині цікаво - це, напевно, залежить від самого килимка (чи достатньо кольоровий, чи може вона ті іграшки злапати ручками), або залежить від дитини - кому, що подобається...
     
  5. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Наша найпотрібніша річ на цей момент- крісло-качалка. я її кладу на кухні, понавішую кучу іграшок і так варю їсти. Якщо малявочка не голодна і памперс сухий - то може і годинку витримати. Мобіль у 4 міс. вже нам нецікавий, хоч і мали 2 штуки з різними іграшками, а до 3 міс. уважно дивились
     
  6. Asda

    Asda New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Ще раз повторюсь-це, напевно, і від іграшки і від дитини залежить :)). У нас в мобілі дуже гарна музика і моїй Малій, ще досьогодні подобається, хоча мушу визнати, що вже меньше ніж в 3 місяці:), а крісло-качалка дійсно класна штука, ми теж в ньому сидимо. Причому, як надоїдає, перелазимо в автокрісло, яке теж в формі качалки, а потім знову в крісло-качалку. І так "відносно" довго, до того часу поки їсти дитя не захоче або спатки
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Питання. Чи можна автокріслом замінити крісло качалку. Чи краще мати і те і те?
     
  8. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    у сестри синочок має вже 6 міс. і теж килимок йому взагалі нецікавий, йому краще біля кота чи песика посидіти))))
     
  9. Supergirl

    Supergirl Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    А нам у нагоді стала радіоняня. Дуже потрібна штука!
     
  10. Asda

    Asda New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Ми маємо і те і те.
    Плюси крісла-качалки:
    -воно більше(принаймні наше) і дитині там вільніше, це добре,коли качалочка на підлозі,але наприклад на стіл його не дуже поставиш(хіба у вас досить великий стіл)
    - воно продається вже з наявними іграшками, а для автокрісла їх треба докупити.
    Плюси автокрісла:
    -меньше за розміром-то я його і на стіл ставлю і на кухонний куточок, коли потрібно.
    - а ще наше автокрісло ставиться на ніжки від каляски, то в ньому можна і кататись як по квартирі так і на вулиці.
    А Ви вже вирішуйте, що Вам потрібно.
    І ще, як будете купляти крісло-качалку, беріть з музикою. Ми взяли без музики, і зараз трохи жалію
     
  11. forolichka

    forolichka New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Для мене дуже потрібною річчю зараз є домашня гойдалка 3 в 1. Кухня маленька, то не було місця щоб поставити стільчик для годування, то купили гойдалку яка фіксується і до якої прикріпляється столик. Зараз натішитись не можу - і погодувати малого можу, і гойдаємся в ній досить довго (особливо зараз, коли похолодало і на качелі надворі дуже не походиш), і місце зекономили, що для мене важливо. В ній ще спинка опускається, то можна пробувати і залюлювати діток, правда мій не хоче...
     
  12. Олята

    Олята Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    і мене гойдалку, іноді ліжко іноді кріселко займає автомобільне крісло. роблю щось на кухні беру його там ставлю сижу за компом також, а він подивиться на мене і засинає.........
     
  13. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    багато хто пише що потрібна річ. Давно теж собі думала що з другою дитинкою собі придваю. А в яких ситуаціях користуєтесь? Спите там? чи під час активного періоду? І це інше я так розумію ніж крісло качалка?
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    все літо на балконі по вечорах
    до сьогодні на кухні на столі коли шось їсти варю (зараз вже прищіпаю, місячну і паротижневу просто так клала, ходжу навколо неї, все їй розказую, шо роблю чи просто співаю і шось варю
    в душі - мама миється, вона переді мною
    ставлю часом перед дзеркалом коло Софки, як красується перед дзеркалом - то забава на 20 хвилин)) Але то дівчатка)
    От на даний момент прокинулась в 07:30 - поїла, поповзала по ліжку і вже півгодини в шезлонгу, з яких хвилин 20 спить:)
    Карочь - класна штука
    Ну і якщо їхати на літній відпочинок машиною, то нам на пляжі дуже-дуже б придався, але ми їхали поїздом і мали і так вагонище речей)

    ---------- Додано в 08:29 ---------- Попередній допис був написаний в 08:26 ----------

    як на мене то ні, то трохи різні речі - в шезлонгу більше видно і як на мене він дуууууже пологий
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    залежно яке автокрісло. Ми мали автолюльку, таку до 10 кг, ну в хаті користувались нею довше... дитина там бавилась, теж на все дивилась, і навіть воно гойдалось на підлозі.
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    ну і ми таку ж маєм, але вона відрізняється від шезлонгу
     
  17. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Ми до 4 місяців користувались шезлонгом, а коли їхали до Львова, то шезлонг нам нікуди не поміщався, то не взяли, думала як конче буде тре, то візьму на прокат. Але от автокрісло летіло з нами, і воно нам таак файно шезлонг замінило, навіть не сподівалась. Ми туди іграшок навішували, і носили всюди, і гойдалось воно. Хіба не було музики і того віброзаколисування, але Марічка того і так не визнавала.
    Тому теж вважаю, залежить яке автокрісло і який шезлонг.
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    У нас отаке автокрісло і такий шезлонг
    [​IMG] [​IMG]

    то різниця у користуванні є
    хоч з Софією мала тільки автокрісло
     
  19. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Погоджуюсь, різниця є. Шезлонг справді пологіший, і то для меншої дитини краще. Крім того, він легший - раз поставив, два переніс, крісло більш громіздке. Мені, чесно сказати, взагалі було важкувато і незручно щоразу тягати те крісло з дитиною до хати. Я в основному крісло залишала в машині, а дитину несла додому на руках. Ну а вдома мала шезлонг :)
    Тому, певно, для повноти картини можна сказати, що автокрісло може замінити шезлонг, але якщо є мжливість (фінансова і місце в хаті) мати і те і друге, то чому б ні?
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    так, то і є основна незручність
    ну і шезлонг в принципі легший, то його і носити по хаті легше десь
    але погоджуюсь на всі 100