Хоч серце розривається навпіл, пишу...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Березень 2007.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    :girl_sad:
    Як я розумію вас....це такий розпач деколи хапає - просто жити більше не хочеться. Моїй донечці могло б виповнитись 6 місяців, якби...якби...
    Здається, що вже знайшов у собі сили, навіть щось робиш, смієшся...але раптом падаєш в якесь урвище і все повертається

    Давайте будемо один одного підбадьорювати, бо ж тільки хто таке намагається пережити, той може зрозуміти. Будьмо сильні
     
  2. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    А моя ляля зараз вже xодила б в школу... Не вберегла, не доносила... Снилась мені дівчинка , звалась Роза. А я не знаю, xто в мене був, та серцем відчуваю, що дочка. Термін був маленький...
     
  3. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    марі177, truskaffka, Sertce. Щиро співчуваю Вам у Вашому горі через втрату діточок...молюся за Вас та Ваших маленьких ангеликів (моїй ненародженій дитинці було б 4,5міс. в животику). Ми всі маємо бути сильними,не падати духом,молитися Всевишньому і терпляче, з вірою в серці, чекати на Божий Дар :connie:!
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2011
  4. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Дівчатка поперечитувала Ваші дописи і нахлинули сльози((( Я Вам щиро співчуваю! Сама знаю що то таке! Час гоїть рани, але шрами то лишаються... Не раз лежимо з чоловіком на мене щось як найде, плачу. Кажу, що нашій ненародженій лялічці вже зараз мав би бути рочок, і сліз стримати не можу...
     
  5. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Сьогодні сусідка народила мертвого хлопчика(лікарка з відкриттям матки на 2 пальці відправила до дому ще походити,не знаю може прихильники домашніх полог і закидають мене капцями,але чому вона її не положила в лікарню відомо-чекала до останнього,що б на кесарське відправити)
     
  6. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Сьогодні в 6 ранку помер мій вітчим... Прожив з моєю мамою 14 років. Був мені ріднішим за мого тата. Три роки мужньо боровся з раком. Спочатку з раком носоглотки: хіміотерапії, 45(!) сеансів променевої терапії... Зі здорового 90кг-вого чоловіка залишилося чуть більше половини... Але, вроді, викарабкався. Почав відновлюватися, приїжджали ще до Єви на хрестини ( а це не мало не багато, а 2000 км машиною з Греції ). А потім почало йому дивно двоїтися в очах. Вони в лікарню, але КТ показала, що все добре, ремісія... Порадили звернутися до невропатолога, бо то справа, напевно, з якимось очним нервом. Одним словом, поки бігали від одного лікаря до іншого, стало вже надто пізно... Ще на одній КТ вже інші лікарі побачили в нього опухоль в турецькому сідлі з метастазами... Від будь-яких медичних втручань відмовилися і повернулися додому. Останні півроку жив з трубкою в животі, бо горло не приймало їду і воду... Останні 4 місяці зовсім осліп... Останні 2 місяці не вставав з ліжка, бо вже не мав сили ні в руках, ні в ногах... Мама не відходила від нього ні вдень, ні вночі. Але навіть в такому стані він так хотів жити! Все казав, що викарабкається і вони поїдуть ще туди і туди...
    Після похорону мама на невизначений термін приїжджає в Україну. Каже, що не знає, чи хоч день зможе пробути в країні, де їй кожне місце нагадує Саву.

     
  7. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Прийміть мої найщиріші співчуття
    Ви повинні триматись духом. Звичайно це велике горе, але тут нічого не поробиш, тому відпустіть його і вам буде легше і йому буде спокійно там
     
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

     
  9. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Сьогодні помер мій двоюрідний племінник, який народився 5днів тому, народився хлопчик передчасно на 31тижні з вагою 1.200 і з вадою сердечка (був відсутній лівий шлуночок) зразу був під ковпаком, але лікарі сказали, що стан критичний. Ми вчора ввечері похрестили, а сьогодні о 5.00 вранці Бог його забрав. Важко дивитись на таке маленьке ангелятко у труні :sad:
     
