Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    в мене теж

    всі тільки обіцяють, а мені так треба моделі, шо ну. Бо себе в багатьох місцях не вдаш розмалювати.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    після зими ще раз піднімемо то питання) ще питання в карму
    але з мене малювальник не дуже(
     
  4. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А Ви якою кісточкою малюєте?

    Надіслано з мого GT-S7272
     
  5. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А в мене тепер від Вашого пузика розмальованого) яка ж то краса:girl_in_love:
    Поділюсь і я враженнями від хни: купувала звичайну "індійську" хну в пакетиках, тримала на голові ту суміш +- 1 год.. Колір волосся зовсім не змінився, але з"явився блиск і волосся стало більш гладеньке....хочу ще спробувати якось лікувальну фарбу на основі хни Chandi - може хтось пробував?
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    ой, я наразі що в фарбах, що в хні повний профан
    але мені якраз треба таке, щоб колір не змінило, (або не змінило настільки що відросло і видно), а блиск-гладкість додало
    то скажіть куди мені йти і що там купляти)
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я дамся:girl_crazy: Малюйте де хочете :girl_blush2:, але тіко не на лобі. Сезон ролі не грає.:girl_crazy:

    ---------- Додано в 01:42 ---------- Попередній допис був написаний в 01:34 ----------

    я мала на увазі: взяти аплікатор від підводки, добре промити і висушити паперовим рушничком. Хна би мала бути куплена в Алхіміку - чорна . Тим пензликом малюю стрілочку на одному оці, чекаю з пів години і на другому і змочую (черпаю пензликом) в хні. То що, стреться на наступний день?
     
  8. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я купувала у ватсонсі, пакетики лежали на поличках біля фарби, 1 шт. щось близько 5-6 грн.
    на своє волосся брала 3 шт. і розводила згідно інструкції
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    мехенді не малюють пензликом.

    малюють конусом, за принципом кондитерського мішка. Натуральну хну заколочену пезликом не вдасться нанести.

    ---------- Додано в 09:25 ---------- Попередній допис був написаний в 09:20 ----------

    пузик не мій ))

    там є фото мої, і для натхнення

    о, ловлю на слові
    куплю нову порцію - покличу вас в гості
    якщо зможете набрати пензликом, то не стреться. Але я не уявляю як тим болотцем (хна так виглядає) можна акуратно пензликом малювати.
     
  10. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    мене то так хацікавило) я пішла у моделі до Вас, якщо можна:girl_flirt:
    але мені б для початку тільки на запясті малюнок)
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Теж читала про чорну хну таке.
     
  12. Inna.Inna

    Inna.Inna New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Дуже полюбляю хну! Фарбуюся нею вже не перший рік - обираю звичайну, що фарбує в мідяно-рудий (у мене темно-русе волосся, виглядає дуже красиво на сонці - аж переливається). Користуюся нині французською - подобається набагато больше ніж та, що купувала в пакетиках.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Підкажіть, будь-ласка, хоча б приблизну пропорцію хни, басми і завареної кави, щоб вийшов шоколадний відтінок. А також - скільки часу потрібно цю суміш тримати на волоссі.
    Природній колір мого волосся - чорний (не каштановий, а саме чорний), волосся погано надається до фарбування (що аміачні, що безаміачні фарби майже не беруть, принаймні відтінок не міняється).
    Хочу просто оздоровити волосся, додати йому блиску і шоколадного відтінку.
    Колега має каштанове волосся з дуже гарним відтінком темного шоколаду, пофарбувалася хною і басмою, розведеними кавою у пропорції 3:1. Тримала 2 год.
    Вийшов чорний-чорнющий колір волосся. (Дуже підходить порівняння "Як воронове крило"). Волосся блищить і видно, що стало здоровіше. Вона каже, що навіть менше масніє. Ну але я для себе хотіла б трішки м"якішого кольору.
     
  14. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Kroshka Enot, то треба пробувати, бо навіть на однаковому природньому кольорі волосся відтінок після фарбування однією і тією ж сумішю буде відрізнятися.
    Якщо у вас чорне волосся, то візьміть басму і хну 1:1 і залийте міцною кавою, якщо буде затемно, то на наступний раз басму можна не давати, або менше часу тримати. Мені наприклад завжди вилазив рижий відтінок, шоколодний був до 1 чи 2 миття, а потім руденька, але в мене свій колір русий попелястий, у вас такого, мабуть, не буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Colnishko

    Colnishko Member

    Я теж змішую басму і хну. Сама я темноволоса й щоб освіжити свій колір, беру 2 частинки басми і 1 частинку хни, роблю все як завжди розмішую суміш теплою водою, залишаю десь на годинку, можливо трішки більше, потім наношу на волосся й ходжу годинки дві. Експерементувала з каштановим кольром, тоді змішувала у рівних пропорціях й ходила менше десь годинку. Теж не погано вийшло. але мені більше сподобався темніший колір, коли басми було більше. Так єдиний недолік, щоб басма швидше змивається ніж хна, але й тут все можна виправити.
     
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Вчора побачила в магазині бальзам на основі хни. Цікаво чи можна такий самий зробити вдома? Хтось такий робив бальзам?
     
  17. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    хтось купував хну Чанді в магазинах львова, чи лише в неті?
     
  18. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    От хочеться мені освіжити свій колір волосся. Зараз фарбуюся тільки хною. Хочу спробувати ще додати басми. Хочу темніший колір. Як це все правильно змішати? Скільки часу тримати?

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  19. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    після використання басми часто потім звявляється зеленавий відтінок
    можливо просто поексперементуйте з додаванням кави,чаю,дубової кори
     
  20. Colnishko

    Colnishko Member

    Я купувала через нет. Вони ж в Києві знаходяться, а всі інші точки це перепродують. Я запитувала у консультатнтів, вони говорили, що їх магазин є лише в Києві.
     
    • Інформативно Інформативно x 2