хочу навчитися шити одяг

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Гелена, 19 Вересень 2008.

  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    я знайшла в довіднику купу адрес магазинів і гуртовень з тканинами :)
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Пані Гелено, там багато з вказаних вже не працює магазинів, і ще там вказано швейні фабрики
     
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    ех, отакі вони інтернет-довідники :suicide:
    дякую, що попередили :)
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Я думаю, Вам буде достатньо тих магазинів та гуртовень, яку виклали двчата на форумі))) ой як находитесь......
     
  5. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    У мене з подругою колись був бартер: я її трохи музиці вчила, а вона мене - шити.
    довго наша затія не тривала, але подруга вустигла навчити мене основним моментам:
    акуратності й точності в кожній дії;
    строчити рівні строчки;
    знімати викройки з "Бурди";
    та ще деякі нюанси (в двох словах не скажеш).
    Нічого складного я так і не пошила, але малій всіляк сарафанчики, штани усій сім"ї та собі пару платтячок пошила.

    От моя сестра тепер з нуля повністю по "Бурді" пошила собі блузочку. Сподобалось, тепер ходить "Бурду" скупляє. :D

    Машинку подруга на вул.Франка купила фірми "Пфаф" - дуже задоволена. (у мене ще стара "Подолянка", але вже чоловіка вломала на нову, чекаємо вільних 300 у.о.).

    Але по-чесному, шити дуже дорого. Щось складне новачок не пошиє, а прості речі китайці шиють ак дешево, що не зрозуміло, як вони собівартість матеріалу виправдовують. Або у нас ціни на матеріал нагло завищують.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    б не сказала, що шити дорого, життя зараз дороге...
    а якщо врахувати ту працю та час, які вкладає кравчиня- то це копійки...
    Хоча це називається легкою помисловістю, але горба тре добре погнути, щоб на життя заробити, от так...
     
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Шиють собі одяг не з економії,а скоріше з ексклюзивності,або ті у кого фігура нестандартна і не можуть собі готовий придбати. Я собі шию хіба щось вечірньо-вихідне,а так,на кожен день купую готовий одяг. А ціни на тканини направду високі,але порівняно з європейськими магазинами у нас дешевше,але і якість тканин гірша. Біля Преображенської церкви є магазин "Едем",там в підвальчику є відділ тканин,де можна надибати тканини кращої якості,але вони якісь вже не першої,так сказати,свіжості,певно звідкись списані,або перепереоцінені.
    Мій чоловік каже мені те саме... Мені моя робота подобалась,але не впевнена,що повернусь до неї як дитина підросте. Але впевнена у тому,шо Софійка моя буде найперша модниця:p
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Так, праця кравчині дуже невдячна. А коли я казала, що шити самій дорого, то власне мала на увазі про таких дилетантів,як я, що не пошиють собі чогось ексклюзивного, а тим паче не "посадять" на фігуру як слід.
    Тобто я можу собі пошити щось настільки банальне, що дешевше те банальне піти купити готове, зшите китайцями. І витрачу я ті самі гроші, за які б шила, тіко не парилась би та не витрачала час.
    Зовсім інша справа, коли людина шиє професійно. І може собі "забабахати" такий ексклюзив, який не купиш ніде. Тоді можна й з тканинками "побавитись, і з ефектиками...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    ну це вже кожному своє,
    а з любителя можна вирости до професіонала, тре тільки бажання, терпіння, всидчивість і трошки часу.
    Починайте шити з дешевих тканин, я коли вчилась в технікумі і вчилась шити- ой скільки тканин спортила....
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    А ми шили саме з экономії. Ще у 90 роки я ТІЛЬКИ у перешитих речах ходила. Перешитих з бабціних ще речей. Купити тоді ніц немали змоги(на їжу і то грошей не вистачало). А тепер вже і купити маємо змогу, але всеодно хороша і якісно пошита річ коштує дуже дорого. А так єксклюзив:) І до тогож в нас ще не всі бабціни сукні і костюми перешиті :) Хоча тепер і з нової тканини шиємо, але дійсно якість особливо пальтових і легких тканин у бабціному гардеробі набагато краща.
    Але взагалі найголовніше то не єкономія, а задоволення від процсу. Коли робиш щось власними руками + якісь нові моделі придумаєш, або вишивку якусь (творча робота це велике задоволення. А якщо щей результат виходить достойний то взагалі краса:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    О! Я теж дуже хочу навчитись шити. В"язати вже навчилась сама. Взагалі дуже люблю щось творити. Для початку я купила швейну машинку. Просто строчити я вже вміла (бабка навчила). Тож пошила синові постільну біліизну, подушечки в ліжечко, підшиваю штанці і т.п.
    Спочатку хотіла купити дорогу з наворотами швейну машинку. Але переговорила з спеціалістом в тій справі і він порадив взяти просту з декількома функціями - того буде достатньо. Я хотіла купити "Бразер", але знайомий сказав, що тепер не варто брати ці машинки, бо їх роблять вже в Китаї і вони в більшості пластикові. Хіба що справжю німецьку. Підігнав мені б/у англійску "Вікторія", запевняв що це дуже якісна машинка недивлячись на те, що б/у.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    почніть з журналу Бурда, прості легку моделі, нескладний крій, легкі в обробці. Маю стос штук 60 :) коли ліньки конструювати то беру звідти гтотову викройку і трохи її підправляю. Але врахуйте що як у вас ширина спинки більше чим переду , або ріст більше 170, то викройки треба підправляти інкакше буде зле сидіти, та сама біда в них з рукавами, трішки підкачане плече і треба добасляти сантиметр півтора по окату по спинці
    Відносно машинки - я вже років 20 шию на ніжній Зінгер і Чернівчанці з електричним приводом, бракує пеетль і оверлока. Тому куплю якось собі машинку з тими функціями.
    Якщо хтось хоче шити для маленьких дівчаток то раджу машинки з багатьма видами стрічок , але то лише для маленьких, а так зигзагу і автоматичних петель достатньо
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    І мені треба тут одну річ пошити...не знаю з якого боку до неї підійти.....
    Треба комбінезон для собаки зробити аби коли гуляє в дощ не обтраскувалась вся грязюкою...... усе вже придбала: тканину, всякі там причандали до комбінезону, маю викройку в мініатюрі, треба буде ее по клітинках на потрібний розмір перенести. Машинку в свекрухи для тої справи запозичу. От тільки щось мені страшно до того братись.....останній раз тільки у школі фартушки шила і на ляльок платтячка ....
     
  14. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    я купила собі нарешті швейну машинку Джаноме 521 :radist::radist::radist:
    [​IMG]
    з відгуків і порад - це найкращий виробник на сьогоднішній день
    тепер ще треба навчитися нею користуватися :)

    в інтернеті я десь зустрічала такі викрійки
    пошукайте якщо питання пошиття комбінезону ще актуальне
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Я вже пошила :) викройку знайшла в неті, правда спочатку потренувалась що з того вийде зі звичайної тканини. А вже потім зробили як треба..... балоньовий, на фланельовій підкладочці.
    Маю тепер саму модну собаку :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, чи знаєте кравчиню, що проживала район Любінська, Виговського, Петлюри? Або ательє. Треба замінити підклатку в пальто і перешити суконку.
    Колись все їздила на Сизів в Діву- але там змінився персонал, то пару останніх речей мені наніц зіпсули.
    а на Тургенєва бачила нове ателье, то принесла вшити по талії шорти -НЕ ВЗЯЛИ. сказала жіночка, що вона не вміє, бо вона по інших темах. Цікаво яких? І приходи на настпний день- а спеціально туди пиляла...

    Дякую НАЇ. Вона мені вже домогла.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Грудень 2008
  17. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    І в мене є таке бажання щось пошити... Давно я хотіла, бо здається, маю талант щось придумувати. Але зовсім не вмію шити. Вишивати - так, а шити - ніякого поняття. А є курси де вчать шиттю?
     
  18. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    є кілька в Льовові, їх оголошення раніше були в газеті "Запрошуємо на роботу і навчання"
    знаю в "Гармонії" на Городоцькій, я чула що там погано вчать, але не знаю наскільки то правда :confused:

    п.с. до речі, якщо вам потрібна швейна машинка можете купити мою - вона нова, є чек і гарантія
    бо мені вже перехотілося шити :xaxa:
    то не моє :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    А ви хочете кроїти і шити? чи просто шити?
    Потрібне веливе бажання і терпіння, а то.. по лучиться як в пані Гелени....
     
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    в мене є хороша книжка, "Крій без лекал", я навчилася трохи по ній
    скроїла і пошила штани, вдома можна ходити
    не скажу що то дуже важко навчитися шити :confused:
    важко коли під ногами дитина повзала і не давала зосередитися, більше важкого нема
    просто стало нецікаво, трохи занудна для мене робота
     
    • Подобається Подобається x 1