Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Фотку свого волосся додам як тільки кабель до фотика знайду:girl_curtsey: Ага, моя теж була як мус, без тих палок що в нашій Іранській...
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Neverland, Лілю, ссилочку дайте!!!!!

    Хна - то єдине, що моє волосся хоч трохи до людського вигляду приводить, нічого більше не допомагає, але колір після неї якись дійсно брудний.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А який у вас природній колір?
    Може, вам просто треба якісь додатки використовувати ще. Я вчора до своєї дала ложку меду й дві ложки лимонного соку. Наступного разу ще дам яйце.

    Лінка на магазин не дам, бо не маю таких, що шлють до України, а сама знайшла нарешті магазин, де продають натуральну, але фасовану. До речі, фасовану у фользі, як каву. Тільки її не пресують, а навпаки, 100 г запихають у величенький пакет десь 30 на 10 см.
     
  4. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Гм, мишачий, але темніший :girl_crazy:



    Згадала анекдот:
    - Гиви, я купил сибэ машину!!!
    - Вах! А какова цвэта?
    - Гммм... Ну.. Закат солнца знаешь?
    - Знаю!
    - Такая же, только зеленый!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Спробуйте різні мікстури.

    Порилася в гілці. Ось лінки на дописи, що вам можуть придатися:
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=416934&postcount=32
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=419399&postcount=35
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я теж довший час користувалась хною.Щоб легше було вимивати ці дрібненькі крупинки,я після 2-го змивання на волосся наносила бальзам,одночасно вичісуючи. Змивати вже не було важко.Раджу спробувати!!!!!!!!!!!!Будемо красуні.:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я роблю суміш хни з басмою - на 2 часини басми 1 частину хни. Плюс даю чайну ложечку кави меленої і оливкову олію. Волосся аж блищить після таких процедурю А колір темно шоколадний получаю. але природній.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    а вам той шоколад не злазить після першого миття? я тоже так малювалась - в мене каштанове волосся - то виходив якийсь такий гарний баклажановий відтінок!!! але він злазив після 2-3 миттів голови і лишалась рижинка від хни... я пробувала по-різному перше наносила хну а тоді змивала і наносила басму, і пробувала суміш хни з басмою... результат один. Може є якийсь "закрєпітєль" басми?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Ні, не злазить.:confused:Та і колір зовсім не баклажанний. Навіть не знаю. Рижинка від хни після кількох миттів вилазить, але загальної картини впринципі не псує. Навіть не знаю, що вам порадити. Можливо все залежить від пропорцій. Я купую два пакетики басми. і 1 хни. А ви каву не пробували додавати?
     
  10. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    ну мабуть мені просто судилось бути рижою - і каву і какао давала і на чаї заварювала і годину настоювала перед нанесенням... так шо каштан для мене то хімічна фарба і все..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sweety Chocoland

    Sweety Chocoland New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А хто підкаже: в мене русявий колір волосся, хочу мати легкий золотистий відтінок, чим хну розбавляти і скільки тримати на волоссі?
     
  12. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я би хну просто ріденько розвела у водичці і потримала для початку 5-6 хвилин. Я так на початках робила, для відтінку на темно-русе волосся (зараз для кольору я тримаю по 1,5 -2 години). Але я помітила, що всіх хна бере по-різному, можете на одному пасмі десь ззаду спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Дівчата,я ще в травні місяці робила хімію,а не малювалася вже певно добрий рік...Словом волосся колір мій,але з хімією.Раніше,роки чотири тому, малювалася лише хною.І от зараз задумалася чи не помалюватися знову хною?Бо фарбою щось не хочеться...А волоссю треба трохи блиску додати та і сили теж бракує...Тільки от боюся,чи через хімію не буде якихось небажаних наслідків...Хто що може з того приводу сказати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Не мало би бути ніяких наслідків. То ж природній засіб. Звичайно, якщо ви замовите натуральну хну, а не купуватимете суміш, що продають в магазинах.
    А я по 3 і більше години тримаю. А все одно темне з каштановим відтінком. Рудуватість лише на світлі видно. :girl_cray:
     
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Скористалася порадами дівчат з цієї теми, купила хну в "делі", розвела кавою і трохи лимонного соку, тримала 3 години. Колір вийшов надзвичайно яскравий - мідний з рудим - якраз для похмурої осені :). Раніше ніколи настільки рудою не була. І хна гарно вимилась самою водою.
    А кілька тижнів перед тим купувала нашу хну, то навіть відтінку не додала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я порівнювала консистенцію, то взагалі важко сказати, що вони там дають. Справжня хна робиться як мус і чудово вимивається. А та з магазинів - як пісок і вимивається важко.
     
  17. wind

    wind New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я також фарбую волосся хною. Купляю в магазині "Делі" індійську хну. Вона там є двох видів: для татуажу (її можна також використовувати для волосся, але вона дає насиченіший відтінок) і тільки для волосся. Мені її одна перукарка порадила. Дуже задоволена результатом. Як малювала перед тим волосся хною, такою, яка буває різних відтінків (з додаванням фарби), то дуже собі його понищила, а від індійської - супер, волосся відновилось, стало блискучим.
    Розводити треба не гарячою водою, а теплою.
     
  18. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Натуся у мене була хімія протягом 4-х років,і я фарбувалась тільки хною,вона навпаки укріпляє волося.
     
  19. Sweety Chocoland

    Sweety Chocoland New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Купила хну за 1 грн, за порадами форумчан ріденько розвела ромашкою, додола жовток, тримала 8 хв: з русявої стала золотисто-русявою, якраз те, що хотіла, просто супер!!!
     
  20. RedAngel

    RedAngel New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я вчора була свідком дууууже довготривалого фарбування - майстер виводив з чорного в золотистий русий. Клієнтка сказала, що фарбувалась лише фарбою Лореаль Кастінг, але вже після першого висвітлювання на голові з"явились яскраві зелені (такі навіть бірюзові) пасма... тоді вона раптом згадала, що колись рік назад фарбувалася хною... що тільки з волоссям не робили, а зелені пасма не зникли. так і відпустили, бо зістригти їх було неможливо.
    Хна була справжня, привезена з Ірану.

    Так що, якщо ви збираєтесь укріплювати волосся чи фарбуватись хною, то вам потрібно буде зробити вибір - або "сидіти" на хні постійно, або зістригати волосся перед фарбуванням в інший колір. ;)