Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Ви можете спробувати таке каре, з переходом - ззаду коротко-коротко, а спереду - довге. І поміняєтесь, і чоловіку вгодите ;)
    Для прямого волосся це гарний варіант.
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    або навпаки - ззаду довге, а спереду коротке. Щось отаке чи таке
    [​IMG]
    (Сама так намагаюсь постригтися)
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2010
  3. Gorodocka

    Gorodocka New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    [​IMG]
    Що можна з таким волосям зробити?
    Бо вкладати кожен день нема вже сили.
    Як думаєте в мене виникла ідея помалюватися в рижий колір чи варто.
    А зараз я так виглядаю з укладкою
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2010
  4. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Bride - в темний колір нетреба, він буде вас старити... вам дуже гарно зі світлим довгим волоссям, трошки хвилястим так як на першій або останній фото... виглядаєте так романтично...:girl_tender: тільки нетреба такої великої гривки. мені здається вам гарно з відкритим лицем або легку косу гривку набік.
     
  5. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Всім дякую за поради!
    Gorodocka - мені здається Вам треба відпускати довше волосся, оформити гарну гривку біля лиця, можливо навскіс. І пофарбуватися в темніший колір (можливо навіть з рудим відтінком), він зробить риси обличчя виразнішими, а саме лице - трохи "стрункішим".
    А зараз - піднімайте волосся біля коріння більше і кінчики закручуйте до лиця. Таке волосся як у Вас, я так зрозуміла, треба вкладати кожен день і від цього нікуди не дітися. Спробуйте таку стрижку, як на фото від Зорянівоньки. Вам, мені здається, буде пасувати каскад, як зараз, але якщо він буде починатися не надто високо. Будете виглядати розкішно!
     
  6. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Gorodocka, я б теж вам порадила каскад. Довжину волосся, я б вкоротила на см 7-10,так щоб волосся вкладалося в об"ємну зачіску.А про міліровку не думали? Думаю, вам би пасувала яскрава міліровка.
     
  7. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Підтримую!
    У Вас дуже гарні яскраві очі, їх можна підкреслити гарною структурною гривкою різнорівневою. Та й ідея про мілірування мені дууууже сподобалася.
    Але на рахунок довжини - не переборщіть. Бо коротке волосся відкриває шию, акцентує увагу на щоках, вилицях, підборідді.


    Мені пасувало коротке, допоки була дуже худенькою. Як тільки набрала зайвих 10 кг, почала виглядати ще більш неакуратною
     
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Gala у вас таке гарне волосся! І колір вам личить. Не стрижіть! А якщо хочете різноманіття, то всі зачіски ваші - накрутки, косички, хвостики! Думаю, що вам усе до лиця.
    Gorodocka стрижка у вас гарна (звичайно в укладеному вигляді, тому не лінуйтесь), можна ще гривку відростити і більше підкреслити форму навскіс. Погоджуюсь з Bride, одним словом.
     
  9. bob

    bob New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Привіт.У мене пухнасте та хвилясте волосся.
    [​IMG]
    пробувала стрижку і міліровку червону
    [​IMG]
    і так виглядаю зараз.[​IMG]Що б ви порадили.
     
  10. носик

    носик New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Я б порадила шоколадний колір або темна карамель із золотистим переливом. В Палетте таке бачила.або мікс 2-3 кольорів схожих відтінків.
    а стрижка... декілька пасм "чолки" і довжина та ж.
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    так, колір шоколад чи каштан... Але без рижого чи червоного відтінку.
    а щодо стрижки, то для пухнастого-хвилястого важко підібрати чітку форму. Може, якусь легку поступовість...
     
  12. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Порадьте і мені дівчата бо хожу однотипно з отим обручем волося не слухняне. Хотіла в рижий - не відважилась, потім коротко стригтись... зі сторони видніше, підкажіть що б мені пасувало
    [​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2010
  13. носик

    носик New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Каре, думаю, підійде і чолка також пасуватиме Вам. Але довга, яка закриває брови. Може бути густа....
    А фарбу щось типу лісовий горіх із золотистими нотками...
     
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    незнаю,як на рахунок чілки... мені здається, що вона не буде рівненькою,а буде постійно витися. я би таке волосся в рудий пофарбувала
     
  15. kuzichka

    kuzichka New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    ну, я також думаю, що чолка Вам не підійде, бо буде завжди крутитись (хіба що Ви маєте час і терпіння на постійне її вкладання). довжину можна вкоротити до плечей. а колір рижий може бути, але не з тих яскравих і насичених рижих, а таких мякших відтінків...
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    я також за те, щоб суттєво вкоротити довжину
    а колір - можна такий ледь рижий - більше пшеничний чи русявий, світло медовий..
     
  17. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Мої улюблені відтінки волосся для дівчат зі світлою шкірою. Сама б у такий пофарбувалася (але поки що не готова)
    [​IMG] [​IMG]
    І трошки живих прикладів :)
    [​IMG] і відповідно [​IMG]
     
  18. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Bride підкажіть, а що то за фарба і як точно називається тон 1 і 2, бо вже мала нагоду купити лореаль теж не відважилась , бо точно не мій колір, так і стоїть без потреби.
     
  19. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Самій цікаво. Знаю що то може бути або мідний блондин або strawberry blond ( з рожевим нічого спільного не має, просто так називається). Я більше схиляюся до мідного кольору. Проте ці картинки знайшла саме за посиланням на strawberry blond.

    Покажу свою зачіску
    [​IMG]
    фарбуватися перехотілося :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2011
  20. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    у вас ніби голубі очі? я б радила залишити довжину, ззаду підстригтися "на зуб"+ колір карамель+купити прасочку, але професійну не масс і + термозахист Лореаль, є навіть такий, що відновлює волосся під час нагрівання, щось типу гарячого ламінування.
    я користуюся таким способом що 2 дні і все гаразд з волоссям, ні густота ні стан волосся не страждає, принаймні по волоссю цього не видно. Забула додати -майже постійно приймаю спец. вітаміни для волосся, тільки міняю комплекси.


    ---------- Додано в 14:03 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

    ніякого рижого! У вас шикарний колір волосся- вам або тонесеньку холодну меліровочку, або бРонд (погугліть).