Хоч серце розривається навпіл, пишу...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Березень 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Тому в Канаді й хочуть заборонити прямий продаж і продавати за таким принципом як цигарки.
     
  2. Adelkora

    Adelkora New Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    В моєї куми вже два рази завмирала вагітність ...перша на 4 тижні а друга в 2 місяція( І так мені її шкода що неможу передати( Вона так чекає дитинку(Вже і лікується і на підтримках збарігалася і нічого((((( ), так хоче що вже аж марить... І так мені боляче бачити її сльози і розпач, розуміти що нічим неможу зарадити...пережила вона чимало в свої 24р....і хто зна чи будуть у неї діточки(( Надіємося на краще і на помилування Боже)
     
  3. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Будуть обов'язково!!!
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    а отакого говорити просто не можна та й чому у неї не будуть дітки?? Будуть!!!!
     
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Це ще така молоденька жінка...і завмерлі вагітності - це ж має бути причина! Причину знайдуть і все буде!

    Звичайно, що зневіритись можна дуже легко, тому дуже важливо постійно чути слова "все буде добре!" Навіть якщо знаєш, що того знати 100% знати не може ніхто, але воно якось "програмує" на впевненість. Тому підтримуйте її....просто будьте поруч, коли треба вислухати або просто помовчати.
     
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    http://tsn.ua/video/video-novini/?media_id=383560580
    Неможу без сліз на це дивится.....бідні дітки. Най меншому 2 рочки, казали безперестанку клича маму........

    Ще одна трагедія недає мені спокою. Померла однокласниця мого чоловіка. Їй було усього 30 років :sad: Залишилося 5 хлопчиків, наймолодшому півтора місяці......Жах
    ....вона просто впала з крісла і вдарилася виском, знайшли її мертвою діти.....
     
  7. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    ну в мене ж є Марчик:d25:..все буде ..тільки треба з"ясувати причину,її ліквідувати, надіятись і вірити
     
  9. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Яке горе переслідує та випробовує людей( Сльози навертаються на очі( Дуже сумно! Нехай Бог допоможе цим діткам вижити та пережити таку втрату! А тим хто загинув нехай земля буде пухом. Тема, яка заставляє задуматися про наше життя, про наші безглузі проблеми і про те, як ми не цінуємо те що маємо.
     
  10. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Сьогодні побачила сюжет, дівчинка і 2річний хлопчик померли. А 11 річного хлопчика мають відправити у Бостон.

    Нехай цим двом янголятам буде спокійно....

    А також помолимося про душі мами, бабусі і дідуся.....


    І за одужання старшого хлопчика........

    ---------- Додано в 21:22 ---------- Попередній допис був написаний в 21:18 ----------

    ось тут форумлянки молилися за цю сім'ю
     
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Я так перейнялася цими дітками, що до 4 ранку не могла заснути. Зранку тільки переступила поріг роботи, як по радіо передавали, що доє діток померло. Ранок почався зі сліз і до жаху болі у серці за цих діток. Лікарі кажуть, що дуже мало шансів, що цей хлопчик витримає таку далеку дорогу! немає ніякої гарантії на те, що він виживе.....я надіюся до останнього
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    подивилась новини. двi 14ти рiчнi дiвчинки вчинили самогубство... написали батькам записки, взялись за руки i викинулись з даху. а я ше й зайшла до них на сторiнку вконтакт...так то все неприэмно i незрозумiло.((((
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

     
  14. marmelade

    marmelade New Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Я цілком розумію ваш стан, адже пережила те саме. У мене стався викидень на 5 тижні вагітності, теж ніби незначний термін, але дитинка була довгоочікуваною. В той час мені здавалося, що від мені мене відірвали частинку мене і просто викинули, я не могла ніяк змиритися з тим, що дитинка була і нема. Але Бог добрий, час лікує рани і зараз у мене дві прекрасні донечки.
     
  15. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    вчора знайома що працює у пологовому побіжно розповіла чому затрималася на роботі: у дитинки її родички на 20 тижні виявили патологію. та лягла на переривання...
    реву бєлугою вже два дні. думала вчора - серце трісне...
     
  16. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    А я таке взагалі читати не можу.....Особливо після того, як колись в коридорі лікарні знічев"я почала читати плакат про процедуру аборту (закінчити не могла) :sad:
     
  17. Templar

    Templar New Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Все, включу гордість.
    Вибачатись не стану, бо моєї вини немає.

    Серце розривається таку подругу втрачати... Але якщо керуватись її статусом то:
    Когда люди уходят — отпускай. Судьба исключает лишних. Это не значит, что они плохие. Это значит, что их роль в твоей жизни уже сыграна.
     
  18. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    звичне смс вагітній коліжанці "Ну що там?"
    звіту про доставку не має...
    ч-з дві години відповідь: "нічо, наша дитинка померла"
    реву... заспокоююсь, телефоную... ревемо обидві...
    попрощалась, я далі реву...
     
  19. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    ..а ту відповідь писати - то ж як ножем по серці шкрябати :sad:((( Скільки ж того болю кругом...Так співчуваю тій мамі :sad:
     
  20. alfochka

    alfochka New Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Вже писала в "Спільній молитві" , але дуже важко усвідомити, уявити, як має жити жінка 33р., яка залишилася вдовою з 2 дітками , бо в чоловіка обірвався тромб...Чужі мені люди, а сама не в собі вже 2 день...