Хочу навчитися танцювати.

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Soquishka, 8 Вересень 2009.

  1. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    в Роксі викладають танець живота, в них там 16 вересня на 18.00 щось типу "презентація клубу"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    :girl_smile:Чого я почала цю тему, тому, що минулого року десь з пів року займалася на танцях і партнер у мене був.:girl_spruce_up::girl_in_love: Познайомилися прямо у клубі Ростик називався і танцював він чудово, так ритм відчував :girl_in_love:(на жаль втратила його контакт, бо вкарли в мене телефон...ось, ...ну але то не важливо).

    Займалися ми на Січових Стрільців, 9 два рази на тиждень на сьому вечора. Все було б досить добре, але групи у нас були просто гігантські. :8:Інколи навіть не видно було який крок інструктор показує, а вальс ми танцювали у два заходи: спочатку одні пари, а потім інші, і це при тому, що група постійно поповнювалася новими людьми:girl_crazy: і викладачі найбільше уваги приділяли тим, хто щойно прийшов, щоб навчити їх новим крокам.

    Одним словом пів року вчилася, а так нічого і не знаю.:o:girl_cray:По пару кроків кожного танцю і далеко не досконало. :sad: Потім партнер вирішив зайнятися власним бізнесом, а я дипломом, ось на цьому все і закінчилося. А танцювати ж хочеться...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Отже я таки вирішила ходити до клубу "Естет". Чоловік вчора ходив з ними домовлятися. Заняття 2 р. на тиждень, як я і писала. Оплата 120 грн. на місяць. Максимум 30 чоловік у групі. Зараз є 15. Паркетний зал. Ну з нами вже буде 17. І це все знаходиться за адресою вул. Кульпарківська, 131. Хоча, наскільки я розумію, можливі варіанти, бо тіточка по телефону, коли говорила мені адресу, уточняла мій район.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    :girl_claping:І я хочу в "Естет"! Ось тільки взуття куплю. А це задоволення не з дешевих! А ще туди ходить мій син. Йому подобається! А ви би знали, яка я щаслива від того, що йому подобається!:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Selena

    Selena Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Я десь 2 роки тому також ходила в Естет, там досить класний вчитель, інструктор(як кому більше подобається) і помірні ціни.Але попри це проходила я туди тільки місяць, бо по-перше не вмовила нікого зі знайомих ходити зі мною, по-друге група вже займалась 2 чи 3 місяці, відповідно порівняно зі мною вже щось вміли, і ще я там була найстаршою - всі були максимум до 16 років.
    Але попри все - вміти танцювати це дуже класно!Зараз якраз почала ходити на весільні курси вальсу, і надіюсь, що моєму нареченому сподобається і він погодиться ходити на танці й надалі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    От і я про те ж. Інколи є ситуації, що таки потрібно вміти станцювати того віденського вальса, а ти як та колода тільки переставляєш ноги і не вмієш гарно себе показати. І все це в той час як наші батьки витанцьовують польку чи вальс крутячись по цілому залу і зносячи тебе, бо ти тільки і вмієш обніматися та топтатися на місці із партнером.

    Якось соромно за себе. От і сидиш поруч із бабцями на лавці і відверчуєшся від усіх запрошень до вальсу тим, що немає настрою танцювати. А насправді ж хочеться точно так само літати по залу, крутитися, усміхатися наліво та направо, світити новою сукнею та зачіскою і врешті відчувати музику.

    А інколи так хочеться замовити танго чи чуттєву румбу і коли всі сидітимуть на лавочках бути однією серед тих двох-трьох парочок, хто все ж залишиться на танцполі і танцювати, танцювати...танцювати.....і линути на крилах легкого музичного ритму.....

