Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Хіба, безколірну, бо інакше перетворитеся у руденьку, дуже дуже руденьку, і потім доки не зросте не чім не перефарбуєте.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я чула шо після хни волосся важко пофарбувати звичайною фарбою і ше колір може не таким получитися.тому краще не ризикувати.
    а ше кажуть якшо розчинити в вані рижу хну і покупатися,то тіло набудете легкої засмаги.не знаю наскіки це правда,бо не пробувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Іннусь

    Іннусь Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Люша, Луіза, дякую велике! я полюбляю експерименти з волоссям, а от хну не пробувала.... мабуть найближчим часом і не спробую!:no:
     
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Звичайними фарбами для волосся після хни не можна користуватись по інструкції, бо результат може бути непередбачуваним (сіро-буро-малиновим :xaxa:, наприклад).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А я пам"ятаю свій перший і останній досвід користування хною, а якщо точніше, то басмою. Було то давно, захотілось дитині чогось нового, і вирішила я пофарбуватись на чорно, але фарбувати воллся фарбою було страшно, то купила я собі басму.
    Зробила все по інструкції, в результаті волосся в мене було каштанове як і раніше, а от корені чомусь були темно-зеленими:ninja:!!!!Які я потім довго не могла змити!!!
    З того часу в мене неприємні спогади про хну і т.д....:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Басма дає чорний колір тільки у поєднанні з хною, а самостійно вона дає саме зелений колір. Можете попробувати з хною і у Вас має получитися все :y:
     
  7. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    О....хна, мила хна. В мене з класу 9 була ідея-фікс: стати рудою. Так як фарбою не наважуваласб користуватись, та й від батьків получила б на горіхи, то нещадно фарбувала волосся хною. Жодного разу не стала рудою, але волосся стало гарнішим ...потім перейшла на фарби ...
    В мене питання: а на ГВ хна впливає?? бо я б після родів змінила трошки імідж...а фарбою то точно не буду користуватись.
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Чомусь продавщиця мені цього не сказала:xaxa::xaxa::xaxa:
    Дякую за пораду, але вже пізно, я вже перейшла на фарбу...:umbrage:
     
  9. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Моя подруга всю вагытність користувалася хною, а її мама лікар і вона все радилася з нею, що і як робити? Якщо вона не шкодила дитинці, думаю і при ГВ не зашкодить:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    В мене як і в Siania гіркий досвід, щоправда з хною.пофарбувалась, почала змивати, крупинки не хотіли змиватись, потім ще пару днів як розчісувалась з волосся летіло сіно :shy::shy:Аж стидно було.І не хотіло вимиватись!!так що хна для мене не підходить!:cool:
     
  11. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Хною можна користуватися, навіть треба. По як мені перукарка моя казала що так як годуєш дитинку після 3-го місяця може почати волосся портитись (так як дитинка вітаміни мамини їсть). В мене так і сталося, а хна пофарбує в рижий так і ще укріплювати волосся буде. Але попереджую, я під час вагітності фарбувалася хною, на зміну хімічного балансу в організмі мені ніц не взялося. Хоча до того я від хни ставала рудою-рудою. Тому після родів зажди трошки, хай організм в норму прийде і в перед за новим іміджем :)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Вирішила повернутися до цієї теми.
    Переклад робила текстів із кількох сайтів, тому лінк не подаю.

    Отже, важливою є довжина волосся. Від неї залежить кількість хни, яку треба розводити.

    Коротке волосся - 100г
    Волосся до підборіддя - 200г
    Волосся до плечей - 300г
    Волосся до середини спини чи трохи довше - 400г

    Якщо волосся кучеряве, його довжину треба вимірювати, коли воно мокре.

    Якщо вам хочеться насиченішого червого кольору та золотистих волосків, то обов'язково додайте до маси лимонний сік (можна також яблучний оцет, але мене він щось не дуже приваблює, тому далі писатиму лише сік лимона). Окрім кольору, лимонний сік допоможе також побороти жирність волосся. Якщо ж волосся досить сухе, або стало дуже сухим після хни, то припиніть додавання лимонного соку.

