Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. ollenochka

    ollenochka New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    замовила собі лікувальну хну Candi, якщо комусь буде цікаво поділюся враженнями)
     
  2. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    мені цікаво - який колір отримали (насиченість), ціна і в чому "лікувальність" конкретної хни? звичайна хна ж сама по собі має "лікувальний" (як на мене, терапевтичний) ефект.
     
  3. ollenochka

    ollenochka New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я замовила світло-коричневу..тому колір вийшов не яскравий, але такий я і хотіла,не темний.. про лікувальний ефект сказати покищо не можу, бо тільки недавно пофарбувалась, брала саме таку з розрахунком на натуральність,бо від хімічної фарби сильно почало випадати волосся, тому взяла таку хну щоб цю проблему усунула (надіюсь на це).через деякий час напишу який результат. ціна до речі - 110 грн за 100 грам, мені пішло пів упаковки, волосся - до середини спини
     
  4. danusyk

    danusyk Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Підкажіть де у Львові можна купити хну для менді(художній розпис по тілі)?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я купила в Алхіміку на пр-ті Свободи. Але ще не випробувала.

    бо була купила якусь в інтернеті, то вона не обсипалась як висохне, коротше кажучи бадяжна.
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Дівчата, як думаєте, чи можна зробити чорною хною для мехенді стрілки на повіках? Чи то, як завжди, мої божевільні ідеї?
     
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Почула стільки позитивних відповідей про хну і сама хочу спробувати. Мені цікаво дізнатися через скільки часу вона змиється з волосся? І коли можна потім пофарбувати волосся фарбою для волосся?
     
  8. Lyubba

    Lyubba Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я бачила на ПРивокзальному базарі на першому поверсі речового ринку у магазині з косметикою. Написано: індійська аюрведична хна для розпису по тілу. 35 гр. 8 грн.
     
  9. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Хна повністю не вимивається з волосся. Фарбуватися можете хоч зразу, але який буде результат невідомо. Фарба не так добре бере пофарбоване хною волосся, і всеодно змивається до рижинки.

    ---------- Додано в 10:51 ---------- Попередній допис був написаний в 10:50 ----------

    Але волосся дуже гарне і блискуче після фарбування хною.
     
  10. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    та я хочу щоб в мене та була рижинка. Єдини розчаровує, який може получитися результат. І скільки треба тримати хну на волоссі, щоб получився гарний рудий відтінок. Бо мені щось здається, що години буде мало тримати хну на волоссі
     
  11. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    То тримайте довше)) Якщо хочете насиченого рудого, то розведіть хну з відваром цибулевого лушпиння; якщо більш червоного, то додайте червоне вино або гвоздику; жовтого - кукурму, корицю, мед; шоколадного - бастму, каву, чай, какао.
    Чим мені подобається хна, що тут відтінки можна підібрати різні, і інтенсивність кольору залежить від часу носіння цієї суміші на голові.
    Колись бавилася з нею в школі і на перших курсах універу, сестра ше досі фарбується нею час від часу.
     
  12. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    її потрібно добавляти до хни чи попередньо заварити?
     
  13. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Зварити міцну каву і нею залити хну.
     
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Все) я вже пофарбувалася хною. Результатом задоволена. Правда сам процес дуже грязний. Ванна була вся у хні. Тримала я її більше години, то вийшов приємний рижий відтінок
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    вже випробувала - задоволена
    [​IMG]
    малювала з Михайликом в слінгу, тому трохи кособоко
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Спробую і я)

    ---------- Додано в 00:25 ---------- Попередній допис був написаний в 00:24 ----------

    Чудово, графічно-класно вийшли! У мене тільки завитушки більш-менш нормальні.
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я ще не ризикнула. Може таки спробуємо разом. Я думала малювати аплікатором для підводки: добре промити його і змочувати в хні. Так можна правда? До Нового Року мало би змитися, якщо буде паскудно:girl_crazy:

    ---------- Додано в 01:00 ---------- Попередній допис був написаний в 01:00 ----------

    як тримається?
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Дякую!
    приходьте, я вас розмалюю, а ви мене
    дуууже добре
    зважаючи, що це руки, які треба мити кілька разів в день

    на мехенді, в принципі, дають "гарантію" тиждень-два

    ну от ця купована тримається не гірше, ніж та якою мене профі розмальовувала

    ---------- Додано в 12:06 ---------- Попередній допис був написаний в 12:00 ----------

    та можна, але "змочувати" не дуже вийде
    але прикол в тому, що якщо зразу намочити, то стреться на другий день
     
  19. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Дівчата, а буває таке, що від малюнку хною так і залишиться слід? Читала про таке в неті.

    Надіслано з мого GT-S7272
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    від натуральної рудої не буває

    від бадяжної може й буває, але це напевно скорше опіки, чи що.

    *перший раз таке чую, але знаю, що "чорна" хна містить якісь важкі метали, але вона дасть отруєння, а малюнок таки стреться.*