Хоч серце розривається навпіл, пишу...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Березень 2007.

1. flame

flame невгамовний експериментатор

• Креативно Креативно x 1
  2. rytasa

rytasa Непосиденька

І в мене , дівчатка, так тато помер, як Олег Середа. 30 грудня їхав додому і біля машини впав. Інфарт на місці, раптова смерть. Мав 57 років. Молю тепер Бога за його душу і приснився мені на 9 день такий гарний, в своєму сірому костюмі. То хоч в сні ще його побачила.

• Співчуваю Співчуваю x 42
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. loveterapy

loveterapy Матуся-Анюсі

Ніколи не бачила навіть її фото, але навіть по дописах можна "побачити" людину...Хай спочиває з Богом...

Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk

• Погоджуюся Погоджуюся x 9
  4. buhgaltersha

buhgaltersha електровіник

Як шкода.
    Бабуся мрії для всіх онуків.
    Сльози на очах. Вічна пам*ять.

• Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. flame

flame невгамовний експериментатор

В суботу буде рівно 3 роки, як не стало мого ТАТКА. Як вирвалась частина мого серця, перевернувся мій світ. Як я вже більше нікому і нічого 3 роки ... 3-3-3--3. Швидко, як блискавка.
    І так само вже скоро 40 днів, як нема @Валентина Соболь
    І дні-місяці-роки, як нема ще когось , кого ми любили, ким ми захоплювались і тих - хто був нам рідним.

• Співчуваю Співчуваю x 22
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  6. zetta

zetta Well-Known Member

я щойно прочитала, така чудова людина, добра і терпелива. @Валентина Соболь ((((( вічна пам'ять.

• Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  7. lovikyou

lovikyou Well-Known Member

Подзвонила вранці мама, що померла моя подруга дитинства, в мене шок. 29 років, спільний двір з 6 десь до 20 років, половина з того, з криком під будинком Таня, виходь!. Перегони на велосипедах, хованки, барбі, коврики і плетіння бісером.... Перші прогулянки до півночі....
    Поклала трубку і одразу сльози, а малюк каже, на, випий молочка, тобі пройде. Мусила заспокоїтись, а на душі тааак важко! Все дитинство перед очима
    Хоч тут напишу, може трохи відпустить...

Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk

• Співчуваю Співчуваю x 55