    А танго в мені пробуджує живу асоціацією із Аль-Пачіно із фільму "Запах жінки", або з Річардом Гіром та Дженіфер Лопез із фільму "Давайте потанцюєм".....І хочеться тк само впевнено творити свою мелодію у чоловічих руках.....
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    До речі ми так само готувалися перед весіллям. І знаєте, моєму нареченому дуже сподобалося, бо ми змогли вивчити досить багато рухів (тому що час навчання був закороткий щоб назвати це галантно - "па") та гарний весільний танець. Єдине, що незважаючина допити перед весіллям, на самому весіллі виявилося, що музиканти не можуть поставити наш диск, бо не мають програвача. Але могли зіграти мелодію. Ну і звичайно ж довелося забути про вивчену програму, бо вони ж не уявляли, що то може бути якась програма. Ми танцювали експромтом на ходу домовляючись про наступний крок і намагаючись вловити можливі переходи музики в їхньому виконанні. А вони були надивовижу багатогранними. Загалом усі залишилися задоволеними, ми справилися.

    Але тепер, уявіть собі, я почала пошуки за його проханням. Бо він нагадав мені, що я йому обіцяла записатися у танцювальний гурток. :)
     
  8. meros

    meros New Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    це про мене...
    тому б хотіла навчитись, хоча б для початку вальс і польку,а далі як вийде!
    Не підкажете, де можуть такого навчити? :girl_spruce_up:
    Дівчата, відзовіться хоч хтось!
    Дякую!:girl_curtsey:
     
  9. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    В Роксі на Привокзальній займається "Едельвейс",ансамбль бального танцю,колись ходила. В групі "після 18" були і 50-річні. Комфортні умови,роздягалка,зеркальний
    зал. Вони такі групи набирають постійно,з початку навчального року, єдине не знаю як зараз з оплатою.
    Ще на Левандівці в СШ№65 займається ансамбль бального танцю,не пам"ятаю назви, є старша група, заняття двічі на тиждень, ціна 70 грн.

    ---------- Додано в 20:49 ---------- Попередній допис був написаний в 20:48 ----------
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2010
  10. meros

    meros New Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    дуже дякую poputochka, навідаємось туди, бо цього року маємо декілька весіль, тому треба спішити!!!
    а там можна місяць-два чи кілька раз лише походити поки не схватимо "ази"..??..
    телефончика не маєте часом?
    дякую!:girl_curtsey:
     
  11. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    В Рокс телефона не маю, там він на прохідній,можна дізнатись по довідковій, в СШ 65 на Левандівці маю мобілку керівника,якщо треба, скину в ПП.
    Щодо програми занять треба говорити з ними безпосередньо.
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    а ніхто не знає про групи танців в районі Нового ЦУму?
    А то також оце надумала піти на танці(хочу навчитися танцювати європейську програму - танго,вальс,фокстрот).Тим більше,що мала проблеми з ногою і вирішила,та й часу більше з'явилося.
     
  13. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    є у вас в районі "Естель" здається, але трошки далі від ЦУМу, біля "Касіопеї" в приміщенні ЛКП, я туди збиралася записуватись
     
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Касіопея...касіопея...а то де точніше?
     
  15. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Кульпарківська, 131, називається "Естет" а не Естель, (чоловік тільки що сказав)
     
  16. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Можете піти на сальсу,дуже цікаві танці....це не реклама,просто насправді багато пар одружених приходить і займається! Ну це звісно якщо вам подобається такий стиль?????
     
  17. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    я колись ходила на бальні танці у 90 школу на Сихові. Була дуже задоволена. Правда вже ціни не памятаю...((
     
  18. talja

    talja Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Ну то як успіхи тих хто наважився і пішов, вже стільки часу пройшло жодного допису! Дівчата дайте звіт, чи вдалось вам?
     
  19. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Я ходила на бальні танці в Рокс (Палац Залізничників). Плюси - за 4 місяці навчилась танцювати вальс, трошки танго, трошки джайву, румби, ін. Викладачі там хороші, коштує 120 грн./місяць, 2 рази/тиждень. Мінуси - треба шукати хорошого артнера, хоча з іншої сторони це - теж в якійсь мірі великий +!!! :girl_in_love:
     
  20. senka

    senka New Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Маю телефон в Рокс, кому треба пишіть, скину в ПП