Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    ой, і я захотіла змін, і я вирішила пофарбуватись хною... загалом влосся стало якесь живіше, менше випадає і більше виблискує. Але от сам колір з червонуватим відтінком - мені якось не дуже, здається, що мої синці стають ще більш виразні. І от питання: чи моожна якось повернутись до мого кольору?
     
  2. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    В мене досвід користування хною з 15 років. Сама маю темно русий, але якийсь сіруватий колір. Кращої фарби я не знаю. Але мене наприклад завжди дратували комочки від хни, які сиплються, та час, з яким треба носити це на голові:) Колись додавала ще в хну настій дуже міцний чорного чаю, давало тоді темніший колір.
    Зараз іноді користуюсь хною (фарбуючий трав'яний бальзам) Venita Natura Янтарь.
    І завжди треба пам'ятати, що хна підсушує волосся, тому її рекомендують жирним кореням.
    Все змиється, але оскільки хна вїдається в структуру волосся, то треба почекати як мінімум місяць - зійде віддтінок.

    Наскільки мені відомо, перукарі не беруться мелірувати чи фарбувати хімічною фарбою, якщо не пройшло пів року після користування хною, може не взятись або буде цікава реакція:)
     
  3. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Ось і я вже двічі за останніх 2 місяці користувалася хною, що фарбує - волосся стало менше жирніти, отримало гарний відтінок і як на мене стало жосткіше (для мене це плюс).
    Раніше користувалася хною безколірною, яка була просто для укріплення, але тепер потягнуло на зміни от і вирішила спробувати ту, що фарбує. Але від різних марок і різний ефект.
     
  4. Lizziya

    Lizziya New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Теж люблю хну, такий цікавий відтінок волоссю придає, і не шкодить, але дійсно, то чекання з кульком на голові....не завжди знаходжу час для цієї справи. Дівчата, яку Ви зараз купуєте хну (якого виробника)?
     
  5. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    поділюся новим експериментом

    Henna Red With Saffron

    тут можна глянути упаковку - http://www.hemanigroup.net/product.asp?pID=233&cID=57

    Єдина з мого досвіду змилася ідеально, леко і просто, без бальзаму і вичісування. Фарбує швидко, за 1.5-2 год отримала насичений колір (ванни при змиванні в т.ч.)))) ).

    Колір я хотіла рудий, вийшло не зовсім те що хотіла, але теж файно) поки пошуки ідеальної хни припинено, хіба з кольорами поекспериментую.
     
  6. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я фарбую волосся тільки хною, точніше хна+басма. В мене своє волосся каштанове, хна з басмою поглиблюють відтінок, стараюсь фарбувати раз в 1-2 місяці, ефектом дуже задоволена, плюс укріплення волосся, ну і ціна звичайно теж дуже радує..)):girl_curtsey:
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А я чула що від фарбування волосся хною швидше жирніє!!
     
  8. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я за собою такого не замітила, думаю це залежить від кожного конкретного випадку, я хною задоволена на 120%. Користуюсь безколірною хною теж, в мене все ок.
     
  9. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Скажіть будь ласка через скільки часу можна пофарбувати волосся хною якщо я перед тим фарбувалася аміачною фарбою?

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  10. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Наскільки я знаю, хною можна фарбувати не залежно від попередньої фарби, і часу після фарбування, хоча як зазвичай мін 2 тижні після хім фарби не радять волосся чіпати, а от навпаки після фарбування хною інші фарби не беруть, як довго не беруть не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Не зовсім так, вони то пофарбують, але колір може вийти не зовсім очікуваний
     
  12. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Бо в мене знайома фарбувалася такою фарбою а потім хну вирішила спробувати і волосся якимось чином позеленіло

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk

    ---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:57 ----------

    може і таке бути(

    хна з волосся остаточно здається змивається за пів року, десь таке чула, тоді і не получиться такого неочікуваного кольору

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  13. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

     
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Здається хною. Треба ще раз перепитатися.
    То напевне треба добре поритися в інтернеті, пошукати коли можна хною малюватися, якщо фарбувався такою фарбою.

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  15. setmeioh

    setmeioh New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Скажіть, хто фарбує волосся хною, яку хну ви покупаєте і де?
     
  16. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я купляю марки Фітокосметик в косметичних магазинах типу Космо, Ватсон, на розкладках, можливо купляла б іншу, але іншої щось не бачила в продажі. )) Знаю, що є пресована хна, яку продають кусками, вона по якості найкраща, але такої у нас в магазинах не бачила. Зустрічала в інтернет-магазинах хну індійського виробництва, але там ціна в районі 70 грн.

    Також моя рекомендація: якщо у Вас волосся сухе, або ближче до сухого, то додавати оливкову олію, чи будь яку косметичну олію, бо все таки хна трохи сушить волосся. Тут дівчата про це писали, я не вірила, бо мала волосся схильне до жирності, то хна мені як раз давала добрий ефект, а потім я один час дуже часто фарбувалась хною, кожні 2-3 тижні, то моє волосся стало сухим, що з моїм схильним до жирності за 29 років ніколи не ставалось..))) За то тепер вже не жирне..)))))))))))
     
  17. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я хочу попробувати купити хну з ай-хербу. Хтось фарбувався хною звідти? Які враження
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    тут в основному про волосся, але я похвалюся
     
  19. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    ух ти, яка краса!! А де таке роблять? Надовго?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    приходила до мене спеціальна пані.
    залежить від місця де роблять, типу шкіри, догляду. На спині (там менше тримається, і малюнок менш яскравий) трималося 2 тижні. Як це буде триматися відзвітуюся.