Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    тільки умаляю не тоненьку біленьку((( а то будеш як та миша точно.Вже тоді краще думай про колорування.
    а краще свій колір але троха підкресли, на ттон темніший, але зразу будеш яскравіша.
    Стригтись не треба. кардинально. В тебе гарна густина і довжина. Спробуй подовжену гривку на бік
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    а мені таки хвилясте (хімія легка), таки темнішого (можливо, навіть шоколадного) кольору і середньої довжини..без гривки,звичайно

    ---------- Додано в 00:36 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ----------

     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    нічого, в тебе на голові абсолютний порядок . І з кольором і з стрижкою.

    п.с. згадала минулорічні фотки з рівною густою гривкою. Ти там ще щось про Лєніна писала)) а мені подобалось.
     
  4. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Здається!!!вам дуже гарно з темним.
     
  5. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Цілком згідна з Уляночкою.
    Однозначно. Теплий відтінок волосся особливо підкреслить колір очей (це вже як художник художнику раджу :girl_wink:)
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2010
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Так з темним кольором волосся обличчя стає виразнішим, ще б придумати яку фарбу обрати, і по тону і по якості.
     
  7. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    і я собі чомусь такою уявляю Вас)))

    дівульки а мені порадьте щось, опять думаю над "чілочкою", шо скажете?
     
  8. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Можу порадити Палет (та що за 10 хв. фарбує). Я нею останній рік фарбуюсь постійно (перед тим Лореаль була), то ефект офігітельний! Не змивається дуже довго, я останній раз фарбувалась в липні, після того і на морі була і аж завтра буду фарбуватись знову, то мама моя каже, що і зараз волосся має вингляд нормальний, зовсім не має різниці. Я фарбувалась колись в червоний каштан, а останні два рази взяла темний каштан. То залежно від того який колір ви хочете, на Ваш смак.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    можна Loreal Casting gloss.Вона скоро змиється,але може той краще?Я от зараз пофарбувалася нею,в колір бежевий в наших магазинах,а в Європі-латте.І вже бачу трохи змивається,стаю світліша.:) А волосся гарне дуже після неї,корсиною вона не є,але може найменш агресивна до волосся.
     
  10. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Колір ви мені вже нарадили,порадьте,що зробити з гривкою :girl_in_dreams:?
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  11. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Блін, Галюся, тобі всі варіанти підходять...важко щось порадити! "Падлєцу всьо к ліцу":)
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    ось на цій третій фото мені найбільше подобається.
     
  13. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    А я не раджу, якось пофарбувалась нею, то колір вийшов гарний, але дуже спалило шкіру голови:girl_devil:,я ще потім два тижня чухалась, але це все індивідуально.
    Карапуз, бачу що від природи маєте високий лоб, тому,як на мене перший варіант найкращий. А рудий колір Вам просто надзвичайно пасує:girl_tender:
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Карапузик, а ви завжди краситесь в рудий? Чи е iншi фото з iншим кольором? А щодо чолки, то маете таку шо i пiдняти можете i навпаки бути з нею. Фото де без неi ви менi молодшою даетесь. я б залишила чолку, i завжди можна мiняти. Але ви хоч скажiть свiй тип волосся, кудряве чи пряме?
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2010
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    дівчата, може хтось знає якісь хороші програми(може десь в неті можна скачати) власне по підбору стрижок та кольору волосся? таке десь однозначно повинно бути!
     
  16. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Супер праграма з підбору зачіски, в якій можна моделювати, вкорочувати, видовжувати волосся, підбирати макіяж і навіть вибирати фірму, косметика якої Вам сподобалась і найбільше підходить. http://www.taaz.com/ Але обов/язково треба зареєструватись, щоб мати можливість завантажити свою фотографію.
     
  17. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки


    А вона лише іноземною, бо з моїми знаннями це проблемка трохи.
     
  18. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Були і інші експерименти з кольором .
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Волосся у мене пряме-прямуще :girl_yes:.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    І вправду супер...Мєня засосало:girl_crazy:
     
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    і мені порадьте...я от відпускаю волосся,але часом знову хочеться під каре його обчикрижити:)) а ще думаю над хімією-хочеться кучеряшок!!!
    ось така я бувала...шо скажете?як стригтися і в який колір фарбуватися?
    це -я без укладок і стрижок[​IMG]

    то міліровка зверху на свій колір волосся .перше фото- після стрижки,друге- випрямлене волосся
    [​IMG] [​IMG]

    темнокаштановий колір волосся з червоною міліровкою-[​IMG]

    стрижка-каре з міліровкою-[​IMG] [​IMG]