    Чай (а точніше заварка) також можна додавати до хни. У цьому випадку просто замініть воду на міцну заварку чорного чаю. Не додавайте гарячу заварку, дайте їй трохи часу, аби вистигнути. Вона має бути теплою, літньою.
    Аби максималізувати відтінок червоного кольору, додайте до хни чай "Червоний Зінґер". Складники чаю: гібіскус, шипшина, м'ята, сорго лимона, цедра помаранчі, мирт лимона, солодка та кора дикої вишні.

    Ще одним додатком до хни може бути оливкова олія, якщо ваше волосся є дуже кволим і сухим. Залежно від кількості хни (що відповідає довжині вашого волосся) та того, наскільки сухим є волосся, додавати треба від пари чайних ложок до 1/4 склянки, але в жодному разі не додавати більше ніж 1/4. Не додавайте олії, якщо ваше волосся не сухе, а навпаки, міцне чи схильне до жирності.

    Можна також додавати яйце до суміші із хни. Якщо ваше волосся сухе, додайте лише жовток, якщо не сухе - то і білок також. На один раз беріть лише одне яйце. Додавання оливкової олії чи яйця зменшить фарбувальний ефект хни, але підсилить лікувальний.

    Якщо ви не любите запаху, що лишає по собі хна, додавання кориці, кількох крапель (5-6, не більше) ароматичної олії, наприклад лавандової чи чайного дерева. Останню використовують у багатьох натуральних шампунях, як найкращий засіб, що вбиває неприємні запахи.

    Якщо ви любите користуватися хною, але не хочете червоного волосся, додайте каву. Кава допоможе надати волоссю темного відтінку із легким червонявим відблиском. Не додавайте мелену каву, а сильний відвар кави, без зерен та осаду, чистий напій. Тобто замість додавання води, додайте каву.

    Додавання кориці, гвоздики чи паприки до хни допоможе отримати багатий та насичений червоний відтінок волосся. І як вже згадувалося, цинамон також приховає запах самої хни.

    Не застосовуйте жодну мікстуру одразу, дайте їй настоятися (не в холодильнику) через ніч, накривши мисочку (найкраще розробляти в металевій) плівкою чи фотльгою.

    Якщо вам трохи страшно застосовувати певну мікстуру, бо не знаєте, який колір отримаєте, випробуйте її на одному пасмі волосся, аби побачити.

    У наступному повідомленні напишу про змішування хни.
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Лiля, 100 грам на короткe волосся! А на 25-грамовому пакетику у мeнe пише що треба 25-50 грам в залeжностi вiд довжини волосся! Може то e рiзна хна?
    У мeнe волосся до плечeй i я брала 1 пакетик по 25 грам, правда особливо i не помiтила змiни кольору.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Anastasia,
    Перепрошую, що не зразу помітила питання. Мені движок форуму часом "з*їдає" непрочитані гілки.

    То не є різна хна. Думаю, що виробники тої, що продають у нас, не дуже орієнтуються в тому, як насправді треба це робити або навмисне так роблять, аби люди червоного волосся не дістали. Я читала багато різних сайтів, в основному тих, хто купує хну на вагу, до того ж свіжу. Вони, до речі, підкреслюють, що хна в пакетиках не є гарантовано натуральною, бо невідомо що туди домішали.
    Я от взяла пакетик, а на ньому пише "хна бесцветная натуральная". Яким чином вона, ставши безколірною, залишилися натуральною, мені не зрозуміло.

    Щойно розробила собі масу, аби завтра випробувати одну з мікстур.
    Натуральної тут ще не знайшла, бо не дуже шукала, а маю з України трохи фасованої. Взяла 8 пакетиків. Це десь 200г, хоча в мене волосся до середини спини. Просто я трохи жлобка. :xaxa: Суміші вийшло досить багато, завтра розповім, чи не забракло. :)
    Яку я суміш випробувала? Запарила міцного ромашкового чаю, залила хну ним (десь півсклянки, може, трохи більше), а ще додала сік одного лимона та столову ложку кориці. :) Вийшла досить густа болотиста суміш, поклала настоятися через ніч, накривши плівкою. Розробила в скляній мисці, бо нині вичитала, що металеві можна лише stainless steel (нержавійка чи що?), а найкраще у скляних або глиняних розробляти.
    Завтра додам ще яйце (одну штуку) та ще трохи чаю, бо суміш має бути консистенції густого йогурта. Як випробую, напишу, який колір мені дало. :)

    Спершу думала на чорному чаї робити, а потім передумала, бо хочеться трохи червонявого відтінку. :shy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Про колір волосся, тобто про те, який ефект може дати хна на волоссі, залежно від його кольору.

