Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    То залежить від типу волосся. Кажуть, що для такого кольору треба додавати мед або лимонний сік. Взагалі чисту хну не дуже рекомендують накладати, а саме з домішками різними. І розробляти не на воді, а на чаї чи каві.
     
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    прочитала я то все і тепера хочу згадати молодість і знову поруднішати.
    Минулого року я зробила міліровку і тепера вона відросла. Якщо я дешевою хною на ніч помалявою свої патла (раніше я завше на ніч то робила, під кульочок і рушник і спати) ніхто не знає чи бува не стане та міліровка термоядерно-вогняна? Я хочу аби мої патлечка стали одинаковими, бо так трашно виглядає шо капці, пів голови такої, пів такої.
    Хто знає як то зробити порадьте шось. Хочу не оранжове волосся, а якесь темно руде, каштанове...
     
  3. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Так дівчата :) нарешті добралась я до хни і розвела 50гр.отої дешевої з пакетиків на міцній заварці чорного чаю + ч.ложка кориці. Ліля цікаві мікстури писала і дуже вже кортіло нарешті щось з того випробувати :) . Поставила на ніч настоюватись. АЛЕ мучать мене сумніви щодо тривалості контакту хни з волоссям, на пакетику пише що для св.-русого волосся треба тримати до 30 хв, а для темного до 60 хв., себто не більше години. А тут Ліля пише про 2,5 години і більше, ще хтось цілу ніч тримає?!? Я не стану червоною з своїм натуральним світло-русявим волоссям?
     
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Адріасю, не факт, що та "мілієровка" у вас замалюється. Один раз вона в мене була, потім вимилась і я захотіла замалювати хною - не вийшло.

    До Анастасії:
    я завжди тримаю більше години, колись триала і цілу ніч, але зараз просто кілька годин.

    Зі світло-русівим, по ідеї, будете рудою-рудою :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Так у мене темне волосся. Кажуть випробовувати на одному пасмі для початку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я колись безколірною (брудно зелений порошок) хною користувалась, щоб волосся стало міцніше. Чи стало кращим не пам’ятаю, але й не зашкодила хна це точно.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Безколірна хна оброблена хімією. Нема сенсу щось нею лікувати. Можна кольорову змішати з відповідними додатками, аби зробити темний колір.
     
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Теж користувалась, наносила хну на волосся на годинку, потім ще раз через три тижні повторила процедуру - допомогло. Волосся перестало лізти. бо прямо жменями збирала.
    Думаю, ще би такий "курс" пройти.
     
  9. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А якщо пише "натуральна хна", то вона не є "безколірна"? Правильно розумію?

    Звітую про фарбування: тримала я мікстурку на волоссі 1 годину :) і колір надиво вийшов якийсь такий темнуватий, ніби каштановий з мідним відтінком, а на сонячному світлі ще й з золотистим відливом. Мені дуже сподобалось :) незважаючи на те, що місцями є не пофарбовані волосинки, напевно погано нанесла фарбу. Хоча я чекала, що буду дуже такою яскраво рудою :)) Мама каже, що в мене не світло-русяве, а просто русяве волосся, може тому я і не стала руденькою. Хоча в неті прочитала, що колір проявиться через 2-3 дні і триматиметься до 3 тижнів, побачимо :) . І ще вичитала, що частіше ніж 1 раз на місяць не фарбуватись, бо волосся потьмяніє.

    О! Згадала! Поділюсь радістю: получилось мені сьогодні з"їздити в центр і купити індійську хну, такщо через місяць зможу порівняти якість :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я постійно робила світлу меліровку а потім то все фарбувала звичайною хною, результат суперовий:girl_spruce_up:. Хну тримала 1,5 год. Колір пасем получався темний мідний:girl_claping:, як робила зачіску в перукарні мене випитували яку то я брала фарбу. Я ну дуже задоволена:girl_in_love:. Під час вагітності хна мене не "взяла":girl_sad:. Єдине що мені не подобається, так це те, що всі мої рушники, якими витираю голову, наволочки на подушках, і комірці вимазуються тою хною( хоча гарно відпираються):girl_in_dreams:.
     
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А я чекаю хну з інтернет-магазину... Нема ніяк...А то мене щось дешева хна не бере зовсім, от вже за тиждень вицвіла... Хоч стріляйся :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Ось тут я прочитала
    "Хну не следует использовать чаще раза в месяц. Иначе волосы станут тусклыми."
    А на упакрвці з під індійської хни пише "for best results use atleast once a week" тобто щотижня.
    Для себе роблю висновок, що натуральну не нашу хну можна часто використовувати для фарбування волосся, а от нашу дешеву краще не раз на місяць... Чи то просто так пишуть?

