Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Дівчата, підкажіть, може знаєте, де у Львові можна купити добпу хну. Тільки вчора мамі розповідала, яка то хороша річ -- хна.... вона має трохи сивого волосся і не хоче малювати фарбою, бо то кожних 3 тижні треба домальовувати, а то купа мороки і грошей, і т.д. А сиві волосинки її старять, а вона ще в мене молода ;)

    І собі хочу темніший відтінок волосся. В мене воно темно коричневе... каштановим якось не можу його назвати...
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    З сивим волоссям тре пообережныше, бо хна може дати червоний колір
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я зафарбовую сивину, то просто сиві волоски просто трохи світліші. Змушена фарбувати майже щотижня, бо змивається після 2 разу:sad: напевне через ГВ
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Тааа.... тяжко прийдеться моїй мамі.....
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А я нарешті знайшла хну. Була вражена, що вона спокійнісінько собі лежала на полиці мого улюбленого магазину, де я сушені фрукти купую. Ото я безголова. :sad: А так хотіла мамі привезти. Ну, добре, що вже знаю, де купувати, бо в індійському були тільки коробочки по 20 грам для нанесення тату на руки. :)
     
  6. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Індійська хна з"явилася в магазині Делі на Франка, коштує 12 грн пакетик 40 гр. В них є звичайна, і ще з якимись відтінками, типу вишневий і т.п., я не дуже розпитувала. Я вже помалювалася звичайною, вона дуже приємна і досить відрізняється по запаху і консистенції від тих пакетиків по півтори гривні :). Колір вийшов гарний і інтенсивний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А чим відрізняється по запаху? І чи відрізняється результат, бо в грошах різниця суттєва.
     
  8. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Важко пояснити детально, але запах якийсь .. більш інтенсивний :). І коли розводиш водою, то вона стає ніби як крем, її легше наносити на волосся і приємніше. Я десь читала, що цю в дешевих пакетиках розбавляють якимосьпорошком-наповнювачем, і це, напевно, правда, бо в мене ніколи 2 дешеві пакетики по 25 гр не давали такого гарного рівного кольору як цей один 40 гр. Хною я фарбуюся уже років 8, так що різницю відразу відчула:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Йой, то на моє волосся гривень 100 тоді тре :girl_cray::girl_cray::girl_cray:

    Просто, я боюсь, щоб в оту за 12 грн якраз хімії і не додавали
     
  10. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Чорт його знає, що вони туди додають, пішла подивилася на пакетик - написано що 100% тільки натуральна (весь пакетик на індійській мові, ледве англійської кусок знайшла:))., та написати можна все що завгодно. Але не факт, що в дешеву не дають якоїсь гидоти.
    А чому аж 100 грн? Наскільки я Вас і ваше волосся з фотографій пам"ятаю, то думаю 3, ну 4 пакетики має вистачити. В мене колись було волосся до пояса, то я використовувала 3 пакетики по 25 гр, ніби вистачало....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я минулого разу пять чи шість використала, і то чоловік сварився, що не вистачає...

    П.С. А можете нам фоточку виставити? Дуже б хотілось на результат глянуть :girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
  12. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Ні, на жаль не можу показати, бо мені чомусь дуже не подобається ідея виставляти своє обличчя в мережі :).
    Але колір насправді гарний, справжній каштановий, гарно, живо переливається, дуже подібний до кольору на аватарі :). Хоча отриманий колір дуже залежить від вихідного ( в мене досить темно-русий, і я можу і 3 години хну тримати і дуже риженькою не стаю).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Не думаю. Спробуйте з малою кількістю перше.
    А натуральна хна якраз дорожча, ніж з домішками. ;)
    А ота дешевша в малих пакетиках якраз і не є натуральною, просто на ній інформація неправдива.

    Виставте потилицю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Ага, і справді, вигляд ззаду.
    Плііііз :girl_smile::girl_smile:
     
  15. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Упс, ну ідея справді цікава, :haha: Але тоді треба когось зловити, щоб сфоткав цю потилицю, бо я навіть із штативом не уявляю як це зробити:))). Якщо допрошуся когось, то виставлю. Але думаю, у Вас буде інший колір, бо волосся ваше пам"ятаю темнішим, ніж моє.
     
  16. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Ну ось, як змогла, сама сфоткала своє волосся. Мені здавалося, воно трохи темніше виглядає. Але самій на собі важко побачити:)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я хною раніше малювала волосся, але це трохи довго і важко змивати
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Неважко, якщо з кондиціонером.
     
  19. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я зі свого змиваю без кондиціонеру. Просто довго баламкаю в мисці, міняючи воду, а під кінець в проточній. І усьо гут.
     
  20. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я малююсь хною. У нас у Львові хни нормальної, на жаль, нема :sad: З Делі не пробувала, але знайомі кажуть що це теж не надто якісна хна. А та що за 1,50 гівно повне, мені фарбує "з брудом". Зараз замовила через інтернет хну Aasha. Вона коштує 65 грн 80 грам, але відгуки про неї чудові. Сама не пробувала,але як спробую, відпишусь. Хороша дуже хна яку хтось може привезти з відпочину в Туреччині. А от в нас у Львові, то гибле діло шукати :sad:. Не знаю чи всі знають, але хну треба розводити не водою, а в кислому середовищі. Я розводжу в лимонній кислоті, додоаю ще кави трохи і какао, тоді вона трохи "червонить". Нвстоювати так її треба 12 годин. Тоді навіть в тої хни що за 1,50 колір більш насичений.
    Tasia, по вашому фото бачу, що у вас теж хна лягла не дуже рівномірно. Провидняється сіруватість поміж хни. В мене теж так, хоча я тримаю цілу ніч. В ідеалі, якщо до хни не давати нічого, ні кави ні какао, вона має бути вогненно-руда, без просвіту натурального кольору волосся :sad: А от той просвіт.... Де ж знайти хну щоб його не було
     
    Останнє редагування: 23 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1