Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я колись постійно волосся укріплювала хною, тепер знову вернулася до цього способу.
    Моя мама колись розробляла хну на заварці чорного чаю. На одному сайті, де можна замовити хну, пропонують розробляти її на помаранчевому соці.
    Крім того, хною можна не лише волосся укріплювати, але й доглядати за шкірою рук чи робити ванни (грязьові, мабуть:xaxa:). Цього я не пробувала ще поки і якось страшнувато... Особливо, якщо врахувати, що масою із хни індійки роблять собі тимчасові тату.

    Цікаво, може ще зтось розробляє хну чи застосовує яким чином. Можу теж написати той спосіб на соці, що я знайшла, якби когось зацікавило. :)
     
  2. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Стосовно ванн з хни, можу припустити, що то йдеться про безкольорову хну ( у нас в продажу така є).
    А я ще робила звичайну хну на розчинній каві (1 пакетик), звичайно без усіляких домішок (сахар, вершки, т. щ.). Волосся після такого коктелю набуває рудого кольору. Насичіність кольору залежить, як і завжди, від часу тримання хни на голові та від кольору волосся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    О,Лілю,дякую за тему:clapping:.Раніше,ще в школі,малювала волосся лише хною,безколірною (але вона всеодно додає рудого відтінку),розчиняла як по інструкції-водою.А про те,що можна чимось іншим-чую вперше.Я вже роки 2 не фарбувалась,лиш 0,5 року тому робила міліровку,то ж подумую про те,щоб повернутись до хни-від неї волосся було завжди шикарним,от і зацікавило мене все те,що ви пишете,тому чекаю продовження:xaxa:
     
  4. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Колись розводила хну на заварці з лися горіха, щоб підсилити ефект, але мені не помогло, волося мало лиш леть помітний відтінок, який можна було помітити лиш на яскравому сонці, але то в мене волося таке, його нічим крім перекисю не візьмеш.
    А коліжанка від тої суміші, була каштанова, бо горіх таки дає свій ефект;)
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  5. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Робила ванни з білою хною, запарювала як звичайну травичку, а потім додавала у ванну. Клас! І ще крапала кілька крапельок олійки чайного дерева.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А де ви брали "білу" хну?
     
  7. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    В магазині, вона продається так само, як й звичайна. Принаймні у нас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Треба пошукати.А який ефект?Взагалі-для чого то?
     
  9. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Шкіру пом'якшує, ну й все таке інше... Я після такої ванни як огірок й шкіра як оксамитова
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Малююсь тільки хною, хоча і рідко, бо волосся довге - мороки багато. Але коли таки вламую чоловіка - він мене малює. І колір гарний і природний, і волосся міцніше. Правда, перший раз чую, що можна розводити чимось іншим, ніж гарячою водою, треба спробувати.
     
  11. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Років 5 назад постійно користувалась лише хною, яку розводила міцною заваркою чорного чаю, виходив дуже гарний насичений колір. Перестала користуватись тоді, коли волосся стало надто довгим і дуже важко було вимивати:), зараз знову волосся коротке от і думаю поновити досвід.
    Коліжанка, що була брюнеткою, використовувала в рівних пропорціях хну+басму і розводила заваркою кави.
    А для світловолосих можна брати безколірну хну і розводити чаєм з ромашки:).
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я теж постійно користувалась хною, але потім теж важко стало бо волосся занадто довге стало і я закинула то діло:) Тепер вже коротше і я вирішила поновити ту практику і недавно знову пофарбувала хною.
    У мене темне волосся і я беру хна+басма в однакових пропорціях (тут вже писали), розвожу чорним чаєм настоєним, ще додаю ложечку коньяку для користі і трошечки розвожу марганцовку в воді і додаю (від того додається червонуватий відтінок), але головне не переборщити з марганцем бо можете нашкодити волоссю;)
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А мене чоловік тиждень назад малював, 6 пачок пішло. Казав, що наступного разу купить дофіга пачок, намастить мені коріння, а решта розведе в мидниці і там моє волосся вимаже :lol:
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    В мене теж іде шість пачок (3 хни і 3 басми). Раніше я купувала нашу продукцію (Крим, Харків, Київ), а останній раз то була Московська хна і мені не дуже вона сподобалася, мені здається там хімії багато і фарбу додають і якість волосся зовсім не та, що раніше була після хни:n:
     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я колись обожнювала експерименти з кольором волосся і для цього використовувала болгарську хну, яка була як фарба, але трав"яна. Було просто супер! Червоні, баклажанові, чорний тюльпан... суперові кольори... А волосся блищало і лишалося шикарним, якось я навіть себе злапала на думці, що не пам"ятаю, коли знімала випавші волосини з гребінчика (так приємно було).
    А зараз ця хна пропала :sad: :sad: :sad: перестали її завозити, я вже у всіх своїх "точках" було перепиталась. Так мені шкода :sad:
    Звичайна хна - також класна, але я не маю такого шаленого потягу постійно нею маститись, як мала, коли вона щей колір волосся так гарно міняла.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Так, хна з фарбою хороша була. А я вже "полиняла", треба малюватися, але певно візьму більше басми і кави.
     
  17. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А оцi крупинки хни у вас тeж у волосся чiпаються i потім треба добре вимивати, чи то я погано розводжу хну?
     
  18. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Крупинки теж чипляються, але треба добре промити водою волосся, я під проточною водою розчісуюся і крупинки добре вимиваються .
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А я одного разу спробувала безколірну хну-незнаю,волося як лізло так і лізло,ні блиску, взагалі щось ефекту ніякого.або я погано розводила або якісь"сурогат"купила.а ті крупинки так довго вимивались.правда я ще мала була в фарбуванні не опитна,може що й наплутала.:confused:
     
  20. Іннусь

    Іннусь Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Начиталась я всього.... в мене виникло запитання: якщо я білява (роблю мелірування), чи можу для підсилення кольору та й взагалі для зміцнення волосся застосовувати хну? і після використання хни можна робити те мелірування? :rolleyes: