хочу навчитися шити одяг

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Гелена, 19 Вересень 2008.

  1. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    давайте в спільний процесик, я теж хочу такі лосінки. бо купувати такі як є на базарі теж дорого

    де брали викрійку?
     
  2. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Дівчата, дайте посилання з викрійками одягу для вагітних
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    http://forum.myjane.ru/viewtopic.php?t=26807 - ось тут є дещо(багато старих моделей правда,але принцип вловлюється ).:girl_smile:
    Якщо самі щось знайдете цікаве-кидайте.:girl_smile:
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    є такі класні форуми для рукодільниць і швей- набирайте в гуглі або осінка.ру або сезони.... там є все
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Можна також використовувати основу іншої викрійки виробу який собі сподобали, тільки це має бути вільний силует... тре розширювати перід, закладаючи розширення в складочки чи зборочку і подовжувати низ, якщо це плаття) чи блузочка...
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    питання до майстринь знайшла викройку галстука - як думаєте, щось нормальне вийде з такого, бо я в цьому повний О.http://www.ottobredesign.com/de/schnittmuster/pdf/solmio_de.pdf
     
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Нарешті знайшла підходящу тему...Дівчатка, маю старі джинси, які зверху сидять ідеально, але знизу кльош.... підкажіть як грамотно зробити з них коротенькі шорти...може посилання на якісь пошагові фото, чи відео нормальне, бо нічого підходящого не бачила...хотіла би якісь ідеї, щоб прикрасити їх, бо джинси прості, звичайні, без прибамбасів зайвих..
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Шорти з джинсів - дуже просто - ножиці Вам в поміч
    [​IMG][​IMG][​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    нашивки, розшити бісером, мереживом, зробити потертості, віділити у певних місцях...
     
  11. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Візьміть обріжте, але із запасом. Зробіть манжет, можна у поєднанні з якоюсь тканиною. Понашивайте собі всяких штучок, щоб цікавіше було. Завтра покажу вам фото безрукавки своєї, яку я з куртки переробила. Подивитесь, які ще є можливі варіанти роботи з джинсом.
     
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Перший варіант дуже класний, ідея з мереживом сподобалась!))
     
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Моя безрукавка. Може Вас щось зацікавить, як ідея. Фото таке бо трохи нашвидкоруч робила.

    [​IMG]
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Класно! Особливо нашивочки, супер! хочу теж щось в тому стилі, щоб було не дуже агресивно!:girl_claping:
     
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Ну я там нашивала гудзики металеві, камінчики пришивні, можна використати перлинки. Ще робила потертості з допомогою ножиць. Понашивайте мереживо, воно завжди додає романтичності до образу. Головне вибрати матеріал одного стилю, щоб все між собою плясало.
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    ооо, я якраз в процесі перетворення шортів із штанів. Як буде готове, покажу щовийшло. До речі. потертості найкраще робити за допомогою тертки для дерунів :) Така потертість буде виглядати, ніби справді тканина протерлась до дір.
     
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    моя сестра ще відбілювачем робила "варений" ефект на шортах:)
     
  18. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    Доречі та. Відбілюч тоже класна штука в таких справах. Можна шорти зробити половину білими, половину залишити.
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    З мереживом дуже ідея сподобалась, вчора передивилась решту джинсів, одібрала ще одні, спеціально для такої ідеї, тепер на вихідних піду купувати мереживко))

    а потертості минулого року пробувала робити, але вийшло не солідно)), тому ношу тільки вдома, але робила за допомогою ножиць, про тертку дізналась тільки згодом:sad:
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: хочу навчитися шити одяг

    ми колись Доместосом малюнки робили (шкільні часи :)), але там лік на секунди, інакше буде дірка