Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А я коли фарбувалася хною - тримала цілу ніч і також лишалось волосся темним і лише на сонці видно було рудуватість.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Так і в мене. На сонці - руда-рудісінька. А поза - каштанова.
     
  3. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    купила сьогодні мамі індійську хну з відтінком бургунд в Делі, получився гарний колір, те що мама хотіла і так легко вимилася, не те що та дешева.

    я теж би щось зробила з волоссям, але дуже боюся, в мене русяве, ніколи нічим не фарбувалася, хотіла би хною, але вогняно рудого не хочу, шось би під каштанове... і ще таке, а справжня хна з часом змивається, до якого кольору, свій реально колись побачити? (не так як після фарби, коли відросте)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    в мене змивалась, до того ж досить швидко - за місяць
     
  5. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Підкажіть де таке купити?
     
  6. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    "Делі" магазин індійських товарів вул.Франка,37
     
  7. Joana

    Joana Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    На вихідних помалювалась хною і басмою разом. Отримала рудувато каштановий колір волосся трошки насиченіший ніж був. Головне дуже добре укріпилось волосся, бо до того жмути витягала, просто проводячи рукою по голові. Малювалась дешевою хною по 1,15 грн. Одним словом Задоволена :girl_curtsey:
     
  8. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    хна не дає кольору для темного волосся, а лише відтінок і мало тримається. якогось результату покращення стану волосся не побачила.
     
  9. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я вже 1,5 роки не малювалася хною, а кінчики волосся досі мають доволі таки інший відтінок від мого рідного і перукарі завжди питаються чим я фарбувалася. Можливо ви попали на зовсім вже підробку, що вам мало тримався відтінок.
     
  10. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    А я малюю хною мехенді. То такі малюнки на руках і ногах. Тримаються 1-2 тижні.
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Менди
     
  11. Albina

    Albina миється в бані

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я чула,що хна є різна, дивлячись, з яких регіонів вона була зібрана, які частки рослини були задіяні, від того залежить, чи дасть хна колір, чи буде там витамина с, якій дуже сприяє, стимулює ріст волосся. Хна не повина заливатись кропом, вода 60-70 градусів. А ще я чула, що багато перукарів відмрвляють клієнтам,на завивку, чи покраску, говорять, начеб-то хна сильно забиває волосся. А наскількі то правда?!
     
  12. RedAngel

    RedAngel New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Albina, я дві сторінки назад описувала прекрасний приклад того, як хна зберігається в волоссі роками і що з того потім виходить :)
     
  13. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    ну........ризикнула я, підстриглася і пофарбувалася індійською хною, вийшло каштанове волосся, поки шо задоволена кольором:girl_curtsey:, побачим як буде змиватися:girl_in_dreams:
     
  14. ksenia

    ksenia Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Може комусь пригодиться моя розповідь. :girl_spruce_up:Колись я фарбувала волосся сумішшю хни (московської) і натуральної кави (Форт), тримала ніч, зранку змивала - був дуже гарний шоколадний колір, який довго тримався. Це мені так нарадила моя перукарка, для початку я спробувала пофарбувати 1 пасемко.:girl_flirt:
     
  15. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Когда училась на парикмахера мы проходили тему ХНА,и с чем ее можно разбовлять,чтоб получить желаемый цвет волос.Например темно-шоколадный цвет в хну добавляли заварной черный кофе,также можно и на красном вине,чае в зависимости какой цвет хотите.Конечно в наше время никто такими методами не пользуется.но считалось что хна укрепляет волосы и без всякой химии.Сама красилась хной(цвет волос у меня светло-русый)вышла огненно-красная,хна не смывается вообще.может только цвет стать менее ярким,т.к.она очень глубоко проникает при окрашивании в структуру волос.Я избавлялась от такого цвета стрижкой и притом очень короткой.Да...и закрасить я ее тоже не могла,всегда оттенок просвечивался.
     
  16. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я сьогодні купила собі хну фарбуючу(бургунд),вирішила поекспериментувати,додала до неї кориці,лимонного соку,ефірні масла мандарину,апельсину солодкого і бергамоту(вибирала не по інструкції,а просто так захотілося),тримала годину часу, і результат-злегка додався рудуватий відтінок до мого тусклого рудувато-русого,волосся стало якесь ніби грубше,але набуло блискучого здорового вигляду і на диво легко вклалося :)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Таку я би не радила ні купувати, ні застосовувати. Ті, що фарбують на якийсь колір, далекі від природніх чи натуральних. І там невідомо-які домішки.
     
  18. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Аналогічні пригоди пережила з хною. З того часу більше не користувалась.
     
  19. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я впринципі теж сумніваюсь в її якості,але яку побачила в магазині-таку взяла-ну ДУУУЖЕ вже хотілось додати волоссю якогось блиску(вже і негайно :)) і надала перевагу хні перед фарбою :)
     
  20. Indi

    Indi New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я, дуже часто фарбуюсь хною.Задоволена.Колір в мене виходить "янтарний".Процедура фарбування не дуже приємна, но зато волосся потім так блистить! :girl_bye: