Хоч серце розривається навпіл, пишу...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Березень 2007.

  1. Turtle

    Turtle Member

    Це жахливо. Сил Вам і терпіння. Щоб справа зрушила з місця потрібен розголос, зверніться в ЗМІ, напишіть на Варту - але це все за умови, що для Вас це не буде ще більшим стресом. Як на мене, потрібно зробити "відомими" лікарів, принаймні імена назвати. Співчуваю Вам дуже і бажаю віднайти душевний спокій, час, молитва і підтримка близьких допоможуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. Diana

    Diana мрійниця

    нехай це зроблть батьки, чоловік, родичі.
    ще не пізно довести, це запис одної сторони, а вашої поки що нема, коли буде ваша тоді вважаю призначуть експертизу. Нехай родичі йдуть у райвідділ по місцю проживання, прокуратуру та напишуть заяву про злочин, який призвів до смерті дитини через халатність. Ну також потрібний розголос, можна звернутися да ЗМІ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Співчуваю...На жаль, пройшло трішки забагато часу. Думаю, що всі документи уже виправлені. Я розумію, що родичам в перші дні не до того. Але у такій ситуації вашим родичам треба було одразу подавати заяву для порушення справи. Чим менше часу від події- тим менше шансів переписати усі документи і більші шанси притягти винних до відповідальності.. Якщо маєте сили і бажання- можете подавати зараз.Тим більше, на хвилі теперішніх справ проти лікарів. Але треба бути готовим, що довести буде набагато важче. Документи уже оформлені так, як має бути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  4. crissola

    crissola Well-Known Member

    @Bize плачу разом з Вами. Важко писати... розумію , що слова не допоможуть притупити те спустошення, яке Ви зараз відчуваєте. Тільки час зможе загоїти велику рану в душі. Одному Богу відомо чому так сталось. Не картайте себе будь ласка!!!! Бувають такі моменти в житті, коли настільки все погано, що ти живеш наче без душі. Пригадую слова свого чоловіка,який мені казав "Сонечко ти живи, живи для мене!". Я вірю, що у Вас є підтримака - люблячий чоловік, Ваші най-найрідніші,які допоможуть справитись з тим великим горем. І не забувайте, що є милосердний Бог, який Вас дуже любть і обов'язково подарує ще не одну дитинку. Тримайтесь!!! Сил Вам!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Христос Рождається! В найкращої коліжанки померла шестимісячна дитина :girl_cray:здоровий хлопчик, заснув і помер... не має гіршого як бачити немовля у домовині, а над ним його ридаючу та невтішну маму!:girl_cray::girl_cray::girl_cray:Якій не допоможеш, слів нема щоб втішити... Результат розтину Синдром раптової смерті немовлят:girl_sad: Голова гуде, як в це повірити? як її підтримати? :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2017 ---
    До всього цього коліжанка починає вірити у всяку містику типу пороблено... бо 3 роки тому в цей самий період вона втратила дитину на 20 тижні вагітності.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 52
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  6. Bize

    Bize Well-Known Member

    Як я розумію Вашу подругу...На жаль, жодні слова не заберуть того болю, який вона зараз відчуває.. Але ... ніхто не знає, яка доля чекала на цю дитину.. можливо, ця дитина мала мучитись в подальшому житті? і Господь забрав її до себе без мук і в спокої.. Кожна людина, коли задумується про смерть, хоче померти саме так, у сні і без болю..
    Після того, як померла моя дитинка, я собі часто задаю це питання: Чому Бог забирає таких маленьких і невинних діточок??? Але Він, як наш Отець, робить так, як буде краще для нас і для цих діточок.. бо ми не бачимо всієї картини, і не знаємо що нас чекає.. І як би боляче і пусто не було на душі, потрібно вірити і надіятись на краще. І треба боротись з тим своїм болем, бо ми ж знаємо, що душі таких діточок попадають до Раю, і їм там добре (і тут, у цьому світі ніколи, в жодному випадку, не буде краще, ніж у Раю).
    І не можна вірити у всяку містику, бо якраз через те, що ми постійно за щось переживаємо і за що найбільше боїмось, так і стається.. Ви знаєте, який був мій найбільший страх, коли я завагітніла? Я найбільше боялась, що можу втратити цю дитинку.. І що з того вийшло - можете почитати в попередніх повідомленнях(((.. Ми самі на себе накликаємо біду.. Тому що потрібно вірити в Бога, і що все буде добре, а не думати що нам "пороблено" і чекати біди. Бо так і станеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 22
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. svetlanaost

    svetlanaost New Member

    Я вперше пишу на подібних форумах, але прочитала про ваше Bize горе і захотілось написати про своє. Я як ніхто розумію тей біль, розпач через який Ви зараз проходите. 10 років назад в мене дитинка завмерла на 30 неділі вагітності, я народжувала як всі, але мертву дитинку. Я також лежала в роддомі і чула як в сусідніх палатах плачуть дітки, біля мене стояла пуста люлька я дуже хотіла похоронити мою мертвонароджену дівчинку, але мені її не віддали запевнивши що це вважається плодом, а не дитиною. Якщо чесно я доцих пір картаю себе що пішла на умовки лікарів і рідні і залишила свою донечку не зрозуміло де, але тоді я була надто слабка як фізично так і морально..... мені здавалось тоді що життя закінчилось, що ніхто не розуміє того болю, нестерпного болю..... Ми з чоловіком обстежились поздавали безліч аналізів, які були в нормі .Через 2 роки я завагітніла і народила здорову прекрасну дівчинку якій зараз 7,5 років, вагітність проходила добре. Я вірила що Господь милосердний.... Коли моїй донечці було 4 роки я знову завагітніла, але нажаль, знову на 16 неділі вагітності в мене завмерша вагітність і знову обстеження і всі аналізи в нормі, а висновок лікарів генетичне порушення(природній відбір), тоді мені вже було трішки легше адже дома мене чекала моя донечка, але я вірила що обов'язково ще стану мамою. Через 2 роки ( після того як я довго вмовляла свого чоловіка, бо він казав є одна дитинка нехай так і буде , не будемо більш ризикувати) я знову завагітніла. До вагітності я підготувалась( пила кучу прописаних для цього препаратів), Але як кажуть не доля... дві неділі назад пішла на планове УЗІ в мене мало бути 21 неділя вагітності, і знову: вагітність завмерла ще на 18 неділі, знову наркоз, знову чистка.... І зараз в мене така пустота, здається якби не донечка то взагалі зійшла б з розуму, ми так мріяли всією сім'єю про цю дитинку: ми з чоловіком про сина, а донечка про братика, планували... Мені зараз здається що мене ніхто не розуміє, чоловік сказав що все більше ми не будемо вагітніти, батьки і рідні всі в один голос говорять досить, є дитина радій і живи. А я так не можу.... В мене така пустка всередині... І розпач, невже мені справді потрібно відмовитись від своєї мрії народити братика або сестричку своїй донечці, адже мені вже 36 років.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 37
    • Подобається Подобається x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @svetlanaost, не
    а , лишень 36..
    Я свого синочка народила в 37.. нічого бігаю... в 40.. почала задумуватись---"а мо то ще разок ризикнути і доцю..." але обстеження показили, що не дано.. тому синочок в нас один, тут на землі... а на небі його братики і сестричка. Я вперто йшла до цілі і вірила, тоді,як ніхто вже майже не вірив.
    Тому вирішувати лиш вам з чоловіком. Тримайтесь. Все буде так, як має бути, і ніяк інакше.
     
    • Погоджуюся x 11
    • Подобається x 5
    • Зе бест! x 3
    • мімімі x 2
    • Оптимістично x 1
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Нехай Господь здійснює вашу мрію !!!
    В мене з донечкою була непроста вагітність , гемоглобін 69, загроза в 6,5 місяців ... Поручала себе опіці і заступництву св.Йосифа і вірю, що завдяки допомозі св.Йосифа доносила вагітність до 9 місяця . Зараз місяць березень, місяць набоженства до св.Йосифа , то кожна мама може поручати себе і життя своїх дітей опіці і заступництву св.Йосифа .
    Також в Свічадо є книжка , де написаний простий рецепт, як виносити дитину, якщо раніше мама втрачала маля на ранніх термінах
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Дуже співчуваю Вам, Вашому горю та розпачу... Уявляю, як важко Вам зараз і не хочеться навіть думати про те, що пов'язано з вагітністю, обстеженнями, аналізами. Та все ж спитаю - а як у Вас справи з кров'ю? Чи робили коагулограму і чи здавали аналіз на вовчаковий антикоагулянт? В нас є тема Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику, то ми там періодично активно обговорюємо невиношування і його причини і часто причиною проблем був саме вовчаковий та антифосфоліпідний синдром. Вам казали про генетичне порушення, мені теж так казали при втраті на ранньому терміні, але насправді причина була в антифосфоліпідному синдромі, простіше - гусне кров і переривається живлення дитинки.
    Не втрачайте віру, моліться, просіть про підтримку та молитву тут на форумі, вдома чи десь в іншому місці, де Вас можуть зрозуміти. З часом, коли відчуєте себе в силі знайти причину тої біди, зверніться до толкового лікаря. Хай спочатку без чоловіка, просто для себе, щоб дізнатися. Може, коли виявите, що йде не так і знайдете спосіб це усунути, і чоловік змінить свою думку. Йому, мабуть, теж не легко було переживати ці втрати і бачити, як важко переживаєте їх Ви.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  11. svetlanaost

    svetlanaost New Member

    Я здавала безліч аналізів після всіх невдалих вагітностей, але про антифосфоліпідний синдром мені ніхто не говорив і не перевіряв. Але я приймала аспірін кардіо під час останньої вагітності, бо я так розумію підозра у мого гінеколога на сгущення крові була... Він мені коротко пояснив, що можливо одна з причин це згущення крові але антифосфоліпідним синдромом він це не називав. Але одна справа підозра, а інша перевірити і виключити або підтвердити....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ви цілком праві. Зверніться до когось кваліфікованого в тих питаннях, як знайдете в собі сили. Може і не в тому причина... Але раз Вам гінеколог призначив аспірин кардіо (який протипоказаний при вагітності, якщо нема вагомої причини його приймати), то щось його таки насторожило. В тій темі, що я згадувала в попередньому дописі, є багато прізвищ лікарів, в тому числі і гінекологів, які можуть проконсультувати і допомогти за потреби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Немає правильних слів щоб таке написати. Голова ГО "Допоможи Фронту", наш "великий" друг, наш Даник... сьогодні помер. Як же боляче і гірко...
    Вічна пам'ять, друже! Ти завжди будеш в наших серцях.
    п.с. Інформацію про парастас і похорони опублікуємо, як тільки вона з'явиться.

    IMG_4010.JPG IMG_4011.JPG IMG_4012.JPG
     
    • Співчуваю Співчуваю x 45
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я спочатку не повірила. :girl_nea: В голові крутяться тільки "чому так, як так, за що, для чого, де справедливість"? Співчуття @Ука і дівчаткам. Сили всім.
    Вічная пам"ять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Вічна пам'ять, в голові таке не вкладається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    І я не повірила, але дочка сказала що правда, вона разом з Укиними дівчатками ходять в Спадщину. Як я зрозуміла обірвався тромб. Плачу...Скільки смертей, вмирають кращі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Парастас по Данику відбудеться завтра, 2.05.2017 о 19.00 за адресою: вул. Пекарська 52.
    --- дописи об"єднано, 1 Травень 2017 ---
    Якось воно так співпало... завтра річниця і по Віктору ...
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    ой, новина мене шокувала..
     
  19. Leila

    Leila Well-Known Member

    Так вже 5 років як раптово помер Віктор....
    Уко мусиш бути ще сильнішою....ніж ти є, маєш заради кого. Співчуваю
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Ука, співчуваю.........