  10. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    agalinka співчуваю вам і вашій родині ((((

    він тепер ангелик на небі і під Божою ласкою
     
  11. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    сьогодні не стало моєї бабусі по татовій лінії... з дитинства мені казали, що я дуже на неї схожа, особливо усмішкою. і характер її.
    раніше щороку за найменшої ознаки тепла хотілося їхати в Гайворон, де можна було їсти в альтанці, обплетеній виноградом, ввечері сидіти на ганку і лузати насіння або їсти щойнозірвані вишні, абрикоси, виноград...
    завжди пам'ятатиму її ось такою, усміхненою і привітною:
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Вчора минуло три роки як я народила своїх двох ангеликів, а сьогодні три роки як їх немає... Дуже тяжко на душі, хоч вже минуло три роки, і маю вже маленьке чудо, а всеодно серце щемить від такої втрати, і завжди як бачу діток такого віку, уявляю своїх.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Коли зраджує друг - завжди боляче, а особливо коли від цього страшенно боляче твоїй найріднішій людині, яка вірить в дружбу і неможливість зради такої людини!!! Дай, Боже, кожному мати ВІРНИХ друзів і ніколи в них не розчаруватись!!!
     
  14. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Мого тата вже 5 років нема, але рана як свіжа. Я звикла з ним всім ділитися - переживаннями, новинами, думками. Тато був дуже інтелігентною, мудрою і мужньою людиною і люблячим батьком, і його порад, розрад, просто присутності мені просто шалено бракує. Спочатку я ловила себе на думці, що як почую щось цікаве чи важливе - треба татові сказати.... Досі думаю, от був би тато, він мені б точно допоміг, а як тішився внучкою, а ми - ним, і взагалі б було б все інакше.... Боляче зрозуміти, чому бог забирає таких дорогих нам та просто хороших людей, а не бандюг яких...Знаю, що того не зрозуміти, але від того все-рівно шалено боляче...
     
    Останнє редагування: 19 Листопад 2011
  15. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Щойно позвонила мама..Не можу оговтатись. Моєї сестри чоловіка син від першого шлюбу помер.. Хлопцю всього 20 р, серцевий напад.. Господи, яке горе!
     
  16. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Нашої знайомої син помер, з хлопцями намішали якоїсь випивки з ред булами і іншими енергетиками і серце не витримало, а тільки цього року поступив.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Не пишіть так... Ми зі своєї точки зору ніколи не можемо сказати, що би було краще для тієї особи. Ми дивимося егоїстично, бо нам хочеться мати ту людину поруч, а треба вміти прийняти те, що стається в житті, вміти відпускати людей, хоч воно й дуже важко.
    Я досі внутрішньо не відпустила нашого "духовного дідуся" отця Роберта. Вже рік буде скоро, як його нема, а мені досі його бракує так, ніби він тільки вчора відійшов. Але ніколи би я не наважилася сказати, чому Бог забрав його зараз, а чому не забрав бандита. Не нам судити, кому й що має бути. І не нам судити, хто поганий...
    Який жах... Тепер розумію, чому тут хочуть заборонити відкритий продаж енергетичних напоїв.
     
  18. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    А ще мені одного разу сказав один отець, що ми ніколи не знаємо від чого Бог, забравши ту чи іншу людину до себе, вберіг її, не відомо що могло б трапитись з нею на Землі...
     
  19. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    От би нам у верхи, якусь толкову людину, яка б теж заборонила, і штарф за продаж так 5тис.
     
  20. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Так намішати чого завгодно можна(( Від коли з кавою також серце не в кожного витримає. На мене наприклад кава не діє. А організм такий, що без сну я не можу просидіти наприклад добу. Я просто на ходу виключаюсь. І був час коли мені треба було не спати по дві доби, і іншого виходу не було. То тільки енергетики допомагали. Проблема не в тому, що існують енергетики, проблема в тому, що молодь з них робить гримучі коктейлі, додаючи туди спиртного