    Сиве - гарячий червоний
    Блонд - червоний
    Русяве, світле коричневе - червоне або світло-каштанове
    Середньо коричневе - каштанове
    Темне коричневе - каштанове
    Дуже темне коричневе чи чорне - зміни кольору не буде, лише легкий червонявий відтінок, помітний на сонці

    Я вже змила хну й спішу сказати, що почуваюся божественно. Зима так виснажила волосся й шкіру голови, що я помітила шикарну зміну. Тримала я масу на голові 2,5 години. Читала в різних інструкціях, що тримати треба від двох до восьми годин. Очевидно, якщо волосся дуже світле, то бажано не переборщити. На моє темне ефект дало дуже легкий, красивий відтінок. Ледь каштановий. Треба пошукати справжню хну й випробувати її.

    Я вже писала, але повторю. Маса має бути як густий йогурт. Найгірше в тому всьому - це нанесення маси на волосся та змивання її.
    Я загорнулася в церату й сіла на маленький стільчик у ванну. Чоловік одягнув рукавиці й наносив масу руками. Ще можна запхати масу в кульок, що герметично закривається. Наносити ж хну через прорізаний кутик.
    На намащене волосся вдягла кульок та намотала фольгу. Можна рушник, але мені так простіше, бо потім, коли знімаю, то кульок загортаю в фольгу й викидаю. Менше сміття. :)
    На інструкціях до фасованої хни пише, що не можна змивати з шампунем. Я ж вичитала, що змивати можна за допомогою кондиціонера. Мушу сказати, що це мені дуже допомогло вимити хну. Після того, як основна частина хни вимита простою водою, нанесіть на волосся кондиціонер і змийте. Після того хни на волоссі майже не лишається.

    До речі, із хни можна також робити відживлючі маси для рук та лиця, а ще - приймати ванну. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    а ще хна допомагає позбавитися перхоті (звичайно, 1 раз не дуже допоможе)

    в мене колись було сухе волосся, хна сушила ще більше, то я до хни додавала рицинову олію (касторку), 2-3 каплі соку лимона, в кульок+рушник і на пів дня. З олією фарбує сабше, але косметичний ефект супер. Блиск абалденний... Волосся здорове... + створює об"єм, легкість.

    Касторка стимулює ріст волосся, але корінці темніють..

    Зараз сивину замальовую хною, але то тре кожен тиждень... дуже швидко змивається...

    Лілю, ви мене заінтригували натуральною хною на вагу... ніколи не чула/не бачила...
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я знаю, що тут таке має бути, як хна на вагу, але ще не знаю, де саме й за скільки. Сподіваюся знайти до від'їзду, бо дуже хочеться привезти таке мамі. Їй колись подруга з Лівану привозила, то вона страшенно тішилася.
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    скільки з перукарями не спілкувалися всі говорять что нема зараз справжньої хни, тобто та що в пакетиках не є зовсім натуральною....
    ще кажуть що після хни фарба не добре волосся бере.

    То певне і правда як хочете малюватись натуральною хною, то треба її десь діставати.
    Особисто я нею не користуюсь, бо то потім і ванну не відмиєш,і все в тій хні.І з голови годі її вимити.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А в мене легко відмилося. Кондиціонер змив майже все. Це при тому, що в мене волосся досить довге зараз.
    Та й ванну я помила без проблем. Краще сказати сполоснула.

    А інші фарби мене не цікавлять, бо ніколи волосся нічим, окрім хни, не малювала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я кілька місяців тому купувала хну в пакетиках, то продавець розказала, що вони привозять 2 види хни: звичайну, вона дешевша і з гірших сортів, і якіснішу, очищену, яка довше тримається на волоссі. Друга трошки дорожча. Я купила одну і другу. Дорожчою пофабувалась одразу, і дійсно, колір тримався довше, не змивався так швидко. А от тиждень тому "використала" звичайну хну, розвівши заваркою чаю (так, як тут радили) - різницю видно одразу, колір не такий насичений. Хна дійсно буває різною :)
     
    • Подобається Подобається x 4