    А в мене постіль не фарбується і рушники теж. Може ви погано вимиваєте?
    До речі, окреме спасибі Лілі за ідею обмотування голови фольгою, а не рушником для утеплення поверх кулька :) дуже зручно насправді і голові дуже легко :)
     
    Останнє редагування модератором: 31 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  13. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    моєї товаришки мама малювала її колись так - хну розводила кислим молоком, мене при тому не було, тому не уявляю як то на практиці мало виглядати - кисле молоко ж при нагріванні стане сироваткою з сиром... факт такий що такого яскравого кольору рудого я після хни не мала ніколи, навіть якщо спала з нею на голові всю ніч! хоч колір волосся в нас майже однаковий... Подруга виїхала в німеччину і зв"язок втрачено... тому я мабуть ніколи не дізнаюсь...
    з мого досвіду скажу таке - найкраще після того як намажете хну на волосся одягти кульок а на верх теплу шерстяну шапку "чулок" в мене така від брата є мода була в 95-97 році, пам"ятаєте ті рібоки і адідаси - чорні такі подвійні... або любу подібну шапочку... оце точно посилює інтенсивність кольору!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    В мене теж нічого не мажеться... Може,дійсно погано вимиваєте.

    Про застосування щотижня - ІМХО, замахаєтесь :girl_crazy: і про те , що волосся потьмяніє, як на мене, теж повна ..... (тобто маркетинговий захід) :girl_crazy:

    Я хною користуюсь рідко (2-3 рази на рік). БІльше чоловік просто не витримає мене малювати, може,колір і змивається,але не повністю, і волосся блищить, і нічого не тьмяніє.

    До речі, одна перукар мені колись сказала: "хна задишається з нами назавжди" :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    на рахунок хна лишається назавжди - ЛИШАЄТЬСЯ!!! провірено 100% ні чорна фарба ні вибілювач її не бере (так шо прошу світловолосих не проводити експерименти - важко буде його здихатись...) Хна не те що не зафарбовується кольоровими фарбами, але залишає рудуватий ВІДБЛИСК, от ві помалювали голову в чорне - і чудово, колір гарний і все блистить, але помили голову 6-7 раз і інтенсивність чорної фарби зменшується, а хна є далі і виходить темно каштановий... спочатку то навіть гарно, але проходить пів року і та різниця десь на рівні вуха опиняється, то не смертельно, але волосся не виглядає ідеально...:girl_devil:
    Є така річ яка знімає фарбу color remuver називається, так от - фарба чорна знялась, а хна моя залишилась там де була!!!! Так шо хна це надовго і треба добре подумати...
    До речі, хна гарно укріплює, але і гарно сушить волосся, так шо обережно з фарбуванням щотижня! напевно оптимально нею користуватись як фарбою - раз в 4-5 тижнів, можете повірити експерименти над своєю головою я ставила довше ніж Павлов над собаками...:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я думаю, що Chortenia мала на увазі, що хну використовували завжди і що вона ніколи не втратить популярності. Стосовно того, що сушить волосся, то на "наших"/прстрадянських сайтах я теж таке читала. Але очевидно то властивість "нашої" хни, напевно вона вся йде з якимись хім.додатками. Пишу НАПЕВНО, бо незнаю, насправді. От цікаво, чи нормальна натуральна недешева хна також сушить волосся?
    До речі на упаковці інд.недешевої хни читаю склад: henna, amla, shikakai, coffee, kattha, brahmi, bhringraj. що воно таке? Зрозуміла те, що там є кава і хна, а решта? Значить на каві її розробляти не треба, а просто у воді розчинити?
     
  17. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Дівки, я аж прям вмираю від радості:girl_crazy: Прийшла мені моя довгоочікувана хна з інет магазину!!! Вчора помалювалась:girl_cool: Сьогодні результат просто потрясснй: волосся вогняне, хоча мій природній колір темно-русявий, і завжди наша хна за 1,50 робила його лише брудно-рудуватим, а то ну просто як фарба мені помалювала:girl_in_dreams: І не видно переходу між моїм і колись фарбованим волоссям:girl_in_love:Тепер тільки ця хна:girl_claping::girl_claping::girl_claping: Хоча 65 гривень за упаковочку то досить дорого, але воно того таки варте:girl_in_love:
    П.С. я малююсь хною досить часто, раз на місяць точно, іноді 2. Мацькаюсь сама, і не замахуюсь... просто головне набити руку, і мати добру хну. Бо дешева чогось дуже розризкується, ствкає з голови, яісь палки там вічно... А цією вчора зовсім нічо не заляпала, і вона не підтікали з-під рушника....
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Анастасія, ні, я мала на уващі саме те, що підтвердила Лоренія. Дуже важко зафарбувати волосся, фарбоване хною. Навіть, якщо кольору того вам вже не видно.

    Неверелнд, ану киньте в нас зсилочкою і фоткою :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А я собі теж купила хну. Нині думаю малюватися. Пише на коробці, що треба розвести, годину дати попаритися, а тоді намастити на волосся й тримати 3 години. Спробую сама намаститися й мужа не мордувати тим процесом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Ну що... випробувала я ліванську хну. То казка! 100 г на моє волосся навіть забагато (Чортеня, на ваше волосся цілком вистачить ті 100 грам, максимум 150, не більше). Червоне волосся мені не світить, тільки трохи розсвітлилося й усе.
    Найбільше задоволена тим, що хна повністю розчиняється, вона не є пісочком, а робиться, як мус чи пінка й наносити на волосся її дуже легко. Змивається така хна теж набагато швидше й легше. Ну і рушник білий від неї не зафарбувався, ані вода такою червонястою аж надто не була. Коротше, в ту, що в Україні в пакетиках продають, 100% щось досипають. Більше тою з України користуватися не буду, забагато незручностей. :)
     
    • Подобається Подобається x 3