Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Мені сподобалось 3 фото.Вам іде довге і пряме волосся.А темний колір вам пасує і освіжає Вас!
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    якраз недавно продала свій випрямляч волося:girl_crazy:так шо випрямляти нема чим(та і після одного випрямляння волосся відходить дуже довго,треба пару місяців,щоб воно знову освіжіло).
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    cупер. Пряме волосся найяскравiше показуе блиск та колiр (звичайно якщо хороша фарба) , також коли зачiску вистригати всiлякими там "перьями" чи пасмами чи з гривками... то тiльки на такому волоссi то гарно i чiтко видно. А при бажаннi завжди можна пiдкрутитись в локони чи влаштувати ними ж лекий стильний бардачок )).
    А на рахунок кольору то руде вам дiйсно до лиця... при надоiданнi можна еспериментувати злегка вiдтiнками але переходити на червоний або дитячоi несподiванки кольори не варто )
    Оленка, на перших трьох вам найкраще, менi так бачиться )
    я б вам своi вiддала, в мене iх хоч вiдбавляй )) але то така мука, нашо вам та хiмiя...
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2010
  4. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Так так, Оленка, якраз мені і продали... Я дуже задоволена, страшенно (а то раніше тільки в салонах красоту наводила), а тепер не відходячи "від каси". Дякую! На мій погляд, вам найкраще з каштановим волоссям, не темним, без чолки, середньої довжини, без каре. Успіхів з обранням стилю...
     
  5. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Я поставила собі програмку cosmopoliten (купила на диску), в якій можна підібрати і зачіску, і колір волосся, і косметику (тон помади, туш і т.д.). Також є закладка з весільними зачісками, капелюшками і т.д.
    Можу сказати, що часто в ній щось пробую підібрати (інколи серйозно, а інколи так для цікавості). Правда хотілось щоб у програмі було багато більше але взагалом нормально.
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2010
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Не хочу Вас образити, але на мою думку, судячи лише по виставленим фото, каре Вас старить. На перших трьох фото дуже гарний колір і зачіска.
     
  7. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

     
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    окей...тепер хоч знаю,що каре - то не моє:) тепер лишилася ділема з кучеряшками..
    може хтось знає якісь класні бігуді,щоб жовго тримали і гарно крутили.хотілося би як у Насті Каменських кучері:girl_spruce_up:
     
  9. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Гарна програма по підбору на сайті мерікей. Там дуже багато зачісок і кольорів, і стрижок і всього-всього. Головне сфоткатися нормально, щоб було чисте лице без чолки. Мені порадила одногрупниця, яка колись тим займалася.
    Я собі підбирала давно, не можу нажаль знайти той файл.
     
  10. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    на таку зачіску як у Насті,то напевно треба біохімію робити...я задумувалася над таким варіантом-вона тримає десь приблизно до півроку,тому не встигне надоїсти і не треба зістригати.Як ви гадаєте?(маю на увазі саму біохімію,плюси-мінуси,може хтось випробував)
     
  11. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Мнеі теж подобається як на 3 фото, а взагалі я Вас бачу приблизно так:
    [​IMG], або так: [​IMG]тільки з таким кольором: [​IMG],
    А Карапузику підійшло би на мою думку от таке, тільки з довгим волоссям, без пробору: [​IMG],
    ця фотка блище до того, що маю на увазі, і колір гарний: [​IMG]
    А я так хочу собі, щось таке:[​IMG] , та боюсь-думаю не підійде, бо в мене морда кругла:girl_crazy:
     
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Ой,дякую.Дуже класна стрижка :girl_tender:,ще б вміти так гарно волосся вкласти .
     
  13. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Не повірите, для мене найкращі є мамині радянські бігуді (такі металеві які треба варити в банячку.:girl_crazy:). в них найшвидше можна зробити накрутку,яка буде гарно і довго триматись. накрутка в них виглядає так:
    [​IMG]
     
  14. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Вау! просто неперевершено як на мене!!!!
    Відпускайте ще довше волосся - і будете виглядати взагалі казково!


    Може і я Вам покажу свої зачіски?
    В мене від природи волосся таке - середньої густоти, пряме, але не як солома. доволі жирне біля коріння і сухе на кінчиках - мию кожен день.
    на другому курсі, а це 3 роки тому зробила хімію.
    виглядало так -
    [​IMG]
    було гарно, але волосся з часом дуже погіршилося, почало відростати, і ще мені не сподобалося.

    отак виглядало, коли я феном волосся в хімії витягувала

    [​IMG]
    пишнінько так)))

    відстригла
    [​IMG]

    знову відросло і я пофарбувалася в рудий. Волосся вже відпустила своє, рівне
    [​IMG]

    потім дуже довго відпускала, майже два роки.

    так було весною 2009 року
    [​IMG]


    зараз маю шось типу такого
    [​IMG]
    чи такого

    [​IMG]

    деколи кручуся на плойку, довжина вже до лопаток.


    хочеться щось міняти, але страшно))))хоча раніше не було:girl_impossible:

    Що порадите?
    буду дууууууууже вдячна
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2010
  15. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    А якщо б вас весною 2009 і накрутити, щоб об"єм йшов на рівні вух, чи викрутити кінчики в іншу сторону? Дуже густа гривка робить вас трішки похмурою. Маєте красивий вигин брів, це треба показати. Колір теж гарний все тією ж весною 2009, можна спробувати блондування, тонування у русяві відтінки.
    Olenkastar я солідарна з більшістю, каре не для вас. На першому фото все дуже симпатично.
     
  16. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Думала тут разом з вами дівчата що змінити, і от що вийшло
    [​IMG]
    [​IMG]
    ще вагаюся щодо фарбування (тонування)
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Ой, гарне каре у Вас. А колір я б кардинально не міняла, хіба насиченішим його зробити або з відтінком якимось...
    Особисто мені подобається лореаль кастінг "морозні" відтінки.
     
  18. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Моя порад - не фарбуйтеся! Нащо псувати таке прекрасне та здорове від природи волосся!
     
  19. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Bride я б лишили те що зараз є, може лише гривку коротшу чи менш пишну.... тобі так гарно з довгим волоссячком і гривкою:girl_tender:
    а щоб кінчики сухі не були, то крутіть не часто....
    може спробуєте якісь укладки цікаві - щось більш строге типу пучка.... мало б виглядати розкішно!
    а колір - однозначно темний шоколад))))
     
  20. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Зараз маю таке,трошки довше,це таке в мене зараз не крашене,яке відросло після меліровки.Раніше красилась на світле,але зараз не хочу палити...Так вже десь 10 років ходжу з такою зачіскою,хотіла стригтись під каре,але чоловік любить довге.Що порадите.?Може гривку?
    [​IMG]Волосся від природи пряме-зовсім не крутиться.